Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

bainit reče pred 2 urama:

sam v notranjosti so te 3 (in a4, C) baje dost utesnjene. nove pa stanejo gladko že 70k (s proper motorjem in opremo), za kar dobiš že 2 let starega E.

Jaz mam dosti raje ta obcutek “utesnjenosti”, kot občutek prostornosti v  opevanih ID3 in podobno. Men je zakon ker lahko skoraj leziš v zicih če hočeš ali daš višje. Ta razred je pomoje top avto: dost velika medosna razdalja, za dobro vožnjo po AC, dosti prostorno, lepo se pelje.

Povezava do prispevka

Problem je, ko dajo not faking elektroniko za 100€. TFT ekran iz leta 2001 pa neke gadne touch kontrole brez haptike in ni nobenga feedbacka. Skup za 200€ komplet dashboard, plastika in krš. No shit da je smet. Avto pa hočejo met 50k+

 

Ampak menda to hočemo, to rabimo. Kapitalizem delivers (ponudba povpraševanje).

Povezava do prispevka

Sam cena je tudi narasla za facelift G20 :alien: da vidimo kako bo pri nas in kakšna oprema točno bo. Bo znalo biti par tisočakov dražje od oka. Notranjost facelifta zagotovo bmw ceneje sestavi kot prej.

 

na nemški konfigurator se je vrnil aktivni tempomat:lol:

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
PuskA reče pred 18 urami:

sej dokler se ne zabijes ni problemov :D

mela sem 3 škode v enem letu :no:

nisem glih ponosna, sam plačal so in postopki so bli enostavni

 

pol sem jih pa zamenjala za Savo, ker ti poleg izgube bonusov tud ne odobrijo več popustov, če imaš škodo (Savo pa boli kurac)

Povezava do prispevka

Jaz tudi odsvetujem Triglav. Kak mesec nazaj mi je avtopralnica na Petrolu poskodovala odbijac (zagotovo se je zgodilo tam), na Petrolu so mi rekli da se to obcasno zgodi in da imajo zavarovano (pri Triglavu), Triglav pa je bil mnenja, da je to posledica prejsnjega prometnega dogodka. Dokazati seveda ne rabijo nicesar. Cisto vse sem prestavil od njih drugam. Mam ok izkusnje s Savo, ampak sem zgolj enkrat uveljavljal neko skodo.

Povezava do prispevka

Moj tast je zavarovalniški agent in kokr js razumem zadevo je bistveno bolj pomembno kakšnega agenta imaš kot pa kje imaš zavarovano, ker je agent ta, ki ti potem sprovede zadevo. Če se pa sam bockaš z zavarovalnico je pa verjetno res tak boj z mlini na veter, kjer je posameznik vse prepogosto prepuščen njihovim interpretacijam. 

Povezava do prispevka
Fuksija reče Dne, 7. 6. 2022 at 14:15:

mela sem 3 škode v enem letu :no:

nisem glih ponosna, sam plačal so in postopki so bli enostavni

 

pol sem jih pa zamenjala za Savo, ker ti poleg izgube bonusov tud ne odobrijo več popustov, če imaš škodo (Savo pa boli kurac)

 

 

a ok, pr treh skodah na leto so tk komaj cakali da se te znebijo :D najraj majo take ko placujejo 1500 kaska pa nimajo nobenih skod ...

 

drgac pa odkup prve skode obvezno met na polici... 

Povezava do prispevka
PuskA reče pred 4 minutami:

 

 

a ok, pr treh skodah na leto so tk komaj cakali da se te znebijo :D najraj majo take ko placujejo 1500 kaska pa nimajo nobenih skod ...

 

drgac pa odkup prve skode obvezno met na polici... 

mah tak pribitek na premiji bi bil da je blo cenejš plačat uno odbitno franšizo

 

morm pa dat +1 na tole o agentih

za mojega so tud drugi agenti rekl da ti bo za avto ugodno zrihtal, tud enkrat vmes ko sem šla mimo njega je blo definitivno dražje.

Povezava do prispevka

Jst sm trenutno na Savi... Mam 3 leta star avto, kasko tak kot za nov avto mora bit. In mi je moja DRAGA LJUBEZEN MOJEGA SRCA naredila zračni intake na sopotnikovih in sovoznikovih vratih pa še prag mi je bilo potrebno zamenjat ker je bil zvit... Je bilo komplet vse novo, nič ni bilo klepanja in kitanja.

 

MEHANIK mi je VSE uštimal od zavarovanja do uveljavljanja. Odbitne franšize sem plačal samo 150€... Zavarovanje pa se mi je dvignilo letos za 70€. 

 

 

 

Povezava do prispevka

drgac jst sem na triglavu, mam že leta agenta iz nove gorice s katerim se še nisva videla in vse urejeva po pošti (še preden je triglav to omogocal)

 

1x sipa, 1x sem pozabu rocno in ga spustu v drevo, enkrat so se mi smrkaci iz mopijem zaletel v parkiranga

 

vedno vse urejeno brez kakersnihkoli komplikaci 

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče Dne, 13. 6. 2022 at 18:51:

to da firme umikajo limuzine v pride terencem mi je sam NO-RO

 

faking boomerji s kesa

baje da zato, ker se v EU najbolj prodaja karavan, kjer pa ni veliko razlike proti focusu za končnega uporabnika.

limuzin se bolj malo proda, poleg tega so tukaj tudi drugi playerji (škoda, sveta trojica). mondeo je sicer kombilimuzina, kar je imo dosti boljša opcija od klasičnih, sam je npr. octavia tudi.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...