Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

To me spomni na čas, ko smo bili še najstniki. Brat je dobil čist nov Piaggo NRG2 skuter, dojaja zadeva, res vozu si se k gospod (za skuter). 

Ampak njemu je bil dolgočasen in ga je menjal za nek TOMOS ATX, ki ga je 3/4 časa šraufal v garaži 1/4 se je pa neki vozu, ampak itak ni mel neki izpravnih smerokazev, vse trdo, ropotal, se zatikal. 

Ne morem vam opisat kok sem bil jezen, ko je naredu to potezo, sem si mislu ker debil da greš to menjat. 

 

Uglavnem, point zgodbe je nekje med temi vrsticami in med zgornji posti. 

Povezava do prispevka
Kinetic reče pred 7 urami:

 

Volvo! 

 

Pa ti povem zakaj... 

Vw se vsaj mal miga glede zanimivih stvari, volvo pa 2.0 motor pa nic drugega pa se goni... Mrs... 

 

T5 pa polestar edicije pa ne štejejo? Pa saj kupci volvotov ravno ne vozijo polagat na kačje ride, tak da ni potrebe po nekih norih konjenicah. 

 

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
bendeho reče Dne, 17. 12. 2021 at 22:24:

@obstek je imel neki 1.0 ecoboost? 

 

izgleda pa kot nek sumljiv uvoz iz bogve kje, a ni nobenega slovenskega za dobit

@Arey 1.0 ecoboost načeloma ni motor, ki bi bil zanesljiv. pri 200-250 k km se velikokrat odlomi bat. Tudi meni. :)

 

Sta bila pa starša izredno zadovoljna s temi motorji, sta pa vedno avtomobil prodala preden je dosegel 200 k km. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...