Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

namenoma bom imel 5k+ na strani samo za morebitna popravila... ko sem v fb grupi lastnikov GRMNja videl cene nadomestnih delov

me je infarkt, kot še marsikoga ;) u glavnem sprednji diski naprimer ponaredkov istih dimenzij ni,  se dobijo podobni ampak so 1-2mm ožji 

ploščice zdržijo 6-15k max cena je 250e za prednje, na dirkališču je tipu uspelo pakne uničiti v 300km, ok sprednji diski -  2200e par, zadnji lonec je 5450e

cel izpuh brez katalizatorja je 8000e, 4 platišča so 9200e, bognedaj da gre kaj narobe okoli superchargerja, ki je enota ki se je ne da servisirati čeprav se je nekdo

pozanimal pri lotusovem inežinrju in je potrdil da se da marsikaj popravit za delček cene novega če bo šlo kaj narobe, supercharger stane 12.500e in je unikat za ta avto 

 

če bodo cene popravil  GR yarisa take se bo folku odpelalo :)

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Zodd reče pred 17 minutami:

namenoma bom imel 5k+ na strani samo za morebitna popravila... ko sem v fb grupi lastnikov GRMNja videl cene nadomestnih delov

me je infarkt, kot še marsikoga ;) u glavnem sprednji diski naprimer ponaredkov istih dimenzij ni,  se dobijo podobni ampak so 1-2mm ožji 

ploščice zdržijo 6-15k max cena je 250e za prednje, na dirkališču je tipu uspelo pakne uničiti v 300km, ok sprednji diski -  2200e par, zadnji lonec je 5450e

cel izpuh brez katalizatorja je 8000e, 4 platišča so 9200e, bognedaj da gre kaj narobe okoli superchargerja, ki je enota ki se je ne da servisirati čeprav se je nekdo

pozanimal pri lotusovem inežinrju in je potrdil da se da marsikaj popravit za delček cene novega če bo šlo kaj narobe, supercharger stane 12.500e in je unikat za ta avto 

 

če bodo cene popravil  GR yarisa take se bo folku odpelalo :)

Glede na to kako se je prijel, bodo pomoje hitro kaki performance nadomestki... Ne vem zakaj bi supercharger bil 12500 eurov... 

 

Kake so pa cene v tujini?

Povezava do prispevka

cene so povsod iste, dejansko me je prijelo da ko bo avto izven garancije da ga prodam, ampak ko sem prebral stotine strani pogovorov med lastniki GRMNja

sem videl da je bolje kakšno reč popravit ker ma ta avto vse kar sem kdajkoli iskal...  folk ki je imel audije rs3, civice typer, fokuse rs pravije da je tale grmn vreden vsakega centa

in da ima dušo in karakter

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
drevored reče Dne, 5. 3. 2021 at 23:47:

lahk dam kako slikco za sanitarnega inspektorja, ko so honde ble se lepe

 

qVGPfgF.jpg

 

kuk si mel pa težav z njo? npr. sklopka, vztrajnik, injektorji?

se pa vidi, da je že stara, včasih so mi bili ti accordi res lepi, danes se jim pa poznajo leta

 

  

bendeho reče Dne, 4. 3. 2021 at 17:11:

daj na mobile.de pa ebay-kleinanzeige, glede na to da je zelo omejena izdaja mogoce brez izgube prodas, odvisno koliko si ze  zmetal za feltne, gume, poliranja itd

tole

v slo ne boš najdu kupca, v VGlandiji pa mogoče

 

čestitke za froca, zodd. a bo zdaj SUV padel?

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

@Zodd A ne doda tak sistem preveč teže v avto?:D A se sliši velik road noise-a ko se furaš?

 

Pri meni je tako, so res šparali na tapetah ter oblogah in se sliši vsaka stvar. Na avtocesti je pri 150 že kar na meji. Al pa ko začne padat dež, imam feeling da se skrivam pod enim plehom.

 

Posledično mi je mal meh vlagat karkoli v avdio sistem.

 

uredilo bitje GTA
Povezava do prispevka
bainit reče pred 2 urama:

kuk si mel pa težav z njo? npr. sklopka, vztrajnik, injektorji?

se pa vidi, da je že stara, včasih so mi bili ti accordi res lepi, danes se jim pa poznajo leta

 

  

tole

v slo ne boš najdu kupca, v VGlandiji pa mogoče

 

čestitke za froca, zodd. a bo zdaj SUV padel?

jaz jo imam že 11 let ima prevoženih 250 tisoč 

menjano do sedaj 

turbina 700eur 

diski spredaj zadaj 400

stabilizator štangice in puše zadaj 120 eur 

spredaj neki na podvozju 150 eur 

neko tipalo na motorju 40eur 

motorcek centralnega zaklepanja 5e

2 akumulatorja 200eur

uredilo bitje bna
Povezava do prispevka

kupil sem jo ko je imela prevoženih 75 tisoč 

torej za  prevoženih 180 tisoč se mi zdi da so ti stroški minimalni 

na avtu vse dela kot pri novem in na koroseriji ni pikice rje 

in zaenkrat še sploh ne razmišljam o menjavi 😁

Povezava do prispevka
bainit reče pred 1 minuto:

huda

a maš injektorje al kakšen starejši sistem (pumpe-dose)? na testerju lahko vidiš, v kakšnem stanju so.

injektorji so 

nevem me ne zanima dokler delajo ok 

aja še sprednje žaromete sem menjal ker jih je zjebalo sonce so spokali 

častila zavarovalnica 

Povezava do prispevka
GTA reče pred 8 urami:

@Zodd A ne doda tak sistem preveč teže v avto?:D A se sliši velik road noise-a ko se furaš?

 

Pri meni je tako, so res šparali na tapetah ter oblogah in se sliši vsaka stvar. Na avtocesti je pri 150 že kar na meji. Al pa ko začne padat dež, imam feeling da se skrivam pod enim plehom.

 

Posledično mi je mal meh vlagat karkoli v avdio sistem.

 

glasen je izpuh, avto je surovo trd že zaradi tega je veliko črickov v notranjosti, original ozvočenje je govno tako da če me motijo zvoki dam sam muzko bolj naglas pa je... ne vem kako bi me lahko motil road noise pri take vrste avtu 🤣 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...