Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Turbic,

 

Novi GR86/BRZ, pride prihodnje leto

 

En teden nazaj so ga ze prvic spottal. 

 

Tole naj bi bila Subby izvedenka.

 

Also na enih fotkah se baje opazi intercooler. To bo se zanimivo. Sploh ce se ga bo dalo tuneat na raven novega STIja, kjer vsi civkajo o 400HP+. Ker masina bo ista, 2.4L

 

Out of the factory gotovo ne bo imel vec kot 260HP, ne sme biti hitrejsi od novega WRXa.

 

afd86653b88e26aeb276e45de1ad5b1b01.jpg

uredilo bitje GTA
Povezava do prispevka

grem dons na jezersko pa gor do meje ko se peljem nazaj gresta mimo mene ford st in civic type r z konkretno brzino

hitro obrnem in malo pred mejo sem type r ujel  st pa je bil že par sto metrov naprej hehe type r sem držal brez kakršnih koli težav, mislim da sem bil hitrejši 

sploh po ovinkih ko ga je zahodil v serpentino se mu je videlo rahel understeer medtem ko pri meni še precej rezerve :) ko smo šli dol sem videl da je ford mislim da je bil fiesta st nisem 100%

precej znižan hud auspuh (dober zvok) pa vem da je gor imel semi slick gume škoda ker me je oviral type r da bi videl če bi lahko držal forda, vozili smo hitreje kot je meni še lagodno

 

tako že dolgo nisem užival :) sam škoda k nisem mogel sprobati forda samo mislim da ga ne bi uspel držat ker gume naredijo svoje

 

bba35b35a13d8d168de38f7d3531b379.jpg

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Zodd reče pred 15 urami:

grem dons na jezersko pa gor do meje ko se peljem nazaj gresta mimo mene ford st in civic type r z konkretno brzino

hitro obrnem in malo pred mejo sem type r ujel  st pa je bil že par sto metrov naprej hehe type r sem držal brez kakršnih koli težav, mislim da sem bil hitrejši 

sploh po ovinkih ko ga je zahodil v serpentino se mu je videlo rahel understeer medtem ko pri meni še precej rezerve :) ko smo šli dol sem videl da je ford mislim da je bil fiesta st nisem 100%

precej znižan hud auspuh (dober zvok) pa vem da je gor imel semi slick gume škoda ker me je oviral type r da bi videl če bi lahko držal forda, vozili smo hitreje kot je meni še lagodno

 

tako že dolgo nisem užival :) sam škoda k nisem mogel sprobati forda samo mislim da ga ne bi uspel držat ker gume naredijo svoje

 

O ja ta cesta je res čudovita za pojanje. Po njej sem imel že uspešno seanso z Preludo, ko sva se z BMW 1 pojala po teh krivinah pa tudi v lastni seansi z Poršem :)

Povezava do prispevka
Zodd reče Dne, 15. 8. 2020 at 20:24:

grem dons na jezersko pa gor do meje ko se peljem nazaj gresta mimo mene ford st in civic type r z konkretno brzino

hitro obrnem in malo pred mejo sem type r ujel  st pa je bil že par sto metrov naprej hehe type r sem držal brez kakršnih koli težav, mislim da sem bil hitrejši 

sploh po ovinkih ko ga je zahodil v serpentino se mu je videlo rahel understeer medtem ko pri meni še precej rezerve :) ko smo šli dol sem videl da je ford mislim da je bil fiesta st nisem 100%

precej znižan hud auspuh (dober zvok) pa vem da je gor imel semi slick gume škoda ker me je oviral type r da bi videl če bi lahko držal forda, vozili smo hitreje kot je meni še lagodno

 

tako že dolgo nisem užival :) sam škoda k nisem mogel sprobati forda samo mislim da ga ne bi uspel držat ker gume naredijo svoje

 

 

 

kake ti spet streljas

 

nisi ziher da je bil fiesta st a ves da je mel gor semi slick gume

 

se mal pa bos na nivoju brumna

Povezava do prispevka
Smith reče pred 19 minutami:

