Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

SmukY reče Dne, 8. 6. 2020 at 17:43:

Sem malo pregledal ostale ponudbe pa so od Save še vedno najcenejši. Tudi zaradi pozitivne izkušnje pri odpravljanju težav (voznik bil na mojemu pasu in zadel v špegu, priznal krivdo) sem se zato odločil ostati še naprej pri Savi. Hvala vam vsem za inpute :)

 

Edina zadeva je pri Savi, da ti pri popravilu dajo ceno za nadomestne neoriginalne dele. To dosti ljudi moti. Zdaj če imaš npr. 350Z ali Teslo pol je vseeno :D

uredilo bitje Vodokotlič
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 17 urami:

 

Edina zadeva je pri Savi, da ti pri popravilu dajo ceno za nadomestne neoriginalne dele. To dosti ljudi moti. Zdaj če imaš npr. 350Z ali Teslo pol je vseeno :D

Ko mi je špegel odletel, sem dobil originalne nadomestne dele po menjavi, tako da ne vem in tudi vse dela tipi topi, glede na to da imam ogrevanje, zložljive špegle pa samozatemnitveno (na vseh 3eh).

Boste pa verjetno prvi izvedeli kakšna je bila situacija ob večjemu crashu in koliko bo komplikacij, čeprav upam da nikoli :)

Povezava do prispevka

Pri savi sem uveljavljal samo luci do sedaj in sem dobil originalne (menjali na pooblascencu) brez problema.

 

Fajn zadeva pri Savi je tudi to, da ti asistenca velja v vseh drzavah kjer velja zelena karta. Mam namen iti v Maroko in pri triglavu naprimer ne dobis tam asistence.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
leetspeek reče Dne, 13. 6. 2020 at 2:24:

Iz časov ko smo še mel cajt šraufat na avtu :)

Dejte pokazat če še kdo šraufa da ne bodo sam zavarovalnice :rofl:

 

 

Jazst sanjam, da bom postal profesionalni šraufar avtomobilov pa ne vem kje sploh začet. Malo mi je neumno ful keša zmetat za nek kos papirja, ki mi bo omogočal zaposlitev pri nekih bednih avtohišah. Najraje bi začel kot vajenec pri nekemu staremu mojstru :D

 

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 51 minutami:

 

 

Jazst sanjam, da bom postal profesionalni šraufar avtomobilov pa ne vem kje sploh začet. Malo mi je neumno ful keša zmetat za nek kos papirja, ki mi bo omogočal zaposlitev pri nekih bednih avtohišah. Najraje bi začel kot vajenec pri nekemu staremu mojstru :D

 

 

Sploh ni slaba ideja (vajenec). Ampak bodi pripravljen en čas delat zastonj, da mojster vidi da si vreden njegovega časa :) Papirji so kul kasneje - ko/če rabiš certifikate.

Povezava do prispevka

maš ene tečaje za avtomehanika, k sploh niso dragi. fajn je, da znaš zraven še malo štromarije oz. greš na kakšen tečaj, če boš že delal.

avtoličarji so tudi iskani, če te že zanima.

 

https://www.siclj.si/usposabljanja-in-tecaji/mehanik/

 

problem je, ker te brez vsaj osnovnega znanja verjetno ne bo noben vzel, sploh če si 30+ in RES nimaš pojma. ker tudi če delaš zastonj, te bo naučil ene osnove, potem boš pa pač pobegnil drugam, ker pač manjka folka in firme jemljejo vse s pulzom. 

poznam kakšne k so se naučili sami, pač s poizkušanjem in yt videi alpa jih je fotr naučil, kaj je treba pazit, tut enega, k je začel kot mehanik s srednjo lesno recimo, sam on je zih šravfal že mal doma, k je pač s kmetov.

 

https://www.mojedelo.com/avtomehanik-mehanik-mz/d-496518?returnUrl=%2Fprosta-delovna-mesta%2Fnapredno-iskanje%3Fq%3Davtomehanik

(edit: ok, zgleda da gre tudi brez teh tečajev, vseeno so pa + točka)

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...