Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Pa sej vem da ti je to prezajeban koncept, ni problem da si vozil 170 po AC, problem so vse tvoje impulzive reakcije na cest, ki jih potem še ure za tem nosiš naprej tudi v to temo,  in narcisek "zodd v avteku center vesolja" razmišljanje. Kok si pa hladen in razsoden za volanom si pa tud pokazal na posnetku, v narobno stran v kroženga se zapelejo zmedeni 80 letniki, ne neki jaki cestni dirkači. Model ti rabiš začet s psihoterapijo, potem lahko začneš z osnovam vožnje na poligonu, kje so poj še avtoceste pa krožišča. Dirkališč se pa s takim thrlim egotom imo raj izogibej, k tak reality check te lohk sprav v totaln road rage na primorki nazaj z Grobnika.

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 minuto:

Pa sej vem da ti je to prezajeban koncept, ni problem da si vozil 170 po AC, problem so vse tvoje impulzive reakcije na cest, ki jih potem še ure za tem nosiš naprej tudi v to temo,  in narcisek "zodd v avteku center vesolja" razmišljanje. Kok si pa hladen in razsoden za volanom si pa tud pokazal na posnetku, v narobno stran v kroženga se zapelejo zmedeni 80 letniki, ne neki jaki cestni dirkači. Model ti rabiš začet s psihoterapijo, potem lahko začneš z osnovam vožnje na poligonu, kje so poj še avtoceste pa krožišča. Dirkališč se pa s takim thrlim egotom imo raj izogibej, k tak reality check te lohk sprav v totaln road rage na primorki nazaj z Grobnika.

poglej, jaz se razburjam okoli situacije, ki sem jo sam povzročil in sem sam globoko vpet v njo kar je razumljivo potem da sem čustven okoli tega, ti se pa razburjaš za to isto situacijo pa sploh nimaš nobene vloge zraven, kdo potem tu potrebuje pomoč 😆😆 še 1x te vprašam, jaz se v 23 letih in cca 15k na leto nisem bil v nobeni nesreči, zakaj potem trdiš da sem slab voznik 😂 tvoja statistika? 

Povezava do prispevka
fire_soul reče pred 6 minutami:

A če napišem, da si zmagal "dirko" z nissanom boš pomiril svojo dušo? 

 

Mislm, da je to samo ena izmed situacij, ki dokazuje kako zblojen v resnici si.

popolnoma vseeno je kdo prvi kam pride, mene motijo laži dezinformacije in nič drugega, enostavno ni res kar je pisalo, še 1x poudarim, pred sabo sem videl čudovitega nissana, sem se približal in model začne voziti hitro, tam je super cesta in sem sledil, potem sva oba vozila hitro, za njim sem šel z razlogom ki sem že napisal... če se je pa ustrašil se pa globoko opravičujem, mejbi se en dan oglasim na obisk in se mu opravičim. ravno tako kot jaz je komaj čakal da pohodi po tistih čudovitih ovinkih 😆

uredilo bitje doz
Povezava do prispevka

Sej veš ko bo, pisal boš gluposti, zajebaval te bomo, mal se boš delal, da ti je vseen, potem boš pizdil, jokal kakšni smo, hodil s foruma ko boln srat pa mel kakšn cameo na PU Kranj.

 

Zdej si že s te teme naredu tekmo, ue ue lej k avto 2x na teden pelem tankat olje v karoserijo pa se še nisem zaletu. In tak um se valda z lahkoto zaveda, da 99% ljudem avto ni sinonim za identiteto in signal za velikost kurca in da so na cesti, da nekam pridejo, ne da stresajo svoje frustracije v imaginarnih dirkah. Vzem se mal v roke.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 6 minutami:

 

Zdej si že s te teme naredu tekmo, ue ue lej k avto 2x na teden pelem tankat olje v karoserijo pa se še nisem zaletu. In tak um se valda z lahkoto zaveda, da 99% ljudem avto ni sinonim za identiteto

Razumem da ti pleh ne pomeni nič, ampak kaj potem iščeš v tej temi, če so ti avti španska vas, glede na tvoj intelekt, bi to lahko razumel 😂  Kaj ko bi jaz šel malo v Ročne ure srati o tem zakaj folk kupuje to sranje če e imamo itak telefone... fino ane, zjebali boste vi temo, ne jaz. Itak da se bom branil pred filozofi kot si ti, kdo pa si da mi boš pridigal 😂😂

 

Povezava do prispevka

no saj je pa tako res najbolje da svojo energijo usmerim na nekaj drugih avto forumov, in FB strani, kjer se dejansko menimo o avtomobilizmu, tukaj pa namesto da bi se kaj pametnega zmenili, hodijo smetit temo neki klovni, ki jim avto ne pomeni nič, in potem pametujejo kako se vozi, namesto da bi moderatorji naredili red pa dopuščajo to sranje, slabše kot rumeni tisk, samo kliki štejejo vsebina pa mrtva...

