Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Matej24 reče pred 1 uro:

Ce ti ni odvec povej malo kako se kaj avto pelje, kaj si vozil prej in nad cim si najbolj navdusen/pozitivno presenecen....

 

...plus to (me še zanima), da sem danes od dveh (novih kupcev Kie) izvedel, da sta bili ceni izbranega avtomobila na licu mesta v salonu opaznejše drugačni, kot tisti v ponudbi na internetu (ob istem izbranem financiranju, zavarovanju ipd) - kako je bilo pri tebi, @Flaming_C ?

Povezava do prispevka

gledam cenike, kia ima za enak model 6 cen, nategunski lizing, EOM 0% lizing, gotovinska cena, 

potem pa še lanska zaloga spet nategunski lizing, EOM 0% lizing, gotovinska cena,

16700 do 21600 niha cena za enak model z enako opremo in motorjem, odvisno kako ga plačaš in ali je lansko ali letošnje modelno leto,

koliko na koncu pride z obrestmi in še z njihovimi kaski nisem več raziskoval

Povezava do prispevka

Vzel sem XCeed z EX STREAM opremo

Avto je bil narejen v začetku februarja 2021

 

 

Po rednem ceniku je cena za EX Stream 24 jurjev z njihovim financiranjem (max 30% pologa pol pa 5-7 let lizinga),ko je izplačan te pride krepko čez 30 je reku

Za gotovino ga dobiš za 26 jurjev 

 

Sam sem se raje odločil za brezobrestni kredit,neomejen polog (dal sem pol) ostalo pa na 5 let,tako da mam avto še dve leti v garanciji ko ga izplačam 

Avto me je prišel 27 k,sem vzel drugo barvo za doplačilo + kar pride zraven: zavarovanje,stroški z pripravo lizinga,avta,.... 27 k je končna cena 

 

 

Kar se pa tiče samega avta: prej sem imel 206ko letnik 2004,ja vem ni primerjave z novim zdej.

Samo avto se pelje fenomenalno,avtomatika dela,poln opreme,motor živahen.Poraba pa tko,po računalniku je majhna za 160 konjev,trenutno 5,8 na 100; samo to bo treba preverit ko grem tankat ko ta tank pokurim. In ja,na avtocesto še nisem šel,magistralka pa lokalne ceste 

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka

 bom prodal v sloveniji, se mi ne mudi sicer ampak s časoma se bo moje finančno stanje spremenilo tako da v roku leta do leta in pol bom prodal... ceno bom dal nekako 20.500... kar sem vlozil sem itak že izgubil 🤣 sej avto je praktično nov narejenih je 4000km...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...