Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

bendeho reče pred 53 minutami:

Hvala. Vidim, da so še 2 eur cenejše. Na leto delam 50k km in bi rad bil varen, samo res nimam blage veze o pnevmatikah in mi takšni nasveti super pridejo.

Ker verjamem, da bi mi lokalni diler ponudil kakšno slabšo gumo za višjo ceno. :)

 

https://www.gume-pnevmatike.com/product/KUMHO-Ecsta PS71 DOT0120 205-55R16 91W (p)/pid/1078603?did=18

 

 

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 1 uro:

 

k da Vujo ni deloval amater, dokler je mel tisto spletno stran iz 90-ih.

Ponavadi ma on res kr dost ugodne ponudbe, sem kar nekaj let poslovno sodeloval z njim

takrat je še padel kak popust + zastonj menjava :D

 

je pa tale Nikola kar poseben človek 

Povezava do prispevka

Kako je z bremzami pri tesli glede na to ko spustiš gas bremza motor? in vsi vemo če se bremze ne uporabljajo dovolj lahko zarjavijo do nezavesti?

 

o tem sem tudi nekaj bral upam da so to zrihtali :( glede na naše ceste podvozje kar dobro najeba

 

WASHINGTON (Reuters) - The U.S. National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) on Friday said it had opened a formal investigation into around 115,0000 Tesla vehicles over a front suspension safety issue.

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Zodd reče pred 1 uro:

Kako je z bremzami pri tesli glede na to ko spustiš gas bremza motor? in vsi vemo če se bremze ne uporabljajo dovolj lahko zarjavijo do nezavesti?

 

Sklepam, da nekako kot pri hibridu. Do določene mere zavira elektromotor (in tako regenerira baterijo), pri vsakem malo močnejšem zaviranju pa delujejo klasične zavore. Tako da ob vsaki vožnji zaviraš tudi z navadnimi zavorami in ni panike.

Povezava do prispevka
Zodd reče pred 6 urami:

Kako je z bremzami pri tesli glede na to ko spustiš gas bremza motor? in vsi vemo če se bremze ne uporabljajo dovolj lahko zarjavijo do nezavesti?

 

o tem sem tudi nekaj bral upam da so to zrihtali :( glede na naše ceste podvozje kar dobro najeba

 

WASHINGTON (Reuters) - The U.S. National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) on Friday said it had opened a formal investigation into around 115,0000 Tesla vehicles over a front suspension safety issue.

 

 

Kaj ti govoris, nase ceste so dobre, prot americi so pa luksuzne

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče Dne, 31. 3. 2021 at 22:18:

Jp. Ni servisov. Lahko tudi sam menjaš kabinski filter po potrebi. Tesla priporoča na 2 leti pregled. Ni pa nujno.

a pol ni več tveganja za vdore vode :D

mislim sej bi pričakovala da bojo zamenjali materiale pa bo boljš

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 41 minutami:

Golf je golf lep lp

 

(čestite ob novi pridobitvi, kontaktiraj uporabnika Avril on ima isto golfa si ga loh skupi žlajfata na VAG :D

turboman je tut golf fanATIc

enega novega gti sem že videl na bledu al kje že in vsaj meni ni všeč tisti lightstrip spredaj

samo ugibam, da se ga da izklopiti s testerjem

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 6 minutami:

navečji problem je bil bojda v polnilno elektroniko, prišla je pa povsod

slaba izbira materialov

 

 

Zlato pravilo je da se ne kupuje novi model ene par do treh mesecev od začetka izdelave. Še Musk je to sam povedal.

 

Jaz za zdaj nimam problemov. Bom pa povedal čez 8 let. 

 

 

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 8 minutami:

 

Zlato pravilo je da se ne kupuje novi model ene par do treh mesecev od začetka izdelave. Še Musk je to sam povedal.

 

Jaz za zdaj nimam problemov. Bom pa povedal čez 8 let. 

 

 

tbh ne vem točno kolk sveži so bli te modeli, sam na servisu k smo bli službeno so nam kazali razjebane vtičnice

na splošno so rekl da je z električnimi avtomobili vdor vode v vitalne dele najpogostejši resen problem, ni blo omejeno sam na tesle

ampak da so all in all še vedno zelo zanesljivi

Povezava do prispevka

Ma tesla je imela težave. Enega poznam k je dobil S. Pa je preventivno šel na servis na Dunaj (gor dela) in še tam mu je kolega glavni v servisu. So odkrili da baterija skoraj ni bila privijačena. Čudno da ni bilo kaj narobe.  Miljon stvari.  Samo če npr gledaš Model S zdaj in prej. Čisto drug avto. Tesla se sporti uči. Kar je pa redkost, da novitete in izboljšave vgradijo v avto s strašno brzino. Noben klasičnimi dinozaver se ne more primerjati s tem. Je dvorezen meč ampak BEV je praktično računalnik na kolesih in novitete so zelo pomembne, da istopiš od konkurence. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...