Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Skynetz reče pred 6 minutami:

No, ne pretiravat. Style 1.5 etsi s skoraj vso opremo je 37, sem glih gledal par dni nazaj. 40+ dobiš že RS.

 

Pač jaz je ne bi kupil za ta denar, raje vzamem Teslo LR pol, žal.

če bi še obstajal prej omenjeni segment avtomobilov bi se cifre vrtele okoli 25k, kar je zelo dober deal. 

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 39 minutami:

btw, osnovnega Golfa so v Sloveniji pocenili za 4k, Ford pa Pumo celo za 7k.

 

sem šel prav gledat na avto.net in drži. :D

Najnižja vstopna cena je zdej nižja ja, ampak mislim da tisti ki je bil prej 35k, je zdej še vedno 35k, ni 4k manj

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Dne, 19. 4. 2023 at 15:31:

btw, osnovnega Golfa so v Sloveniji pocenili za 4k, Ford pa Pumo celo za 7k.

 

sem šel prav gledat na avto.net in drži. :D

Osnovna Dacia Sandero je pa 3k dražja kot lani, že zelo blizu Cliu. To kar dražijo for the lulz? 2019 je bila 9k, zdaj je 16.

Povezava do prispevka
Skynetz reče pred 1 uro:

Fantje samo pedal to the metal pa furat kar imate zdej, dokler kolesa dol ne odpadejo. Na koncu pa vseeno prodat za 3k več kot ste kupli :lol:

jaz bom verjetno kmalu prodajal mojega cliota, ki sem ga kupil leta 2017 s 92.000km za 4500€. Zdaj ima 150.000km pa sem kar samozavesten, da mi ga bo uspelo prodat po isti ceni. yey inflacija :rofl:

Povezava do prispevka
Chris reče pred 1 minuto:

jaz bom verjetno kmalu prodajal mojega cliota, ki sem ga kupil leta 2017 s 92.000km za 4500€. Zdaj ima 150.000km pa sem kar samozavesten, da mi ga bo uspelo prodat po isti ceni. yey inflacija :rofl:

Na žalost boš zaradi inflacije tudi za nov avto plačal precej več, tako da boš na koncu glih v isti izgubi oz. še na slabšem :D 

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 18 urami:

Osnovna Dacia Sandero je pa 3k dražja kot lani, že zelo blizu Cliu. To kar dražijo for the lulz? 2019 je bila 9k, zdaj je 16.

 

Dacia se je šla leta in leta cenovni damping (državne subvencije), s pomočjo katerega so si (ter z OK zanesljivostjo = vgrajevanje pet let stare Renaultove tehnologije v svoje avtomobile) zagotovili dober renome.

 

Zdaj se je znamka že dovolj vsidrala v zavest ljudi, ki se želijo vozit poceni. s tega stališča cena ni več tako zelo pomembna, dokler ostanejo med cenejšimi.

 

kolikor vem, ima Dacia zdaj tudi neke svoje inženirske teame, ki nadgrajujejo starejšo Renaultovo tehnologijo s svojimi idejami. te stvari pa niso poceni in tudi to je razlog, da je bil dvig cen neizbežen. :)

Povezava do prispevka
wicked reče pred 3 urami:

Sej na teh znižanih fedrih maš pa še slabšo vožnjo kot oem. 

nisem hotel trophy ker je pretrd, tale je sport in z eibachi je tole ravno prav trdo, kakor sem lahko primerjal z oem nikoli ne bi šel nazaj pa ne samo zaradi izgleda

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 59 minutami:

Dacia se je šla leta in leta cenovni damping (državne subvencije), s pomočjo katerega so si (ter z OK zanesljivostjo = vgrajevanje pet let stare Renaultove tehnologije v svoje avtomobile) zagotovili dober renome.

 

Zdaj se je znamka že dovolj vsidrala v zavest ljudi, ki se želijo vozit poceni. s tega stališča cena ni več tako zelo pomembna, dokler ostanejo med cenejšimi.

 

kolikor vem, ima Dacia zdaj tudi neke svoje inženirske teame, ki nadgrajujejo starejšo Renaultovo tehnologijo s svojimi idejami. te stvari pa niso poceni in tudi to je razlog, da je bil dvig cen neizbežen. :)

na redditu sem bral, da so še romuni mn3nja, da se bolj splača kupit par let star golf kot pa novo dacio. boljši materiali itd. za praktično isto ceno.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...