Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

drevored reče pred 1 uro:

youtube mi ponudi tole
 

 

in res grem gledat: https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17315058&display=Porsche Cayman

kdaj sploh pride gr86 k nam?

 

cayman je zelo povabljiv, sam to je zdaj ze 15 let star avto za 30 jurjev, fak

ta tvoj ma ene težave z ležaji v motorju (razfuka jih, ker so poddimenzionirani), sam ma pa tisti verjetno že popravljeno.

če že kupuješ tak avto, lahko daš bp še kakšnih 10-20k zraven in imaš 5-10 let starega. sam ne vem, če je pametno kupovat tuk starega porša, to te bodo najbolj veseli na servisu.

kup raje enega novejšega hot hača

Povezava do prispevka

Saj sem napisal, pa se folk dela norca, ravno ko sem bil vštric vozila, ki sem ga prehiteval mi je provida prižgala lučke, v najslabšem možnem trenutku, sicer bi brez problema prehitel, in sem cviknil dal nogo iz gasa in potem je takoj zmanjkalo prostora, na silo nisem hotel da ne bi oviral avta, ki sem ga hotel prehiteti, polno na bremzo tudi ne da ne bi dobil provide v rit, tako da sem pogledal v krožnega je bilo prosto in sem se pač umaknil tja da ne bi bilo pizdarije... to sem tudi razložil sodnici, in da bi me lahko izločil že na AC ne da me je izzival in mi vozil za ritjo po šenčurju, saj ne krivim nikogar itak sem sam zajebal, seveda tam kjer je res nevarno terati (mimo bencinske) kjer je več prometa seveda posnetka ni, ker sem vozil po omejitvah... vse skup sem fasal 21 pik, koštalo me je cca 2500e, in sem do februarja na pogojni, če dobim 1 piko imam 2 leti prepoved vožnje... Yarisa sem prodal, ker je to preagresiven avto za moj karakter enostavno hoče dirkati non stop res je težko voziti normalno.... :)  kupil sem megana 4 rs in je čisto krotek avto napram toyoti....

 

v glavnem provida mi je prižgala lučke ravno ko sem prehiteval in sem se zbegal za 1 sek, itak me je skoraj kap, potem sem samo še reševal zadevo da ne bi bilo kaj narobe in sem se umaknil kontra v krožnega kjer takrat ni bilo nikogar...

 

300426168_5727821667227919_5167557403462

299533273_5711208338889252_8250744786323

 

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

briga me za tvoje mnenje kaj si ti misliš, kaj bi ti naredil ipd, zato pa ne razlagam tega rad ker je itak vsak pameten, kot ti... zoprno zadevo sem razrešil tako da ni bilo nesreče, in da nisem nikogar oviral, itak ko je prižgal lučke sem takoj vedel da sem ga nafukal že zaradi brzine... 176 na AC povprečje, 90km/h + na 40km/h kjer je tabla na izvozu AC, potem skoraj 100 na 40 pred krožnim... 

 

če nisi videl je tam pred krožnim kar dolg robnik po sredini ceste, in je enostavno zmanjkalo prostora za kakšne odtrgane manevre, da bi bremzal na polno in tvegal da se mi kaps nabije v rit pa hvala lepa raje zavijem na travnik potem

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Pac imas Rok Brumen momente, k v svoji glavi dirkas s folkom, ki niti ne vejo da so v tej "dirki" soudelezeni (think tvoje "dirkanje proti nissan 350z", joke's on you je sel ta nissan na prvo voznjo iz zimskega spanja, vec pa lah kak mn3njalnicar pove). V tej tvoji need for speed underground deluziji si pac hotu enga cez kroznega prehitet, ne rabs se kle nek lagat pa omiljevat zadevo, tepec za volanom si pac, ampak cool da je sodisce verjelo tem zgodbicam in so ti dali blazjo kazen. Za vse nas, soudelezence v prometu, pa upam, da bacis ta tvoja jajca na plano, pa gres na grobnik se dokazovat in podirat rekorde, namesto da ogrozas nas normalne na cesti.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 12 minutami:

