Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

bainit reče pred 3 urami:

kakšen pa imaš LKAS? da ti samo volan vibrira ali da te pomakne nazaj od roba?

 

Kolikor vem ima ta letnik wagena tisto klasično pingpong varianto, torej te odbije od roba. Enkrat sem vozu rental touran s to varianto. Samo tudi na avstrijski AC mi je recimo ene 3x zatajil... tak da ni to baš nešto, sploh ne vem če se mi ljubi jebat pa plačevat keš za to :D Radar je recimo pa čist druga liga, se lahko že nekaj malega zanašaš nanj.

Povezava do prispevka
bainit reče Dne, 1. 5. 2021 at 19:27:

pri npr. škodah moraš doplačati, če hočeš met aktivni tempomat do 210kmh

nas 2019 superb gre do 199

Vodokotlič reče Dne, 2. 5. 2021 at 17:31:

Jaz ne vidim poante aktivnega tempomata več kot 130km/h. Kot da se ne vozite po avtocesti. Na levem se ne smeš furat in ti itak skoz kakšen skače. Desen pa je itak natrpan s kamioni.

180 po njemacki izipizi 

Povezava do prispevka
obstek reče Dne, 13. 5. 2021 at 12:37:

Koliko približno bi me morala stat menjava lambde sonde na Ford Cmax? Material + delo? Ima mogoče kdo izkušnje?

 

punto 

narocilo sonde preko spleta - 70e (plusminus)

delo - 5e na roko

Povezava do prispevka

Mehnik mi je rekel naj se znebim 1.0 Ecoboost motorja (125KM).  Mojemu Ford C maxu so lani obnovili mašino, na 240.000 prevoženih km. Sedaj jih ima prevoženih 288.000. Približno štirikrat na teden vozim avtocestno relacijo Kr. Gora - Lj - Kr. Gora.

Katero mašino naj vzamem, razmišljam o tri leta starem karavanu z nekje do 80.000 prevoženih km? Najraje bi vzel novega Berlingota, ampak štrudla hoče limuzino ali karavana in vozit kot "Hitri in drzni". Za novega bi dal 17k, za rabljenega pa do 15k eur.

 

- Škoda Octavia 1.6

- Škoda Octavia 2.0

- Ford Focus 1.5

- Ford Focus 2.0

-????

 

image.png.fb008b705322f31f0264f750f69bf293.png

Povezava do prispevka
bna reče pred 2 urama:

Škoda Octavia 1.6

- Škoda Octavia 2.0

- Ford Focus 1.5

- Ford Focus 2.0

-????

 

nič od tega 

Kaj pa ti priporočaš?

 

 

 

 

mr.killer reče pred 2 urama:

80k kilometrov

15k rabljen

 

to ne gre lih skupaj, razen če hočeš gol avto brez nič opreme.

 

poglej mazdo 6 karavan npr

Gre, poglej:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15553272&display=Ford Focus Karavan 2.0 TDCi Titanium - SLOVENSKO VOZILO

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16062252&display=Ford Mondeo Karavan 2.0 TDCi Titanium Powershift

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16167896&display=Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI BMT Comfortline DSG

 

 

 

image.png

uredilo bitje obstek
Povezava do prispevka

Kaj pa ti priporočaš?

nevem odkrito povedano 

škodam oz vag grupi krivi ojnice zaradi banalne napake na erg ventilu ford je pa pomoje trenutno eden izmed slabših avtov na trgu kar se zanesljivosti tiče 

jaz osebno bi gledal za japonci 

toyota mazda 

Povezava do prispevka

Če je zanesljivost motorja na prvem mestu potem vzemi tole. Ljudsko izročilo namreč pravi, da je tale Toyotin 1.6 bencinski motor izredno trpežen, in ima "gradnike" trpežnega motorja - je atmosferec in nima GDI-ja. Ne vem pa, ali bo tale Corolla zadovoljila ostale potrebe (najbrž ne?).

Povezava do prispevka
obstek reče pred 3 urami:

Všeč so mi Toyotini hibridi, samo po moje za 50k km na leto po avtocesti potrebujem dizla.

Je Hyundai i40 po zanesljivosti kul?
 

mal si izračunaj ane

poglej na poraba.si al karkoli je že kšna stran za spremljanje realne porabe pa vidi kako prideš skozi

pri avtomobilih te starosti maš tud sezname znanih problemov kr dobre, edino splača se jih več primerjat med sabo da vidiš kaj se ponavlja na njih :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...