Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Tadey reče Dne, 13. 7. 2020 at 10:41:

Eno neumno vprašanje...

 

Nikje ne najdem reči o tem. 

 

Ali imaš lahko tovornjak kot osebno vozilo? 

 

Malo spremljej po avtonetu, se dobijo 7,5 tonci, ki pa so vozni z B kategorijo, v prometni pa imaš zavedeno NDM 3,5 t. Ampak ajde. Odpade ti recimo tahograf.  Glej kakšne Nissane, Mitsubushi Canter, ... če te to zanima.

Povezava do prispevka

zadaj sem odstranil nastavljivi del coiloverjev in dal original gumo in sem končno dobil tisti dober cm da je zadnji konec iste višine kot prednji :)  10min dela na eno stran

nastavljivi del sem pa pripravil na višino za zimo tako da jih bom dal notri ko bom menjal letne/zimske gume, šel sem na 20min testno vožnjo ravno in neke razlike ni čutiti :)

bojazni da bi feder odletel ven ni ker ima spodaj pomožno vzmet in kjub temu da sem odšraufal spodnjo roko je še vedno težko dobit fedr not tako da ko je amortizer prišraufan ni možno fedra spravit ven

110114863_3433476653329110_8356307967174

109764306_3433477056662403_1402681296692

110302750_3433477216662387_3580939968146

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

učer sem se peljal na rakitno in potem naprej na cerknico, omfg kera zakon cesta na žalost sem imel  upokojence pred mano in štrudla je nekaj 

ropotala skoz tako da nisem resno užival :) ampak cesta je top še raje sem imel tisti konc od rakitne naprej proti cerknici kjer so bolj ostri ovinki, TOP

Povezava do prispevka
bainit reče pred 2 urama:

a si kako dodatno zaščitil feltne?

keramika, kdor ima rad da je avto lep in brez prask moj nasvet: nikdar in nikoli črnih gloss feltn, v bistvu je nemogoče da ne bi naredil gor swirlmarkov ;)

 

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
bainit reče pred 5 urami:

a si kako dodatno zaščitil feltne?

Jst dam to gor. Tako kot na avto. Je odličen vosek, ki ti ful olajša čiščenje, ker se umazanija ne tako sprime gor. Moraš pa pred nanašanjem fajn sčistit površino. Najprej spereš s šamponom + cunjo ali namensko krtačo, potem daš gor nekej za zračno rjo in zavorni prah (npr. to), spereš in kar ostane pobereš z lubrikantom + plastelinom. Tazadnja stvar pred nanosom je, da še enkrat spereš alpa očistiš vse ostanke z izopropanolom ali s tem.

Povezava do prispevka
bainit reče pred 8 minutami:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/novosti-v-cestnem-prometu-zavijanje-desno-ob-rdeci-luci-visje-globe-za-telefoniranje-pravila-za-e-skiroje.html

 

novosti v cestnoprometnih predpisih

zavijanje v desno možno tudi ob rdeči luči (najbrž ne na glavnih cestah), višje kazni za telefoniranje med vožnjo (+ pike)

 

za telefoniranje al za uporabo telefona?

 

imo je kar razlika, a telefoniraš preko prostoročnega sistema al pa pišeš sms-e med vožnjo

Povezava do prispevka

dobu predracun za montazo avtoakustike...  se pravi vsi novi zvocniki, materijal in delo ter sub in ojacevalec v prtljaznik, zraven se naredi se zvocna izolacija vseh vrat.. cena 1160e meni se zdi ugodno? 

Povezava do prispevka
Tihi Mi53k reče Dne, 21. 7. 2020 at 14:18:

 

za telefoniranje al za uporabo telefona?

 

imo je kar razlika, a telefoniraš preko prostoročnega sistema al pa pišeš sms-e med vožnjo

 

tudi mene tukaj zanima ena stvar

a je bluetooth slušalka prepovedano telefoniranje?

integriran brezročni sistem vem, da je ok.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...