Pac imas Rok Brumen momente, k v svoji glavi dirkas s folkom, ki niti ne vejo da so v tej "dirki" soudelezeni (think tvoje "dirkanje proti nissan 350z", joke's on you je sel ta nissan na prvo voznjo iz zimskega spanja, vec pa lah kak mn3njalnicar pove). V tej tvoji need for speed underground deluziji si pac hotu enga cez kroznega prehitet, ne rabs se kle nek lagat pa omiljevat zadevo, tepec za volanom si pac, ampak cool da je sodisce verjelo tem zgodbicam in so ti dali blazjo kazen. Za vse nas, soudelezence v prometu, pa upam, da bacis ta tvoja jajca na plano, pa gres na grobnik se dokazovat in podirat rekorde, namesto da ogrozas nas normalne na cesti.

haha :) kako ga je premetavalo po ovinkih je šel fant kar na limit :) se ne smatram za dobrega voznika kot prvo, vsak, ki ima kaj več znanja kot jaz bi z grmnjem prefukal tistega z350 da bi bilo joj, iz zimskega spanja kaj to pomeni ? očitno ima voznik nissana hujši ego kot jaz in laže, meni je vseeno kdo zmaga saj nisva dirkala za nagrado,  saj sva se imela fajn, za njim sem šel potem skoraj do doma ker sem hotel kakšno reči o avtih, in ga pohvaliti kako lepo izgleda od zadaj  ampak je doma nekje v vukojebini in je bilo že čudno da sem potem vozil toliko časa za njim....  še vedno mi ni treba tebi dokazovati kaj sem hotel jaz v krožnem storiti, misli si svoje boli me patak lol kaj si ti misliš :)  in resno dvomim da ti padeš v  razred "normalnih" voznikov, glede na tvoje gobcanje si verjetno tudi v prometu precej živčen :) 23 let imam izpit v tem času nisem dobil 1 pike do letos, nisem imel prometne in se nisem z svojim vozilom dotaknil drugega avta... toliko o norcu na cesti, itak sem ter tja ga pa pohodim zakaj pa ne, tukaj sem imel smolo da me je provida izživciral na en siten dan, tudi ti lahko padeš na mino, itak kaj sploh delaš v taki avto temi, zato pa je slo avto scena u kurcu ker vas je veliko takih, ki ste fouš drugim kaj imajo, kdorkoli me osebno pozna, ve da so avti moja strast in vsakemu privoščim samo najboljše, ti drekač me niti ne poznaš in me upaš primerjati z takimi kot so Rok Brumen...

Povezava do prispevka
drevored reče pred 12 minutami:

sej zdej je kupil megane rs ki je bolj za dedke in bo safe

Če primerjam občutke v vožnji in samo surovost yarisa GRMN in megana 4 RS, potem je megane RS navadna kanta v primerjavi s toyoto... popolnoma drugačna avta... yaris je svetlobna leta bolj drivers car kot megane, megan ne pokaže ničesar dokler ne začneš voziti hitro, in to je boljše za dailiya, medtem ko je yaris samo da si ga zalaufal hotel igro...

Povezava do prispevka

nisem se prijavil nazaj da bi se pregovarjal, dokazoval, prepiral kaj je bilo, pač grob prometni prekršek, policiji je uspelo me sprovocirati, odreagiral sem kakor sem, svoje sem plačal in nikomur ni bilo hudega 😆 sem pa popizdil ko se potem taki kot je dante spravijo name... tip vsake dva dni nabasan za volanom bo meni panet solil... res no 

 

 

No u glavnem tole pustim tukaj, prvič sem kupil budget zimske, in mi ni jasno kako je lahko guma tako dobra v mokrem 😍

 

