Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

XEcutIor reče pred 2 urama:

Z današnjim dnem mineva 10 let odkar sem dobil svojga Bimmerja :)
V tem času sem kot prvolastnik naredil točno 203.000 kilometrov, zamenjal nekaj gum, litrov olja, itd.
Nisem imel nobenih prometnih nesreč, niti plačal nobene kazni. Samo ene parkrat sem potrobil živalim na cesti.
 

Na nadaljnih 10 let (upam, da uspešne) vožnje! :mafija:

Spodaj je še ena fotka, slikana izpred desetih let in danes (ni se mi dalo dati gor kapce na gume :D)

 

10_let_voznje.jpg

a je 116d?

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 20 urami:

zato pa rabiš acc pa lane assist pa senzor mrtvega kota pa avtomatske dolge luči itd. da lahko v miru tipkaš po tablici na armaturi

 

 

Lane assist imam pa ni koristi od njega na regionalkah. Sploh sedaj ko delajo še prekinjene črte ob robovih cestišča. Ga čist zmede oziroma če je prej vsaj delno delal sedaj ne. 

Po ac pa zelo malo vozim. 

Pravtako imam avtomatske luči oziroma v mojem primeru matrične led luči. 

Tudi sistem za preprečitev trka (avtomatsko zaviranje) imam. 

 

Ja zaradi takih pomagal imaš bolj proste roke, da lahko šlataš po tablici na armaturki. :D:sick:

 

Imam touch screen pa ga raje čim manj uporabljam. 

Mogoče sem star vendar ni to to. Nič ne more zamenjati klasičnih gumbov.

K sreči imam glavne stvari na gumbih (klima, glasnost itd...). 

Ne rabim v 10 menijev za vsako malenkost. :D

Povezava do prispevka

Govorice - Vrača se Astra OPC, v novi izdaji bo to 300-konjski hibrid | Avtomanija - Najhitrejša avtomobilska stran

Po vsej verjetnosti se vrača Astra OPC. Takšna so ugibanja. Naj bi naslednja generacija Astre L ponovno dobila OPC varianto. 

Ugiba se o priključno-hibridnim pogonom. 1.6 litrski motor in dva elekro pomožna in štirikolesni pogon.

 

Me prav zanima kakšna bo naslednja generacija. 

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 6 minutami:

Govorice - Vrača se Astra OPC, v novi izdaji bo to 300-konjski hibrid | Avtomanija - Najhitrejša avtomobilska stran

Po vsej verjetnosti se vrača Astra OPC. Takšna so ugibanja. Naj bi naslednja generacija Astre L ponovno dobila OPC varianto. 

Ugiba se o priključno-hibridnim pogonom. 1.6 litrski motor in dva elekro pomožna in štirikolesni pogon.

 

Me prav zanima kakšna bo naslednja generacija. 

pujsa bo 

Povezava do prispevka
tomzzi reče pred 1 uro:

Govorice - Vrača se Astra OPC, v novi izdaji bo to 300-konjski hibrid | Avtomanija - Najhitrejša avtomobilska stran

Po vsej verjetnosti se vrača Astra OPC. Takšna so ugibanja. Naj bi naslednja generacija Astre L ponovno dobila OPC varianto. 

Ugiba se o priključno-hibridnim pogonom. 1.6 litrski motor in dva elekro pomožna in štirikolesni pogon.

 

Me prav zanima kakšna bo naslednja generacija. 

ROFL od kje jim denar:D

 

Zadnja je bila vizualno res huda.

 

Orangutan jo je okronal za boljsi & bolj vsestransko kombi od megane 275 in fokusa ST.:D 

 

Samo kaj ko je to 1550kg

 

2017 Opel Astra OPC Confirmed with 280 HP 1.6-liter Turbo Engine -  autoevolution

 

 

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 5 urami:

 

Yes! Dizlaš ftw! 😎

 

za problematično verigo pri n47 verjetno veš? če ni startstop vklopljen pa če ni kakšnih sunkovitih nihanj v obratih - npr. ko daš eno prestavo dol in prehitevaš in veliko kratkih voženj si verjetno še nekaj časa safe, samo večina kar menjuje verige pri teh avtih preventivno pri takih km.

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 9 minutami:

 

za problematično verigo pri n47 verjetno veš? če ni startstop vklopljen pa če ni kakšnih sunkovitih nihanj v obratih - npr. ko daš eno prestavo dol in prehitevaš in veliko kratkih voženj si verjetno še nekaj časa safe, samo večina kar menjuje verige pri teh avtih preventivno pri takih km.

 

Nič ne vem o tem.

Samo to vem, da me dosedaj avto še ni pustil na cedilu, kar pomeni, da se je vsakič vžgal, ko sem jaz to hotel.

Bo pa res kmalu med 250 in 300.000 kilometrov treba zamenjat verigo - kar bo pa velik udarec v malho :hmm:

 

Povezava do prispevka
GTA reče pred 1 uro:

ROFL od kje jim denar:D

 

Zadnja je bila vizualno res huda.

 

Orangutan jo je okronal za boljsi & bolj vsestransko kombi od megane 275 in fokusa ST.:D 

 

Samo kaj ko je to 1550kg

 

2017 Opel Astra OPC Confirmed with 280 HP 1.6-liter Turbo Engine -  autoevolution

 

 

 

Denar?

Bo Peugeot financiral... :D 

To je bil "problem" oziroma hiba tega avta. Teža.

Imel Astro J. Ok avto. Vendar teža ja... 

Astra K katero imam sedaj je opazno lažja. 

Vozi se pa dobro.Če ne že odlično. Ovinki ji niso tuji. Ima pa dokaj trdo podvozje. Govorim za Astro K.

 

Drugače pa ja... Astra J OPC, GTC so bile ene lepših aster. GTC vidim vsak drug dan... Črno. Še vedno zelo lep avto.

 

 

Opel je vedno znal najdet zlato sredino med lego in udobjem.

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka
Starigralček reče pred 1 uro:

Mimogrede.. kaj naredite lastniki avtomobilov z avtomatsko zložljivimi stranskimi ogledali..pozimi izklopite to funkcijo?

a se pozimi zataknejo al kaj? lahko ti jih na servisu izklopijo prek testerja, samo ne bo zastonj. mogoče imaš kaj v menijih glede tega, samo močno dvomim.

Povezava do prispevka
bainit reče pred 2 urama:

a se pozimi zataknejo al kaj? lahko ti jih na servisu izklopijo prek testerja, samo ne bo zastonj. mogoče imaš kaj v menijih glede tega, samo močno dvomim.

Ne danes zjutraj mi je eden zamrznil..in potem je bil mal problem....sedaj dela vse ok..sem pa sedaj v nastavitvah izklopil to funkcijo da se poklopijo ko zakleneš avto.

Povezava do prispevka
Starigralček reče Dne, 27. 11. 2020 at 18:57:

Mimogrede.. kaj naredite lastniki avtomobilov z avtomatsko zložljivimi stranskimi ogledali..pozimi izklopite to funkcijo?

 

Moj je star 10 let pa je šele letos poleti začel zajebavat z poklopanjem ogledal. Desno mi dela normalno, ker je novo. Na levi pa mi ne deluje več.
Potrebno ga bo odpret pa spucat in na novo namazat

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...