Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

klime ne uporabljam

 

gretje volana bi mogoce blo kul, ce puscas avto zunaj med zimo

 

gretje sedezev se mi zdi gimmick

 

hlajenje sedezev ajd mogoce, ce se vozis nekam na sestanke pa noces zasvicat. za nas navadne radnike je vseeno.

 

edino kar je must have je ogrevano zadnje okno in stranska ogledala. to je pa safety in ce tega nimas morst ustavit pa na roke spucat, ce se ti zarosi/zamrzne

Povezava do prispevka
drevored reče pred 18 urami:

 

hlajenje sedezev ajd mogoce, ce se vozis nekam na sestanke pa noces zasvicat. za nas navadne radnike je vseeno.

alpa maš pač sedeže iz blaga in ne rabiš tega, ker se ne segrejejo na 100°C. tut gretje manj rabiš kot pri usnjenih.

 

Morski reče pred 15 urami:

Hlajenje usnjenih zicev.:pirate:

 

škoda ker G20 nima moźnosti hlajenja zicev

mislim da ima M3 to.

https://www.autoscout24.de/angebote/bmw-m3-competition-leder-hud-driving-assistant-benzin-grau-121e495e-9371-46d6-92ab-66ec9681fa7f?sort=standard&desc=0&lastSeenGuidPresent=true&cldtidx=6&position=6&search_id=2d12dds86lh&source_otp=t30&source=listpage_search-results

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 19 urami:

Šibedah je kurac, ker so z njim sami problemi. Še vse ki poznam, so imeli probleme z zamakanjem, ali pa se mehanizem zjebe po x letih.

 

 

Jst na svoji 20 let stari preludi nisem imel nobenih težav. Sem pa si vzel čas, da sem temeljito spucal tračnice od mehanizma in vse na novo podmazal.

Šibedah je bolj dihtal kot kondomi

Povezava do prispevka
bainit reče pred 9 urami:

alpa maš pač sedeže iz blaga in ne rabiš tega, ker se ne segrejejo na 100°C. tut gretje manj rabiš kot pri usnjenih.

 

 

men je tud na takih iz blaga blo vedno vroče in sem na polno švical v hrbet

zračenje zicov je nora milina (to pa aktivni tempomat) :wub:

Povezava do prispevka

Jest ene stvari ne rabim razen tega, kar je standardno tam nekje od leta 1995. Ok avtomatik mi je cool, pa tudi brez preživim… Ma tud parksenzorji so mi tko tko…

 

Men je pri avtu pomembno da mi je lep, in potem za drugačne oblike osbijačev doplačaš 4000€. Fak ker nateg!

 

Povezava do prispevka
Morski reče Dne, 27. 10. 2022 at 13:51:

Pa dobro a veste kok je furat avto brez klime? To je tako pomembna oprema kot volan

Klimo uporabljam le v srcu poletja, medtem, ko si rit pa hrbet grejem celo jesen, zimo in pomlad. Zato je meni bolj všeč gretje sedežev. Seveda poleti brez klime ne zdržiš, medtem, ko brez gretja sedežev pozimi že potrpiš, ampak je slednje precej underrated imo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...