Danes šel sem sprobati budget gume Nexen sportguard 2 še v snegu. Sedaj sem jih stestiral v vseh vremenskih pogojih, in lahko dam subjektivno oceno. Kot prvo cena za komad 102€ za komad je cca 70 euro manj kot naprimer premium Continental za dimenzijo 235/40/18.  Primerjam jih lahko z zimskimi gumami, ki sem jih imel zadnjih nekaj let in to so same Premium zmagovalke testov, Conti winter 860, conti winter 830p, dunlop wintersport5... vse odlične gume ampak tudi 60% ali več dražje. Nexen winguard2 imam nameščene 2 meseca in sem jih vozil v vseh pogojih, namensko sem jih hodil testirat na cesto Rakitna-Cerknica, pri 20c suha cesta, 15c mokra cesta, mokra cesta in listje, 1c mokra, sneg in tako naprej. Najprej naj naštejem pozitivne stvari, Izjemna cena, guma ne preseneča niti pri 20C na suhi cesti se da peljati zelo hitro, brez najmanjšega dvoma boljše gume po mokri cesti še nisem imel nikoli, oprijem po mokrem je resnično odtrgan, continental in dunlop sta tukaj slabša subjektivno seveda. Tudi obraba ne izgleda pretirana, gume so zelo tihe in mehke oz udobne.   Še nekaj povprečnosti, na snegu je povprečna pri zaviranju in pospeševanju, v ovinkih je ok, ampak tukaj je Continental boljši, na Jezersko gor in dol sem prišel brez kakršnihkoli težav po nespluženi rahlo zvoženi cesti cca 3cm snega, asfalt se ni videl, ampak sem bil previden. Glede na trend zadnjih let ko imamo sneg na cestišču samo nekaj dni na sezono, nexen z lahkoto priporočam. Izognil bi se jo samo v primeru da bi bil doma nekje res v hribih kjer je snega več.

Povezava do prispevka
doz reče pred 1 uro:

haha :) kako ga je premetavalo po ovinkih je šel fant kar na limit :) se ne smatram za dobrega voznika kot prvo, vsak, ki ima kaj več znanja kot jaz bi z grmnjem prefukal tistega z350 da bi bilo joj, iz zimskega spanja kaj to pomeni ? očitno ima voznik nissana hujši ego kot jaz in laže, meni je vseeno kdo zmaga saj nisva dirkala za nagrado,  saj sva se imela fajn, za njim sem šel potem skoraj do doma ker sem hotel kakšno reči o avtih, in ga pohvaliti kako lepo izgleda od zadaj  ampak je doma nekje v vukojebini in je bilo že čudno da sem potem vozil toliko časa za njim....  še vedno mi ni treba tebi dokazovati kaj sem hotel jaz v krožnem storiti, misli si svoje boli me patak lol kaj si ti misliš :)  in resno dvomim da ti padeš v  razred "normalnih" voznikov, glede na tvoje gobcanje si verjetno tudi v prometu precej živčen :) 23 let imam izpit v tem času nisem dobil 1 pike do letos, nisem imel prometne in se nisem z svojim vozilom dotaknil drugega avta... toliko o norcu na cesti, itak sem ter tja ga pa pohodim zakaj pa ne, tukaj sem imel smolo da me je provida izživciral na en siten dan, tudi ti lahko padeš na mino, itak kaj sploh delaš v taki avto temi, zato pa je slo avto scena u kurcu ker vas je veliko takih, ki ste fouš drugim kaj imajo, kdorkoli me osebno pozna, ve da so avti moja strast in vsakemu privoščim samo najboljše, ti drekač me niti ne poznaš in me upaš primerjati z takimi kot so Rok Brumen...

