Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

evo muzka poštimana... 

menjava vseh zvočnikov, štiri kretnice, dva ojačevalca, 25cm sub v prtljažnik zvočna izolacija vseh vrat...

118309930_3534317949911646_5805598264190

118354353_3534312366578871_2542136767844

118256437_3534312553245519_1249726511100

ta je nad sovoznikovimi stopali

118119786_3534312596578848_2583354984605

118362770_3534312849912156_2821490174175

118330416_3534312939912147_4549939960767

 

118290195_3534313029912138_6993172452088

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 3 urami:

Samo se Type-R spojler zadi manjka...

 

ne vidim smisla tlačit performace robo na base model :)  ni važno koliko keša zmečem notri sport model nikoli ne bo type r, razen izpadel bi klošar :)

ista je samo školjka podvozje je popolnoma drugačno... sicer se da iz tega mlinčka 1.5 stisnit 300+ samo je zadeva enostavno predraga da bi to imelo smisel, ker pomoje en soliden tuning pa menjava 

stvari po mašini, za sabo potegne celo goro robe... menjalnik, sklopke, bremze ipd ipd nima smisla:)

GTA reče pred 20 minutami:

pa ngenco zascita barve

naslednja bo self heal od gyeon tista je eno stopnjo nad to ki jo imam sedaj... ta naj bi zdržala nekje 3-4 leta tista nekako 5

Povezava do prispevka
bendeho reče pred 7 urami:

in kako igra sistem, kaj trese registrsko tablico?

se pri običajni jakosti pozna če je ugasnjen/prižgan subwoofer

Špila precej bolj naglas kot sem si predstavljal, zunaj avto ne ropota nič se vidi zvočna izolacija ker nič ne vibrira po vratih

je pa res da nisem vedel da lahko 25cm sub da iz sebe tako veliko, tip je rekel da ko se bo ulaufal bo še kar precej glasnejši, mi je tudi pokazal da naj kakšen teden ne pretiravam z glasnostjo

ker tud zvočniki rabijo mal break in... jaz se v to ne zastopim in bom pač upošteval njegova priporočila...  zvok je čist, se pa avto pri basu strese in ga se konkretno čuti, vzvratno ogledalo je neuporabno tolk vibrira vse :) skratka za 1200e mislim da sem dobil soliden deal... naprimer glasnost radia gre od 0-40, kar je nad 32 glasnosti na radiu je tako naglas da postane moteče...

 

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka
Zodd reče pred 13 urami:

Špila precej bolj naglas kot sem si predstavljal, zunaj avto ne ropota nič se vidi zvočna izolacija ker nič ne vibrira po vratih

je pa res da nisem vedel da lahko 25cm sub da iz sebe tako veliko, tip je rekel da ko se bo ulaufal bo še kar precej glasnejši, mi je tudi pokazal da naj kakšen teden ne pretiravam z glasnostjo

ker tud zvočniki rabijo mal break in... jaz se v to ne zastopim in bom pač upošteval njegova priporočila...  zvok je čist, se pa avto pri basu strese in ga se konkretno čuti, vzvratno ogledalo je neuporabno tolk vibrira vse :) skratka za 1200e mislim da sem dobil soliden deal... naprimer glasnost radia gre od 0-40, kar je nad 32 glasnosti na radiu je tako naglas da postane moteče...

 

A to ti je nekdo naredil? Ali si sam delal?

 

Kje si to delal? ALi ima tudi druge avtomobile čez?

 

Hvala

Povezava do prispevka

ne ne nisem delal sam, ne upam sam šarit po elektroniki, delo je računal cca 160e in to se mi ne zdi tako veliko da bi kot

laik tvegal in se jebal sam :)  narejeno je v nulo, brez poškodb, brez prask, brez polomljene plastike sem pregledal preden sem avto odpeljal..

poba je izgledal korekten in pošten in kot prvi vtis človek ki rad počne kar počne :)  z moje strani priporočam

 

https://www.caraudioempire.com/

https://www.facebook.com/caraudioempire.avtoakustika

uredilo bitje Gost
Povezava do prispevka

dragi mn3carji

za potrebe menjave lambda sonde na puntotu moram preveriti ali imam eno ali dve

 

ker komaj vem, kaj se nahaja pod havbo, me zanima, ali mi lahko kdo slikovno pokaze (sprejemam tudi citljive bakroreze), kje se je lambda sonda pri kolektorju in kje je locirana pri katalizatorju

 

hvala vnaprej

 

 

Povezava do prispevka
lizz reče pred 14 minutami:

dragi mn3carji

za potrebe menjave lambda sonde na puntotu moram preveriti ali imam eno ali dve

 

ker komaj vem, kaj se nahaja pod havbo, me zanima, ali mi lahko kdo slikovno pokaze (sprejemam tudi citljive bakroreze), kje se je lambda sonda pri kolektorju in kje je locirana pri katalizatorju

 

hvala vnaprej

 

 

 

Najprej povej kdo ti je rekel, da moraš menjati lambda sondo? Sicer pa priporočam, da mehaniku sporočiš št. šasije in bo on na podlagi tega podal info

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 1 minuto:

 

Najprej povej kdo ti je rekel, da moraš menjati lambda sondo? Sicer pa priporočam, da mehaniku sporočiš št. šasije in bo on na podlagi tega podal info

racunalo na amzs

 

amzs mehanik mi racuna prevec zato tega ne bom tam menjala

 

Povezava do prispevka

Menjal sem obe pri svojem puntotu.... Obe sta enake (a je punto 2 generacije?). Dobil sem ju za 100€ nove (50€ po kosu).

 

Menjavo mi je naredil sodelavec. Rabiš pa "poseben" ključ ker ne prideš zraven pri zgornji.

 

Lahka zs pa ga prašam če ti je pripravljen zamenjat. Je pa iz Tuhinske doline :D

uredilo bitje Tadey
Povezava do prispevka

hvala. sem ze narocila. cakam dostavo. 

za lokacijo sem sprasevala, ker clovek, ki mi bo menjal, ni bil v blizini pa sem morala samo preverit, a sta res dve.

in ker ne vem, kako ta stvar zgleda in situ, sem sprasevala tu na foromu. 

 

75 in nekaj drobiza za obe skupaj

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...