Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

PuskA reče pred 13 urami:

zanimivo, da se kdo avtoakustiko montira xD

če babnca preveč čveka sam nabiješ pa je gmh pol ;)

še muzko poštimam pa sem fertik, končno je zadnji konec na višini kot sem hotel...

115833322_3447643618579080_5544814748878

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

Next Door Tease - Danielle FTV Blue Nude

 

Kje se pri nas da dobit tale rezervni del za Chevrolet Captiva 2019, iščem pa ne najdem.

Pokrov za sprednji del strešnih sani... je dobil noge v kroatiji.

Našel sem na netu sicer enega rabljenega...

used used Cover-Roof Rack - front right side Chevrolet Captiva 2008 2.0L 14EUR EIS00663184 used used Cover-Roof Rack - front right side Chevrolet Captiva 2008 2.0L 14EUR EIS00663184

 

ali pa tudi če im ajo kje cele sani

51USrfFXhDL._AC_.jpg

 

vsi prodajajo prečne nosilce, nikjer pa ne najdem tega pokrova ali pa vsaj celih sani :(

Povezava do prispevka

Počasi se spravljava menjat avto

kakšno je kaj mnenje o Mazdah 6?

ker je bencinarja skor nemogoče dobit ciljam nekje na 2016-2017 175km diesel avtomatik Revolution ali Revolution Top oprema

tale me mika na polno  (čeprav realno mislim, da bova dejansko menjala early 2021)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15165693

(se opravičujem za autoplay youtube na dnu)

Povezava do prispevka

Starša imata 2011 2.0 bencinarja (karavan). Zelo zanesljiv, nobenih večjih problemov. Edina večja okvara do zdaj - lani je crknilo gretje sovoznikovega sedeža; so rekli, da se to po takem času pogosto dogaja ... Za vozit odličen, placa ful. Velik ventilator Mazde 6, would buy.

Povezava do prispevka

to je še prejšnja generacija :)

pač gledam neki do 20k

 

neobhodljiva pogoja sta pa avtomatik karavan (pa pol od opreme radarski tempomat, js bi rad tud samodejno parkiranje, sam je malo šans)

pa da se fajn pelje/drži, ne neka francoska jajca, k bi vozil tanker po želatini

absolutno odpadejo Francozi, Italijani & VW & Opel :)

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

infotainment je bolj slab, če se ne motim

a vama je ford focus karavan (ST) premajhen?

 

pa ko bosta kupovala, uvozita sama iz nemačke no. poznam enega, ki dela z rabljenimi avti in je rekel, da imajo na vsakega pod min. 2k profita (to je po vseh stroških in "popustu", ki ti ga dajo), raje več. itak jih tudi sami uvažajo iz ravno tam.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

na autoscout imaš 1000 mazd 6 karavan z benz motorjem od 2017 fyi (edit: šecto avtomatikov).

https://www.autoscout24.de/angebote/mazda-6-kombi-skyactiv-g-192-drive-kizoku-intense-benzin-schwarz-501ebecc-1c4e-4455-9599-bcde0737fbc7?cldtidx=3&cldtsrc=listPage

ne vem zakaj v tak avto ne dajo panoramskega stekla. :rolleyes:

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka

k ti pač sonce prbija v glavo in praktično nimaš nč od tega

valda gre pa za stvar okusa, sam meni osebno res nič ne pridoda

mava pomoje 90% prekrito 

 

žal se precej slabo spoznam na avtomobile, tako da nimam pojma kaj bi blo najboljše razmerje zanesljivost/uporabnost/fajn vožnja

sva pa oba pristaša bolj trdih, hondina šola :)

 

also sej kul una mazda, sam 23k + DMV

nekak res ne bi čez 20

drgač bi se tko mogoče stegnila za novo karjolo hibrid (je Evita po testni vožnji velik fan, sam je pač precej bliže 30k)

Povezava do prispevka

hehe turbo, to so prav une klasične

človek pove, približno kaj bi rad, bil bi zelo vesel kakih nasvetov

nazaj pa samo britje modema in resetiranje mednožja   višja cena, druge oblike, točno tista znamka k nočeš :)

 

mogoče, če ni bilo dovolj dobro izraženo, nama je dobra vožnja/lega precej bolj pomembna od comfy 

 

btw, mogoče bi blo dobro naredit temo o nakupih rabljenih/novih avtomobilov in tole premakniti?

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 2 minutama:

Ne vidim glih kako je nagibanje enoprostorca v ovinek karkoli comfy.

90% vožnje je itak turistične počasne in po omejitvah ali pa ac tako da ni nobenega nagibanja in je lega avtomobila brezpredmetna 

 

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 27 minutami:

Ne vidim glih kako je nagibanje enoprostorca v ovinek karkoli comfy.

pa daj trše fedre ali močnejši anti-roll bar :) Nagibajo se tudi mali jajčki in limuzine ogabno.

Sicer se strinjam, če se ne vidiš v enoprostorcu, potem brez veze.

 

Drugač Mazda 6 je top. Deluje  zanesljivo in je neopazen, v tem te ne ustavljajo policaji.

 

Povezava do prispevka
TurboMan reče pred 3 minutami:

Za enoprostorca me pa samo informativno zanima, zarad cesar se jih folk izogiba

estetika, položaj sedenja (tle vem da sem v manjšini, sam ni mi fajn preveč pokonci sedet), vozne lastnosti

pa še velik jih je nekam kratkih pa visokih, kar se mi zdi manj uporabno od dolgih pa nizkih (tle ajde če izvzamemo res velike ala s-max k so itak tud dost dolgi)

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...