 

 

Glede nissana 350z nimam kej komentirat, mi je pa se zmerej mega smesno, da mislis da sta dirkala :avadodo:

 

Cool, nisi dobil 1 pike do letos, imel si pac gromozansko sreco in pravzaprav to na videju ves da ni prvic, da si objestno norel po javnih cestah - vsaj glede na tvoje pricevanje po forumu. Zakaj bi ti bil fous karkoli, imel sem sportne avte, udelezeval sem se taksnih in drugacnih meetov, obnasal se bolj kulturno v prometu. (slo) avtoscena je pa v kurcu ravno zaradi taksnih objestnezev kot si ti, ker avtoscena ne pomeni to da ogrozas preostale udelezence v prometu, ampak da ce hocs noret oz se dokazovat nekomu, gres s taistimi avtoscena udelezenci na dirkalisce. Grobnik ni dalec. Sam lazje je bakice prehitevat pa gobec otresat kaki sumaher si, res me cudi zakaj tak folk niti enega kroga ni se na grobniku odpeljal.

 

Povezava do prispevka

pokaž mi enkrat da sem o sebi rekel da sem šumaher 😆 ali celo da se imam za dobrega voznika, ja 350z je hotel akcijo, ko me je videl za sabo je pritisnil na polno, ko te enkrat odnaša po ovinkih verjetno voziš počasi, vem da je bil na limitu, potem ko mu je bilo očitno nerodno da ni mogel uiti eni usrani yariski je spremenil zgodbo. iz tvojih ust pa samo laži in solata besed brez osnove 😆 smešen si veš... o sebi govoriš kot da nisi naredil nobenega prekrška nikoli 😆 klasičen glasen sociopat, pa nehaj mi polagati besede v usta, nikdar ne bom trdil da sem dober voznik, verjetno povprečen, sem pa 100% da ti zase misliš da si dober šofer bučman, glede na to da se to tebe sploh ne tiče in se vmešavaš nekaj, vse kaže da te nekaj grize od znotraj 😆 ne bi rad smetil teme še bolj kot je, če mi imaš kaj povedati mi pošlji ZS... 

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
doz reče pred 47 minutami:

pokaž mi enkrat da sem o sebi rekel da sem šumaher 😆 ali celo da se imam za dobrega voznika, ja 350z je hotel akcijo, ko me je videl za sabo je pritisnil na polno, ko te enkrat odnaša po ovinkih verjetno voziš počasi, vem da je bil na limitu, potem ko mu je bilo očitno nerodno da ni mogel uiti eni usrani yariski je spremenil zgodbo. iz tvojih ust pa samo laži in solata besed brez osnove 😆 smešen si veš... o sebi govoriš kot da nisi naredil nobenega prekrška nikoli 😆 klasičen glasen sociopat, pa nehaj mi polagati besede v usta, nikdar ne bom trdil da sem dober voznik, verjetno povprečen, sem pa 100% da ti zase misliš da si dober šofer bučman, glede na to da se to tebe sploh ne tiče in se vmešavaš nekaj, vse kaže da te nekaj grize od znotraj 😆 ne bi rad smetil teme še bolj kot je, če mi imaš kaj povedati mi pošlji ZS... 

 

 

Govoris kokr da si v eni sekundi preden si prehiteval po napacni smeri v rondo preracunal vse mozne scenarije, da bi se ja kao najboljse za vse izteklo, k si prej objestno vozil. Lej ne, ne rabis si nek izmisljevat, tocno tko si hotu prehitevat, k ti je v tistem trenutku need for speed undeground spilal v glavi. Posnetek od provide si pa lepo natancno pregledal in si izmislil zgodbico, da si pred sodnikom lepo ublazil in omilostil to situacijo - cestitke da ti je uspelo✌