 

kake ti spet streljas

 

nisi ziher da je bil fiesta st a ves da je mel gor semi slick gume

 

se mal pa bos na nivoju brumna

počakala sta tam kjer je neka klopca in placa za par avtov pa sem vprašal modela če gresta večkrat takole na furo pa je rekel skoraj vsak teden, pa sem mu rekel super vožnja in se odpeljal... zato sem videl... ne delaj nekih zaključkov če ne veš ane, če bi pa vprašal kako vem da je imel semi slick gume gor bi ti pa povedal ;) 

Povezava do prispevka
Zodd reče pred 8 minutami:

počakala sta tam kjer je neka klopca in placa za par avtov pa sem vprašal modela če gresta večkrat takole na furo pa je rekel skoraj vsak teden, pa sem mu rekel super vožnja in se odpeljal... zato sem videl... ne delaj nekih zaključkov če ne veš ane, če bi pa vprašal kako vem da je imel semi slick gume gor bi ti pa povedal ;) 

 

zanimiv da si klepetal s tipi pa nisi opazil kasnim avtom si nakazoval sale in varke

Povezava do prispevka
Smith reče pred 7 minutami:

 

zanimiv da si klepetal s tipi pa nisi opazil kasnim avtom si nakazoval sale in varke

tipično mi že polagaš besede v usta, rekel sem da sem type r lahko držal, medtem ko je bil ford verjetno prehiter

in na tvojo žalost nisem nakazoval nikakršnih vark povedal sem kot je bilo, ne boš me zvlekel v besedno vojno ker vidim da si tega želiš, ali pač drugačnega načina ne poznaš

ne vem zakaj si nekaj užaljen pa čeprav nisem poniževal nikogar, glede na tvojo reakcijo imaš zelo zdrav ego srečno :)

 

#drevored, nimam se za preveč hitrega voznika kot sem napisal že večkrat mi vožnja na limitu ne ustreza tako da type r nikoli ne bi izkoristil do konca in bi praktično imel nekaj s čim bi težko užival

razen tega da bi ljudje rekli wow lej type-r ne bi imel polnega potencijala, tale mi čisto zadostuje za občasne manjše vragolije, rabljenega avta niti nočem ker ne vem kaj so prejšni lastniki delali z njim

kot tudi tale je bil 22k + recimo 3k v vzmetenju gumah rokav je še vedno samo 25k, type r je 40+ :) niti si ga ne morem privoščit kot je tudi vzdrževanje dražje...

Povezava do prispevka
Zodd reče pred 3 minutami:

tipično mi že polagaš besede v usta, rekel sem da sem type r lahko držal, medtem ko je bil ford verjetno prehiter

in na tvojo žalost nisem nakazoval nikakršnih vark povedal sem kot je bilo, ne boš me zvlekel v besedno vojno ker vidim da si tega želiš, ali pač drugačnega načina ne poznaš

ne vem zakaj si nekaj užaljen pa čeprav nisem poniževal nikogar, glede na tvojo reakcijo imaš zelo zdrav ego srečno :)

 

#drevored, nimam se za preveč hitrega voznika kot sem napisal že večkrat mi vožnja na limitu ne ustreza tako da type r nikoli ne bi izkoristil do konca in bi praktično imel nekaj s čim bi težko užival

razen tega da bi ljudje rekli wow lej type-r ne bi imel polnega potencijala, tale mi čisto zadostuje za občasne manjše vragolije, rabljenega avta niti nočem ker ne vem kaj so prejšni lastniki delali z njim

kot tudi tale je bil 22k + recimo 3k v vzmetenju gumah rokav je še vedno samo 25k, type r je 40+ :) niti si ga ne morem privoščit kot je tudi vzdrževanje dražje...

 

nisem uzaljen, cemu bi bil, nisem bil prisoten niti se me tvoja zgodbica ne tice

 

sem pa opravicen do komentarja kjer sem pac izrazil presenecenje nad tem da ves da ma avto semi slick gume neves pa za ker model avtomobila je slo

 

moj ego je pa cisto na mestu, naj te ne skrbi zanj

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...