 

Povezava do prispevka

jaz sem drgac slisal da obstaja grupa ljudi na tem forumu, ki se zberejo in pol nacrtno hitro in objestno vozijo. pol se pa se naknadno po dogodku veselijo, ko gledajo slike in se spominjajo nesrec, okvar in kazni, ki so jih doziveli na tem dogodku.

 

zarad simse ne bom pisal kdo so, zodd ce pa tebe zanima ti pa lahk dam kontakt ker se mi zdi da bi se super ujeli

Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 3 urami:

Ne morem zjebat te teme tok ko ti svoje avte, k jih voziš k enim pekom, da ti vrtajo luknje v nosilno konstrukcijo pa vanj tankajo mazut, zato k ga pozim ne moreš oprat 5x na teden. 

 

Ta fiksacija z urami je sicer boljša ko z lažnivimi seronjam sam tud ta ni dobra. Je pa štart ajde.

Lej pojavil si se tukaj kot neka samooklicana kredibilna eminenca, v bistvu si pa v eni povedi napisal polno laži. 1- Krown olje je bilo razvito za potrebe Kanadske vojske, deluje tako da izpodrine vlago, zagotovo ni mazut. 

2- Avto operem 1x na teden poleti, pozimi po potrebi običajno na 14 dni. 3- Podjetje tri krone, ki se bavi z zaščito Krown je med najboljšimi v Sloveniji, in sem tekom let prebral veliko pozitivnih komentarjev.

4. Če misliš da se bo avto podrl zaradi 2 lukenj na vsaki strani v pragu, potem ti ni pomoči.   Vidiš kaj delaš, karkoli poveš in rečeš je samo kup laži in brezveznega natolcevanja. Laž na laž in potem pričakuješ da se bom jaz tebi opravičeval, in ti me boš pošiljal k psihiatru :) Blodiš fant, blodiš, predvidevam da si precej osamljen poba... nisem jaz rešitev za tvoje probleme :)

drevored reče pred 24 minutami:

jaz sem drgac slisal da obstaja grupa ljudi na tem forumu, ki se zberejo in pol nacrtno hitro in objestno vozijo. pol se pa se naknadno po dogodku veselijo, ko gledajo slike in se spominjajo nesrec, okvar in kazni, ki so jih doziveli na tem dogodku.

 

zarad simse ne bom pisal kdo so, zodd ce pa tebe zanima ti pa lahk dam kontakt ker se mi zdi da bi se super ujeli

Nikoli se ne bi udeleževal, takih stvari, bi šel gledat ampak tekmovat z drugimi pa zagotovo ne, se ne smatram za tako dobrega voznika in vožnje na limit me je strah...

bainit reče pred 7 minutami:

stari mn3ščar, sam se ne spomnim nicka več

oh na tem forumu sem od pamtiveka, elderofchaos, zodd...

Povezava do prispevka

Sem imel samo navadno Hondo 1.5, CTR je izven mojega budgeta, nisem se še vozil z njo, izgled je precej odštekan in mislim da je preveč avta zame. Je pa res da bi mirneje spal če bi imel japonca v garaži namesto renaulta.. upam. da me kdaj kdo zapelje z njo 😆

Povezava do prispevka

Samooklicana kredibilna emeninca, ki ti je povedala, da nis za na cesto je bila prometna policija. Jaz sem ti sam odgovoril na tvoj presenečen vprašanje, zakaj te ima folk kle za nekga road rage divjaka, in zdaj se že cel dan trudiš še v praksi pokazat moj point.

Ajd Zodd, srečno na cest pa ne se pustit impulzivnim čustvom.

Povezava do prispevka
doz reče pred 35 minutami:

ne vem, preveč adrenalina pomoje, bom šel na kak trackday drugo leto, verjetno najprej lindauring 

na dirkališču se meni osebno sprosti manj adrenalina kot na cesti ker se zavedam da je veliko varneje in pa da sem v večji meri odvisen od sebe in ne od drugih udeležencev v prometu 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...