Povezava do prispevka

ja ravno ti veš kako sem hotel prehiteti in kaj se je dogajalo 😂😂😂  kot sem že rekel tebi nisem dolžan pojasnjevati ničesar itak imaš neko svojo zgodbo, ki pač nima veze z realnostjo... veš take stvari se zgodijo tako hitro da je večina samo reakcija, podobno kot da ti na AC raznese gumo, imaš čas ugotavljati kam boš obrnil volan ko si v pol sekunde v ograji. še enkrat napišem, ne pricakujem da boš dojel no itak mi je vseeno, iz AC je šla provida za mano, takrat nisem kaj dosti dal na črno oktavijo, potem se mi je pred prvim krožnim zelo približal, po tem ko sva šla skozi prvi krožni sem malo pospešil on tudi, bil mi je zelo blizu, potem se je bližal drugi krožni, uvoz v Ind cono šenčur in malo naprej petrol, tam je bil promet sem šel po ommejitvah , tega jasno niso pokazali ker pač ni zanimivo, potem sledi tretji krožni za hofer, do tam sem rahlo pospešil, medtem se mi provida nabije na rit, ko prideva ven iz 3 krožnega je nekaj sto metrov do glavnega krožnega. pred mano sem imel avto in sem si rekel no prav potem pa greva, pospešim na polno, da bi prehitel vozilo pred mano in nato šel na prvi izvoz, in lahko si predstavljaš kako sem se ustrašil ko je dal lučke ko sem bil vštric avta, ki sem hotel prehiteti, avtomatsko noga iz gada placa je zmanjkalo, nagonsko v takih primerih ne zabiješ bremze ali zasučeš volana za 180... pogledal sem naprej krožni je bil frej, in zmanjšal in šel tja... po tvojem kaj bi naredil? ter nato ustavil na avtobusni kjer smo stali 45min, kjer sem pač razložil policiji zakaj sem šel kontra, saj sta videla da ni bil moj namen prehitevanje kontra, za kaj takega moraš biti posebne vrste budala sledi odvzem vozniške, nato sem avto odpeljal domov in parkiral.  in kaj tebe sedaj moti pri vsem tem? imaš neko svojo zgodbo in mi jo vsiljuješ... 😆😆 svašta 

Povezava do prispevka

Model no, nism jaz sodnik, ne rabs neki olepsavat zadeve. Dobesedno 0 sanse je bilo, da bi lahko prehitel vozilo, ker si tik pred robnikom oziroma otokom zacel prehitevat. Dobesedno 0 sanse da bi uspel prehitet, tut ce bi mel formulo 1.

 

 

Screenshot_20221212-003706_YouTube.jpg

 

Tocno lepo se  vidi na posnetku, da si hotel prehiteti mimo tega otoka v krozisce ta avto, samo pol si spustu gas in nato zacel bremzat k si se ustrasu luck. Valda pol ne bi blo vec varno zavit po pravi smeri, k je prehitevani avto ze na krozisce prisel. Sej jaz te ne obsojam, samo ne rabs neki olepsavat, k se na dalec vidi, da ni tko blo kot pravis ;)

 

 

Povezava do prispevka

tko kot je rekel kočevc nismo sodniki da bi te obsojali in se  nerabiš neki izmotavat je blo kar je blo 

ampak ja res nisi imel nobene druge možnosti ker tega avta nikakor nebi uspel prehiteti razen z skokom čez krožišče 

 

tudi jaz sem že prehiteval na podoben način ampak hvala bogu brez brez policajev v bližini  

ko sem bil mlad sem pa  počel   še večje neumnosti od tebe 

npr

bil sem ujet pri bežanju pred policijo kjer sem napravil 24 prometnih prekrškov v eni rundi 

uredilo bitje bna
Povezava do prispevka

v glavnem provida mi je zjebala prehitevanje, niti v sanjah ni bil moj plan prehitevanje po napačni strani krožnega. pa trdita vi2 kar hočeta 😂  mah saj nima veze, še sam ne razumem kaj sploh pišem karkoli v ta blesav forum, še pijanček dante mi pride pamet solit o CPP smo pa tam 😆 

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka
doz reče pred 40 minutami:

v glavnem provida mi je zjebala prehitevanje, niti v sanjah ni bil moj plan prehitevanje po napačni strani krožnega. pa trdita vi2 kar hočeta 😂  mah saj nima veze, še sam ne razumem kaj sploh pišem karkoli v ta blesav forum, še pijanček dante mi pride pamet solit o CPP smo pa tam 😆 

saj prehitevanje ti je kr lepo uspelo še bolje bi bilo pa brez provide 

 

sicer pa  ja zaradi mene lahko zaključimo to debato pa recemo kakšno o avtih 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...