Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Smoki reče pred 9 urami:

Kdo pri zdravi pameti bo dal za Kio EV 60k €, ce lahko za tak denar v garazo postavi AMG C klaso, X5 ali kaj podobnega.

Jst za noben avto neb dal 60k, se posebi pa ne za novga, ampak 63k za 585hp se mi vsekakor ne zdi veliko.
+ a je se vecji sleeper na cestah kt to? ...fakin KIA s 580hp...ne vem, men se dopade

Povezava do prispevka
Smoki reče Dne, 27. 9. 2021 at 11:12:

 

EV. 

 

Enostavno zdevam toliko na mesec za gorivo, da se mi v startu visja cena EVja izplaca ze po par letih. 

 

Zdaj je edina odlocitev kateri EV:

- Tesla 3 SR+

- Ioniq 5

- Kia EV6

 

Vse bo odvisno od cene in garancije. Ce Hyundai pride z garancijo v obliki 5/8let brez omejitve km kot pri Koni so pri meni zmagali. 

 

Zame 160k km, ki jih ima Tesla namrec ni nic, jaz toliko naredim v 4 letih. 4 ali 8 let garancije na baterijo pa je bistvena razlika, ker imam namen avto vozit vsaj 7 let.

 

Če bodo zajebavali s povezljivostjo kot pri nas, kot je pri eNiru z UVO in Koni z Blue Linkom. Potem je to za en kurac. To je en veliki plus pri električnih avtomobilih. Brez tega ne bi nikoli kupil e-avto. 

uredilo bitje Vodokotlič
Povezava do prispevka
S_Adriano reče pred 1 uro:

Za kaj že obstaja tema o e-mobilnosti če se tele smeti konstantno in vztrajno širijo sem noter? A se lahko mikser loverji prosim drzite svoje teme? Hvala. 

+1

meni gre na bruh ko vidim kje flashy novice, teste in potem še forumske debate o raznih avtih na štrom in mi je všeč, da smo imeli do sedaj ločeno temo, hvala

 

(sploh sem triggered ob uporabi kratice ICE, podobno kot kriptofolk govori fiat money fiat money pa tile korejski in bmw stvori, če še niste dojeli smo še vedno v fazi strganja smetane, veselo nategujejo folk s cenami, ne se jim pustiti pa kupovati teh jajc, en od managerjev od Škode je priznal, da ker čipov ni, prednostno izdelujejo tiste enjak stvore na štrom, ker tam služijo nenormalne profite z vsakim avtom v primerjavi z navadnimi)

Povezava do prispevka

Ola dečki. S punco razmišljava o nakupu novega audija a3. Glede na to, da avta ne bova imela celo življenje, razmišljava tudi v tej smeri, kok težko oz. lahko bo prodat avto down the line, načeloma bi se ga znebila pred potekom garancije - 2 leti. Všeč nama je pravzaprav osnovni model, a baje gredo rabljeni s-line bolj v promet. Če bi se bi odločali za nakup rabljenega zadnjega modela a3, bi prej iskali s-line ali navadnega? Je pa nekje 5k eur razlike med s-line in navadnim. 

Povezava do prispevka
Bunnee reče pred 3 urami:

Ola dečki. S punco razmišljava o nakupu novega audija a3. Glede na to, da avta ne bova imela celo življenje, razmišljava tudi v tej smeri, kok težko oz. lahko bo prodat avto down the line, načeloma bi se ga znebila pred potekom garancije - 2 leti. Všeč nama je pravzaprav osnovni model, a baje gredo rabljeni s-line bolj v promet. Če bi se bi odločali za nakup rabljenega zadnjega modela a3, bi prej iskali s-line ali navadnega? Je pa nekje 5k eur razlike med s-line in navadnim. 

Glej ga ta se ze zopet hvali da ma punco

ze itak redko sploh pride na forum, a vedno mora bit prvi stavek taksen

 

ti si postal ze skoraj sadako v2

cel vesel in prešeren “ola dečki, jaz mam punco!”

Povezava do prispevka
Bunnee reče pred 17 minutami:

Lahko se napusis kurca k punca konca

Hvala I’ll pass, razlagat kako bilokdo to opravlja pa magari punca je mega cringe, ampak you a cringey guy kaj čmo. Pač prijatelj jay&evita lobija tu se ni čemu za čudit. On top of that kupujes avto vag grupe, pac clovek brez okusa. 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 9 minutami:

alfo ma

vprašanje če bo šla do tam

WAU ker prefinjen smisel za humor vrhunsko! A nisi ti kao clovek brez predsodkov oz. se hoces konstantno propagirat kot taka? Zanimivo kako hitro “tables turn” ko ti nekdo samo cisto malenkost stopi na žulj :)

 

sej jaz se bom zdaj umaknu, pac cringerji ste brez okusa za avte pa i druge stvari, dont mind me I’m gone. Pridem nazaj ko se bo zacela spet debata o drivers avtih. Je pa res da sem na mn3 tako da znam se dolgo čakat na ta trenutek. 

Povezava do prispevka
S_Adriano reče pred 29 minutami:

WAU ker prefinjen smisel za humor vrhunsko! A nisi ti kao clovek brez predsodkov oz. se hoces konstantno propagirat kot taka? Zanimivo kako hitro “tables turn” ko ti nekdo samo cisto malenkost stopi na žulj :)

 

sej jaz se bom zdaj umaknu, pac cringerji ste brez okusa za avte pa i druge stvari, dont mind me I’m gone. Pridem nazaj ko se bo zacela spet debata o drivers avtih. Je pa res da sem na mn3 tako da znam se dolgo čakat na ta trenutek. 

totally worth it

Povezava do prispevka
S_Adriano reče pred 1 uro:

WAU ker prefinjen smisel za humor vrhunsko! A nisi ti kao clovek brez predsodkov oz. se hoces konstantno propagirat kot taka? Zanimivo kako hitro “tables turn” ko ti nekdo samo cisto malenkost stopi na žulj :)

 

sej jaz se bom zdaj umaknu, pac cringerji ste brez okusa za avte pa i druge stvari, dont mind me I’m gone. Pridem nazaj ko se bo zacela spet debata o drivers avtih. Je pa res da sem na mn3 tako da znam se dolgo čakat na ta trenutek. 

 

Ti tudi ne razumeš heca. 

 

Vse ti na kurac gre, bodi ICE od človeka.

Povezava do prispevka
Bunnee reče pred 7 urami:

Ola dečki. S punco razmišljava o nakupu novega audija a3. Glede na to, da avta ne bova imela celo življenje, razmišljava tudi v tej smeri, kok težko oz. lahko bo prodat avto down the line, načeloma bi se ga znebila pred potekom garancije - 2 leti. Všeč nama je pravzaprav osnovni model, a baje gredo rabljeni s-line bolj v promet. Če bi se bi odločali za nakup rabljenega zadnjega modela a3, bi prej iskali s-line ali navadnega? Je pa nekje 5k eur razlike med s-line in navadnim. 

 

Javi pol cez 4 leta, ko bo se dve leti garancije, da ga kupim za pol cene novga al pa se mal manj :D  definitivno pa se Sline lažje proda, zato pa dealerji kupujejo fake Sline robo pa jo sravfajo gor.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...