Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Drugače na levi strani na smernikih imaš stikalo za enkratno uporabo brisalcev. Ko to stisneš se ti na enkanu pojavi možnost štelanja brisavcev. Potrebno je še 2x klikniti na ekran če hočeš ročno nastaviti hitrost brisalcev. Sploh ni težko. Za začetnike pa zna biti, ker je pogled na enkrat lahko daljši od  dveh sekund. 

Povezava do prispevka
Tadey reče pred 22 urami:

Ne bo... Sam kaka blokada da se med voznjo ne bo dalo drkat :)

mal jeba če si potem ne boš mogu klime uštimat med vožnjo ali zamenjat radijske postaje

sploh ker so eni infotainmenti kar komplicirani ali z malimi knofki (sam bo sčasoma verjetno bolje)

Povezava do prispevka
bainit reče pred 22 urami:

mal jeba če si potem ne boš mogu klime uštimat med vožnjo ali zamenjat radijske postaje

sploh ker so eni infotainmenti kar komplicirani ali z malimi knofki (sam bo sčasoma verjetno bolje)

Sej vem. Sem vidu v Pižoju...

 

Zato tudi gledam recimo Superb ker ima te osnovne komande na knofe. Recimo nova Octavia odpade lih zaradi tega.

 

Kar se mene tiče razne tablice v avtu so mi neumne. Vsaj klima + radio bi moral biti na gumb. Da se pa hitrost brisalcev nastavlja namesto s vrtečim gumbom na ročki v podmenijih je pa tudi hecno. @Vodokotlič ali nima možnosti avtomatske hitrosti?

 

Če bodo pa v industriji naredil glasovne komande lahko razumljive (moj c5 jih ima sam to ne dela nič od nič četudi sem svoj glas kao streniral in posnel) . 

 

Verjamem pa da zna Tesla met to bolj na nivoju kot kak golf za 8k€ .

 

 

Povezava do prispevka
Flaming_C reče Dne, 9. 8. 2020 at 11:43:

Sem bil odločen da vzamem novega Leona ko pride ven,ko sem videl da je vse na touch mi je bilo slabo in sem si premislil. Vse ostalo mi je všečno,sam prevelika digitalizacija mi je deal breaker 

 

 

 

 

Kakšni so vam pa kaj 1.4 tsi z 150 konji všeč na Leonih? Jaz bolj gledam starejše izvedenke med 2 in 5 let starimi. Res mi je čudno, da je na 1.4 mašini toliko konjev?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...