Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 13 urami:

 

Jazz hybrid ni zanesljiv avto. Skoz neke težave. 

Škoda. Sem mel na sumu, da je kvaliteta pri Honda krepko dol padla. Njihovi hibridi (Insignije, al kaj so že bili), so mel stalne težave, ful slaba konkurenca Toyotam Priusom.

Pol bol slabo kaže all električnemu Hondinemu avtu, glede kvalitete?

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 43 minutami:

@vlaho ma nemoj, da sta VAG, sej to mava sam hejt do VW

 

Mogoče kak Mondeo tud interesanten... 

 

Je pa realno tko

Avto, ki bi ga želela je BMW5 (popolnoma nerealno), avto, ki bi ga potrebovala pa Škoda Octavia (normie af). 

Na koncu bo pa nekje vmes :)

Će je ženska želi bmw, pol treba it v nakup za bmw. Bmw serija 3 ali serija 2 (un mali enoprostorc na sprednji pogon), sta precej realna avteka za vaju. Predvsem BMW 2 ;) Ženska happy, potrebe po prostoru zadoščene.

Povezava do prispevka
Car reče pred 4 urami:

Škoda. Sem mel na sumu, da je kvaliteta pri Honda krepko dol padla. Njihovi hibridi (Insignije, al kaj so že bili), so mel stalne težave, ful slaba konkurenca Toyotam Priusom.

Pol bol slabo kaže all električnemu Hondinemu avtu, glede kvalitete?

 

Sodelavec je imel Jazz. Do konca dokler ni šla več čez tehnični. Pol je hotel novo kupit in celo hibrida pa so mu na servisu rekli, da so imeli kar nekaj težav. Pol ni kupil. 

Povezava do prispevka
Car reče pred 5 urami:

Će je ženska želi bmw, pol treba it v nakup za bmw. Bmw serija 3 ali serija 2 (un mali enoprostorc na sprednji pogon), sta precej realna avteka za vaju. Predvsem BMW 2 ;) Ženska happy, potrebe po prostoru zadoščene.

 

Ona še velik bolj sovraži enoprostorce od mene (je pa tud men všeč izključno Ford S-max). Za BMW pa tud js bolj shillam, nima pa nič proti, ker ji vsakič rahlo prihaja, ko vozi frendovega. Edina ovira je tbh cena in manj prostora v primerjavi z ostalimi firmami. Sej sem napisal, idealen bi bil 5 karavan, sam to so hude pare. Ni sicer izključeno, da se budget ne bo dvignil. Sploh, če v naši panogi rata mal manj negotovo (kar je tud edini razlog, da ne že kupujeva, prvotni plan je bil poletje/jesen 2020). 

Povezava do prispevka
Zodd reče Dne, 25. 7. 2020 at 15:00:

še sedaj mi ni jasno kako lahko pri takem avtu ki se bo prodajal v miljone tako zajebajo podvozje... mislim večina suv ima boljše rezultate :/

 

 

 

 

Zanimivo, da izpostavi, da bi lahko bile krive gume. Bridgestone Turanza T005, zmagovalka iz testa AMZS/ADAC 2019 in drugo uvrščena leta 2018 (sicer predhodni model T001).
Mogoče samo takšna užaljenost, ker jim imam :(

Povezava do prispevka
TurboMan reče Dne, 26. 7. 2020 at 23:41:

 

 

audi a4 karavančuga, 190hp dizlca, po možnosti matrix luči pa da ma digitaln zaslon pa se mi loh zahvalta kasnej

lahko tudi stari a6, so cene okoli 20k imo že. pa ima tudi matrix luči, zaslon sicer malo slabši, ampak jebiga. maš android auto za navi pa je.

 

mondeo je tudi dost cheap za to kar dobiš (ogromen avto). probaj edino paziti, da ima Sync 3, ker je 2 podn.

pa seveda, sam ga uvozi.

uredilo bitje bainit
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 7 urami:

Ja kupiš rabljenega, crkne luč in adijo 2 plači...

https://www.ebay.de/itm/Led-Matrix-Scheinwerfer-rechts-Audi-A6-S6-RS6-C7-4G-Facelift-4G0941036-in-Koln/352101616453?epid=1153131239&hash=item51fae44b45:g:UOUAAOSwvflZVdCi

 

PuskA reče pred 7 urami:

mej zavarovan delni kasko sajbe luci ogledala, pa ce crkne das s hamerjem lukno v spredno luc pa serbus.

 

oz se boljse, polni kasko

to ful ne bo noben zavarovalniški zastopnik pogruntal

Povezava do prispevka

Wut?

 

Gordon Murray, bivsi dizajner v F1 in sef razvoja McLaren F1 dela njegovega "duhovnega" naslednika pod svojo znamko. 

 

Slike ne vem kolk so sploh tocne, saj uradna predstavitev pride sele prihodnji teden. Ve pa se, da bo imel:

  • central driving position + 2 extra seats
  • 980kg
  • manual
  • back fan for 51% of engine cooling, 49% for extra downforce
  • 670HP 
  • Cosworth 3.9L NA V12
  • From Idle to the redline in 0.3s (LFA 0.6s)
  • Redline at 12,100RPM :wub: 
uredilo bitje GTA
Povezava do prispevka
Car reče Dne, 27. 7. 2020 at 11:53:

Škoda. Sem mel na sumu, da je kvaliteta pri Honda krepko dol padla. Njihovi hibridi (Insignije, al kaj so že bili), so mel stalne težave, ful slaba konkurenca Toyotam Priusom.

Pol bol slabo kaže all električnemu Hondinemu avtu, glede kvalitete?

Insignie?

Si malce pomešal Opel in Hondo?

Opel je imel na trgu bolj primitivno hibridno tehniko v avtomobilu Ampera, kjer je bencinski motor služil le za filanje baterije za EM. Verjetno si mislil na to?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...