Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Za folijo je baje en strasen expert v Kamniku.

 

Kater avto pa hocs zascitt?

 

Hec folije je da rada z leti porumeni, pa se hudic jo je stran dobit.

 

Poglej se Ngenco, cca 50% drazja rec, 2k vs 3k. Ti naspricajo 200um folije like material po celem avtu in je baje ful proper:)

 

 

erted45katerga pa hocs zascitt? 

 

uredilo bitje GTA
Povezava do prispevka

@-wicked-, hvala za vtise, bom iskal drugje. Pa so ti priznali škodo, ali so se delali neumne?

 

@GTA kul, hvala, bom počekirat. Gre se pa za to, da bi rad na Hiluxu zavil vrata kesona, ker bi čez obešal razno robo (med drugim nosilec za kolo) in ne bi rad opraskal vrat. Tudi če je traktor :) 

 

Sem pa prejle srečal novega Yarisa GR. V živo je še bolj slasten kot na slikah :) 

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 1 uro:

Tako sem jaz tud vozu, pac neke cudne finte ma alfa

 

miljon nekih razlicnih paketov opreme, pri giulietti je blo isto

 

sploh ne pise kolko ma prevozenih ko jebe take šalabajzarske oglase

Povezava do prispevka
Flaming_C reče Dne, 27. 2. 2021 at 10:39:

Dobil Kio Xceed pred nekaj dnevi,1.5 T-GDI avtomatik,160 konjev

 

Zelo zadovoljen,milina za vozit

 

IMG_20210226_122532.jpg

 

Update po 3 mesecih 

 

Vse je bp,EDINO zapiralo sredinskega naslonjala zjutraj "škripa",čez dan je uredu. Verjetno se plastika preveč skrči ko je hladno (garaža v hiši,vreme). Vse ostalo je res bp 

 

Poraba je 6,5-6,6 na 100; 80% prevoženega na regionalkah/magistralkah,nekje 20 na avtocesti 

 

Tankam že od nekdaj samo na Petrolu

Prvi tank je bil OMV,pač Kia salon je dobesedno zraven

 

Verjetno ker je bil motor popolnoma nov je bila poraba 7,2 na 100; zdej na Petrolu imam med 6,5 in 6,6

 

Kaj me moti?

Razmeroma majhen tank,tankam nekje 41-42 litrov,ko mi kaže range nekje 20-40 km še 

Potovalni računalnik laže k prasica; pravi da je poraba 5,8 na 100 

uredilo bitje Flaming_C
Povezava do prispevka
Flaming_C reče pred 45 minutami:

 

Update po 3 mesecih 

 

Vse je bp,EDINO zapiralo sredinskega naslonjala zjutraj "škripa",čez dan je uredu. Verjetno se plastika preveč skrči ko je hladno (garaža v hiši,vreme). Vse ostalo je res bp 

 

Poraba je 6,5-6,6 na 100; 80% prevoženega na regionalkah/magistralkah,nekje 20 na avtocesti 

 

Tankam že od nekdaj samo na Petrolu

Prvi tank je bil OMV,pač Kia salon je dobesedno zraven

 

Verjetno ker je bil motor popolnoma nov je bila poraba 7,2 na 100; zdej na Petrolu imam med 6,5 in 6,6

 

Kaj me moti?

Razmeroma majhen tank,tankam nekje 41-42 litrov,ko mi kaže range nekje 20-40 km še 

Potovalni računalnik laže k prasica; pravi da je poraba 5,8 na 100 

 

Večinoma vsa vozila pijejo več, ko so čisto nova, s časom poraba pade.

 

Glede porabe pa hitro vidiš, koliko laže potovalni računalnik, če ugotoviš, koliko laže števec hitrosti. Jaz imam na Toyoti odstopanje nekje 7%, tako pri hitrosti kot pri porabi. Verjetno avto podatek o hitrosti uporablja za izračun porabe, nimam pojma. To pa dejansko pomeni, da tudi števec prevoženih km odstopa za 7% (se pravi kaže več prevoženih), naj me kdo prosim popravi, če se motim, ker to me precej zanima.

Povezava do prispevka

Očitno bo Giulia pri meni še rahlo počakala, saj mi je trenutno malo preveč denarja. 

 

 

Se pa resno spogledujem z BMW serijo 1 oz. natančneje 123d ali pa celo 130i. Ciljam, da jo bom uvozil iz Njemačke pa tudi rad bi našel katero, ki ima manj kot 190k km in je še prejšnje generacije. M optik paket je absolutno potreben zraven.

Ker pa ne poznam bemflov čisto nič bi seveda tukaj malo pobaral če je kdo ekspert? Zanima me namreč, če naj iščem manual ali avtomatik? Pri 130i je seveda manual bolj primeren :)

Se pa malo bolj nagibam proti 123d, ki ima dvojno turbino, spodoben navor brez turbo laga (+ ful manj spije).

 

Si bom pa zgolj zaradi firbca šel ogledat tole v Celje

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16414849&display=BMW serija 1: 123D-M-OPTIK-BI-XENON-ALCANTARA-NAVI-PDC-20COL

 

Pa verjetno še tega lil sleeperja v Kočevje :D

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16380237&display=BMW serija 1: 130i

 

Mi je pa npr. cena tega res smešno nizka? Čemu?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16402896&display=BMW serija 1: 123d

uredilo bitje Lepi Šime
Povezava do prispevka

123d morš pazit na klasične N47 hibe, ketna pa visokotlačna črpalka (čeprov to pač ne morš vedt, al odpizdi al pa ne :D ), avtomat verjetno ubije cel point avta, se pa loh čipa da hitrej prestavlja. pa ta za 4k je zih razjeban k je bil že marca oglas gor pa se ni prodal

 

majo pa tud v tujini kr cene vidm :D

Povezava do prispevka

A gre kdo kej pogledat na cesto 2 cesarjev kak ga šponajo po tistih par ovinkih? :)

V soboto je blo prav carsko!

A je kej več infota o teh eventih? Kdo lahk gre tja, kolk je to  €€?

Izgleda res atraktivno, pa avtomobili so tud hudi :)

 

Slučajno sem pelu na kosovca par zadev pa sem pol kr eno uro bil naliman na ograjo :)

Povezava do prispevka

Prvi "teaserji" nove Opel Astre.

 

01-Opel-515785.jpg?itok=YVNx3HG204-Opel-515787.jpg?itok=UPERZJjp

05-Opel-515788.jpg?itok=jkSda9xh06-Opel-515789.jpg?itok=xdYuu6MO

 

Mislim, da so armaturko oziroma infotainment naredil velik bolj elegantno kot pri novem golfu. Pa še nekaj bližnjic je ostalo v fizični obliki (gumbi).

Pohvale!

Se mi zdi, da jim bo kar ratala tale nova astra. 

Proizvodnja pa bo po novem samo še v DE in ne več v Madžarski, Angliji...

Povezava do prispevka

Mislim, da se bo vse delalo v DE ja. 

Saj karavane pri Astri K mislim, da so delal pa v UK tudi za evropo.

Mislim, da bo šla kvaliteta samo še gor. GM je na dolgi rok uničeval opla. Še dobro, da ga je PSA grupa kupila.

Rezultati se počasi že vidijo. 

 

Si pa bodo delil tehniko (ne vse). Oziroma platformo. Drugo lahko opel po svoje dela. :)

 

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...