Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Fantje (in lizz), best buy za tole:

- nov avto (letno 25.000km)

- SUV ali vsaj malo višje sedeči model

- min 150KM

- budget 30k €

- dizl

- avtomatik

- aktivni tempomat je must

- Nič korejskega in francoskega (ja vem ja!)

- drugi avto pri hiši, služba, shoping in občasno kolo v prtljažnik, to je pa to

 

Kupuje sodelavec, abrahamovec. Jaz sem rekel T-Roc (tko na blef, psloh ne vem če so tok močni), ampak nekak ne vidim prav kaj mu še drugega preostane... 

 

Kaj porečete vi?

uredilo bitje Matej24
Povezava do prispevka

jaz porečem to da je model cepec 

 

evo to bi bilo to best buy 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15440509&display=Hyundai%20Tucson%201.6%20CRDi%20Impression%20RADAR%B0BREZ%20OBRESTI%B0%20in
 

uredilo bitje bna
Povezava do prispevka

Drgac za ta dnar si ze nevarno blizu Tiguanu R-line DSG. (nek random 1min find na avto.net--verjetno se dobi se kej boljsega)

Ta nov RAV4 mi je tut cist ql (ni vec tok upokojensko vozilo po izgledu).

Za kolo zadi tlacit je ksn Kodiaq luksuz drgac, ni pa glih lepotec (vsaj men, cetudi z dobro opremo vseeno ne zgleda tok slabo).

 

Sta pa oba nazalost malo cez budget in kar konkretno vec kot bi bil T-Roc (tudi konkretno vec avta).

uredilo bitje Lebowski
Povezava do prispevka
lizz reče pred 17 urami:

hvala. sem ze narocila. cakam dostavo. 

za lokacijo sem sprasevala, ker clovek, ki mi bo menjal, ni bil v blizini pa sem morala samo preverit, a sta res dve.

in ker ne vem, kako ta stvar zgleda in situ, sem sprasevala tu na foromu. 

 

75 in nekaj drobiza za obe skupaj

 

 

Sorry spregleda. Ja pravilno si označila jih :)

 

Bodi edino pozorna na konektorje, da bodo taki kot jih imaš (ene 2 vrsti sond za puntota obstajajo)

 

Srečno! 

 

Ps. Dobra cena :D

Povezava do prispevka
bna reče pred 12 urami:

jaz porečem to da je model cepec 

 

evo to bi bilo to best buy 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15440509&display=Hyundai%20Tucson%201.6%20CRDi%20Impression%20RADAR%B0BREZ%20OBRESTI%B0%20in
 

 

Že mogoče, to je tvoje mnenje. Lahko pa, da je tip samo drugačne vrste kupec. Tucson mu je prevelik, če izvzamemo, da sovraži Hyundai.

 

Zodd reče pred 11 urami:

Toyota camry...  31k 

 

Ni SUV. Tip trenutno vozi svojo 12 let staro Vectro in si niti približno ne želi limuzine kot naslednji avto. 

 

Lebowski reče pred 11 urami:

Drgac za ta dnar si ze nevarno blizu Tiguanu R-line DSG. (nek random 1min find na avto.net--verjetno se dobi se kej boljsega)

Ta nov RAV4 mi je tut cist ql (ni vec tok upokojensko vozilo po izgledu).

Za kolo zadi tlacit je ksn Kodiaq luksuz drgac, ni pa glih lepotec (vsaj men, cetudi z dobro opremo vseeno ne zgleda tok slabo).

 

Sta pa oba nazalost malo cez budget in kar konkretno vec kot bi bil T-Roc (tudi konkretno vec avta).

 

Tiguan mu je prevelik. RAV4 hibridi so dražji. Gledal je X1, GLA in Q3, a so tudi ti predragi. Škoda ta mali SUV (ne vem imena) mu je preškatlast in imajo nasploh prešvoh motor. 

