Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Ali ima kdo izkušnje ali se ta s to polirno pasto https://avtonega.eu/izdelek/poliranje/polirne-paste/cartec-diamond-cut-3000-1kg/ dobit ven globoke praske in ali je potrebno potem še s katero čez s polirat, kot gledam na you tubu. Polirna pasta za avto je ful hvaljena po forumih in pri ličarjih zato me zanima ali je vredna svojega denarja so pa tm tm po ceni te boljše?

Povezava do prispevka

Toyote GR ne bo v EU.

 

In kaj ti ostane za 60k pri nemcih? Mas Golf R, ki je topkek, se Honda pelje 3x bolje kot jeben Golf, pa se nimas glupega infotainmenta in touch smeti povsod. Mogoce dobis Mecko A baby amgja, ki je isti kurac k Golf R. RS3 se pa zacne pri 75k+, S3 je pa rebadgan in drazji Golf GTI (ce ga sploh se delajo).

 

Sam to se vedno ne upravici 60 cene (ce bo res taka) za faking Hondo. Kot ne za jebenega Golfa. Od teh HH je imo se najboljsa Cupra Leon. Pa se ta je takoj 50k, ko malo poklikas opremo.

 

 

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Focusa RS ni vec iirc oz. so ga nehali delat ze pred casom. Se Fiesto (ST) bodo skenslali.

 

Zivela elektrifikacija.

 

Ce hoces HHja, ti v EU preostane samo VAG grupa z njihovimi precenjenimi shitboxi in Renlol z Meganom. Potem se pa pocasi ze konca.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Se strinjam z precenjenimi shitboxi. Sem fural Golf 7 R z nekim akrapovič auspuh sistemom gor pa me ni neki navdušil. 
Zadeva je prehitra za naše ceste in nima tistega uživantskega občutka ob vožnji...

 

spomnil sem se še, da ima Hyundai N serijo hot hatchev, samo tudi oni gredo v shity električna pasja jajca.

Povezava do prispevka

Ja, imas se Hyundai i20/30N, ce nimas kesa za GTIja/Cupro.

 

Pac VAG HHji so za bombat po obvoznici/AC in merjenje kurcev z 100-200 casi, kar je za vecino cist zadost.

 

Imas tudi BMW 128Ti, ki pa je tud prec 50k + faking FWD BMW.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 1 uro:

Toyote GR ne bo v EU.

 

In kaj ti ostane za 60k pri nemcih? Mas Golf R, ki je topkek, se Honda pelje 3x bolje kot jeben Golf, pa se nimas glupega infotainmenta in touch smeti povsod. Mogoce dobis Mecko A baby amgja, ki je isti kurac k Golf R. RS3 se pa zacne pri 75k+, S3 je pa rebadgan in drazji Golf GTI (ce ga sploh se delajo).

 

Sam to se vedno ne upravici 60 cene (ce bo res taka) za faking Hondo. Kot ne za jebenega Golfa. Od teh HH je imo se najboljsa Cupra Leon. Pa se ta je takoj 50k, ko malo poklikas opremo.

 

 

 

S3 je kvečjemu tekmec golfu R, glede na to, da imata oba dobrih 300 konjičev, medtem ko jih ima GTI tam ene 50 do 60 manj (pa še brez 4wd pogona je). RS3 se pa tudi začne pri cca 65k, tako da za 75k+ dobiš že kar pošteno nalowdanega. tam nekje med 50 in 60k se začne tudi bemflov m135i, ki ima ravno tako cca 300 konjičev ter xdrive in ne zgolj rwd oz. faking fwd. edino za mečko pojma nimam kolko stane, ampak verjetno nekje isti rang.

 

saj ne pravim, da so zadeve poceni, ampak ravno na pamet pa tudi ni treba stresati številk. kar sem jaz želel povedati je to, da res ne vem zakaj bi se nekdo, ki je za avtomobil pripravljen pljuniti ranga 60k, odločil za hondo, namesto da bi dodal tistih 5 do 10k in izbral švaba. ker če ima 60k ima verjetno tudi 65 ali pa 70k buđeta. razen če je res na mrtvo honda lover.

Povezava do prispevka

Zato, ker se Honda pelje boljse kot vsi ostali, ki si jih omenil.

 

Drugace pa ja, ce samo bombas AC, so vsi omenjeni boljsi od Honde. In tudi uporabljajo boljse materiale v notranjosti.

 

Pac eni damo nekaj na same feelse med voznjo in feedback, ki nam ga avto da, kar pa za nemce nebi trdil. In tu jih honda poje. Ceprav to ne upravici bolane cene, ce bo ta res 60k.

Povezava do prispevka
Sergej_Ma reče Dne, 4. 12. 2022 at 15:30:

Ali ima kdo izkušnje ali se ta s to polirno pasto https://avtonega.eu/izdelek/poliranje/polirne-paste/cartec-diamond-cut-3000-1kg/ dobit ven globoke praske in ali je potrebno potem še s katero čez s polirat, kot gledam na you tubu. Polirna pasta za avto je ful hvaljena po forumih in pri ličarjih zato me zanima ali je vredna svojega denarja so pa tm tm po ceni te boljše?

 

 

vzam menzerno tamale 250ml doze pa mas vse pokrito. boljs ko miljon za ultragrobo pasto, za tadivje praske pa vzames 1500-2000 smirkl pa pobrusis, pol pa groba + fina. ce se noht zatakne pa ne bos spravu ven, edino robovi se zabrusijo, da postane manj vidna praska...

 

https://www.operi-avto.si/grobe-polirne-paste/896-polirna-pasta-menzerna-fg400.html

 

+

 

https://www.operi-avto.si/srednje-polirne-paste/897-menzerna-medium-cut-polish-2500-250ml.html 

Povezava do prispevka
drevored reče pred 1 minuto:

youtube mi ponudi tole
 

 

in res grem gledat: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17315058&display=Porsche Cayman

kdaj sploh pride gr86 k nam?

 

cayman je zelo povabljiv, sam to je zdaj ze 15 let star avto za 30 jurjev, fak

 

GR86 ne bo v slovenijo, sem spraševal pri toyoti, ko sem prodal GRMNja sicer ne bi kupil megana RS ampak bi počakal na GR86...

Povezava do prispevka
drevored reče pred 13 minutami:


kdaj sploh pride gr86 k nam?

"GR86 zaenkrat ne prodajamo. Ko bo znano več boste obveščeni" je bila zadnja informacija od uvoznika.

 

Pac nespo Toyota uvoznik, zgleda jih boli patak za nas trg. Vazno da se hibridi prodajajo.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...