Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Sektor 13 reče Dne, 14. 1. 2022 at 9:17:

Definitivno se ti splaca za tak avto. Ne bit klosar pa porin ta denar. Z original deli ti morajo dati tudi garancijo (ce so pooblascenci).

Pa nujno ti morajo menjati vodno pumpo, ker je ponavadi to vzrok vseh problemov.

 

EDIT: Sicer 620 eur je kar malo drago :(

Original deli imajo 2 leti garancije v VAG koncernu. Dvomim, da se splača furat vse originalno po 10 letu starosti vozila. Jaz furam originial sceno do 300k, potem pa aftermarket kvalitetne.

uredilo bitje mutiranec
Povezava do prispevka
mutiranec reče pred 16 minutami:

Original deli imajo 2 leti garancije v VAG koncernu. Dvomim, da se splača furat vse originalno po 10 letu starosti vozila. Jaz furam originial sceno do 300k, potem pa aftermarket kvalitetne.

sem našel potem enega lokalnega majstra in bo naredil vse skupaj za 350 eur (delo plus material)

 

bom pa potem ko se/če se trg malce umiri avto prodal

Povezava do prispevka

Vprašanje 

 

Ker servis bi priporočali za staro Toyoto (yaris)? Okolica Lj (Domžale) 

Zadnjih par let sem furu k Muc-u, ampak zadnje leto sem dobil filing da sploh ni pogledal avta, samo izstavil račun... Sploh ker mi je pol na tehničnem zatežil glede auspuha, Muc pa niti omenil ni, da bi blo kaj za popravit 

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 4 urami:

Vprašanje 

 

Ker servis bi priporočali za staro Toyoto (yaris)? Okolica Lj (Domžale) 

Zadnjih par let sem furu k Muc-u, ampak zadnje leto sem dobil filing da sploh ni pogledal avta, samo izstavil račun... Sploh ker mi je pol na tehničnem zatežil glede auspuha, Muc pa niti omenil ni, da bi blo kaj za popravit 

 

Js mam isto staro Toyoto in jo furam k enemu mehaniku v Prevoje (med Domžalami in Lukovico). Že dlje časa sicer. Ampak vmes sem ga peljal 1x k Mucu, ker je strokovnjak za Toyote. Okej vem, da je moja Toyota že stara in ima 300k+ kilometrov, popije ohoho olja in ne vem kaj vse. Ampak me je model čist prestrašil, da je motor zanič, da je treba menjat in/ali prodat avto čimprej. Kličem mojega mehanika, mu povem informacije in tip reče, da bomo dal naslednjič samo neko drugo olje, bolj viskozno al kaj, nimam pojma. Evo od takrat že 20k kilometrov brez problema :knock_on_wood: 

 

Ima pa pogosto Toyote na servisu, ni pa zdej nek ekstra strokovnjak zanje. Lahko ti dam cifro na zs če želiš. 

Povezava do prispevka

Stelvio traktor pa že kakih 8L požre... Bencinar Stelvio ne gre pod 10. Giulia bencinar mi žre  9.5 zadnje 6k km. Je pa odvisno kje se vozis, hladn avto pa par km voznje na siht po zaguzvanih magistralkah s povprecno 40 na uro... to vliva ful. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...