 

Pač tip noče v Graz dnevno tregat z sabo 1800kg težkega SUV, če se 90% cajta v avtu vozi sam. Saj sem mu rekel, da naj si motor kupi, pa ni bil navdušen. 
Otroka sta odrasla in samostojna, z ženo ko gresta kam pa tut ne rabita ladje (kar Tiguan po njegovem prepričanju je, recimo). Tisto svojo specialko pa itak dobi v vsak avto danes, ko vrže sprednje kolo dol.

 

30k je glup budget, bo moral dat par jurjev zraven in bo izbira precej takoj večja. 

Povezava do prispevka
Matej24 reče pred 23 urami:

Fantje (in lizz), best buy za tole:

- nov avto (letno 25.000km)

- SUV ali vsaj malo višje sedeči model

- min 150KM

- budget 30k €

- dizl

- avtomatik

- aktivni tempomat je must

- Nič korejskega in francoskega (ja vem ja!)

- drugi avto pri hiši, služba, shoping in občasno kolo v prtljažnik, to je pa to

 

Kupuje sodelavec, abrahamovec. Jaz sem rekel T-Roc (tko na blef, psloh ne vem če so tok močni), ampak nekak ne vidim prav kaj mu še drugega preostane... 

 

Kaj porečete vi?

Mazda CX30 - ni diesel se pa na avtocesti obnaša kot da je (pogooglaj skyactive x motor)

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=15601919&display=Mazda CX-30 X180 GT Plus Sound Luxury Avt.

Povezava do prispevka
Matej24 reče Dne, 25. 8. 2020 at 16:10:

Fantje (in lizz), best buy za tole:

- nov avto (letno 25.000km)

- SUV ali vsaj malo višje sedeči model

- min 150KM

- budget 30k €

- dizl

- avtomatik

- aktivni tempomat je must

- Nič korejskega in francoskega (ja vem ja!)

- drugi avto pri hiši, služba, shoping in občasno kolo v prtljažnik, to je pa to

 

Kupuje sodelavec, abrahamovec. Jaz sem rekel T-Roc (tko na blef, psloh ne vem če so tok močni), ampak nekak ne vidim prav kaj mu še drugega preostane... 

 

Kaj porečete vi?

Nevem, bi pa vprašal kako je stanje pri aktivnih tempomatih atm, a majo zdej tud ostale znamke aktivne tempomate od 0 do 150 recimo, ker 2 leti nazaj ko sem kupoval je to mel basically samo švaba (VW for sure maybe še bmw? predrago pa nisem čekiral)

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 19 urami:

Tiguan je pa ja majhen avto no lol

 

Zanj ocitno ne, ceprav je zdaj priznal, da ga bo sel vsaj sprobat, itak gre T-Roca tut testirat, bo pa se tega zraven.

 

Drugace je bil pa vceraj na testni s Kamiqom in je bil nad avtom prijetno presenecen. Edino kar ga jezi je dejstvo, da je 150KM varianta samo TSI, bencinar. 

 

To je menda to, nekaj od tega trojega pravi da bo vzel.

Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 5 urami:

Pač toyota. Sam veš pa da ne boš imel problemov. 

 

To pa ni nujno, da ne bo problemov. ;)

Je pa res, da je možnost problemov manjša. Pač Toyota. Oziroma so na splošno bolj zanesljivi.

Čeprav trenutno ima Toyota slabo izbiro motorjev. Čisti bencinarji so ubogi. Hibridi pa predragi.

Mazda je tudi ok. Meni je CX-30 všeč. Razen tistih obupno velikih oblog na blatnikih nimam pripomb.

 

Dodajam Hyundai/Kia. Vem, da noče korejcev, francozev...

Samo glede zanesljivosti sta tako Kia kot Hyundai krepko pred evropsko konkurenco. ;)

Sploh proti kakšnim VW katerim je kvaliteta padla. Pa še šparajo za povrh zadnje čase.

 

uredilo bitje tomzzi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...