Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

samo karavan ima 4wd. mislim da tisti s 300km. ima pa golf baje dost boljše materiale v notranjosti recimo.

 

je pa dost yuge za take avte ja, tut če je samo haldex.

focus ma 280km samo na sprednjih kolesih :confused: mislim sicer, da ima e-diff, samo ne vem, če tistega prek abs al zaresnega.

 

 

 

ima pa ta leon samo možnost avtomatskega menjalnika, ki je vsaj v golfih in audijih poznan kot jerky pri nizkih hitrostih.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

kot pravim, cupra leon karavan 2019 300hp awd. vozil pri kolegu. točno ta ni jerky, ga je tudi kolega pohvalil, ker ima izkušnje z VW. pred tem je imel passata allroad chip na 330hp in je klel (avtomatski) jerky menjalnik.

uredilo bitje T7ank
Povezava do prispevka

mislim da cuka pri nizkih hitrostih, manevriranju, parkiranju

je pa imo kar dober avto ja

 

preveri samo, če ima android auto v infotainment systemih

kolikor sem gledal, je sicer focus ali golf vii bolj sodoben (full led, blind spot monitor, večji screen...)

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
MihaKihot reče Dne, 9. 7. 2020 at 18:04:

late stage capitalism (early stage neo-fevdalizem) coming through:

tudi avtomobislka industrija bo sledila igričarjem in za dodatno doplačilo ponujala odklep že dodanih lastnosti avtomobila:

 

https://www.businessinsider.com/bmw-subscription-model-for-features-2020-7

da bodo "napredne" funkcije a la samodejna vožnja prodajane kot software-as-service, me ne čudi, ampak za fakin gretje volana sem pa res presenečen.

Povezava do prispevka
TurboMan reče pred 28 minutami:

 

 

To je dober motor, kolk mas porabe?

6 mestna z vožjnjo v orenk klanec vsako jutro

bainit reče pred 16 minutami:

a s 109km, šmarnca?

v fordih in volvotih ta motor ni lih neki

ja

 

sej sem iskal bencinarja ker fuj dizel ampak sem bil opozorjen da je 1.6 vti skret motor pa itak noben ne fura bencin Berlingija

 

kolega prav naj not vržem od Citroen DS5 motor pa bomo poj pičil

Povezava do prispevka
TurboMan reče pred 2 urama:

Hud je berlingo, a ma na obeh straneh drsna elektricna vrata

ej turbič, kuk cajta moraš filat avto (s polnilnikom), če je izpraznjen akumolator (dizl, če ma kaj veze)? 

ko ga hočeš zaverglat, je sam tist slišat kot kakšna varovalka, stikalo al neki takega.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

Ne ne, sem mislil za ljudi v avtu, iz zvočnikov v kabini. Enkrat sem vozil R Clio Sport, eno od teh zadnjih playstation verzij. V nastavitvah si lahko naštimal, da ti je iz zvočnikov prihajal zvok motorja starega Clia V6, ki je bil vezan na trenutno število vrtljajev motorja. Simpatičen gadget. Sem mislil, da ima Tesla kaj podobnega.

uredilo bitje Slick
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...