Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

Kakarotto reče pred 11 urami:

Ok ta je res ostuden, se pa nebi strinjal, da je vsak novejši grd no. Meni so se končno po spremembi zadnjih luči prikupili.

 

valda na koncu stvar okusa

sam men je bil zadnji res wow bmw 5, ki so jo nehali delat 2003

pol so bli pa še kaki ok

 

(večinoma) also, ostudni so mi SUVji, še bolj pa ta tip oblike ala X6 :D

Povezava do prispevka

Meni osebno so itak vsi njihovi suvi ogabni, edini sprejemljiv že leta x5 kar se oblike tiče. S tem da mi je najbolj ostudna stvar na cesti od bmwja x6:sick:

 

Limuzine, coupeji in trojke karavani so mi pa te zadnje generacije res lepi, samo nove velike ledvičke, ki so ratale prašičji rilci so sfaljene, silhueta in luči so mi pa oh wow. Enkica M mi je res lepa, samo kaj ko je fwd based in puritanci kozlajo ob tem:cry:

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Jaz sem hejtal BMW od vedno, notri so izgledali vsi kot Lada Niva, zunaj pa so bli tudi precej grdi. Zadnja generacija je notri svetlobna leta pred prejšnjo in ena lepših notranjosti zdej. Zunaj pa so tudi zdej 3 in 5 precej lepe. Njihovi SUV pa so še vedno škatle na kolesih

Povezava do prispevka

Očitno nisi mel lade nive, ker notranjost je bila vedno ravno nekaj obratnega od lade. Se pa strinjam, da do teh zadnjih serij tudi meni niso sedle oblikovno te oblike notranjosti in zadka zunaj, zdaj je pa package tudi meni zelo privlačen celokupno. Zunanjost z notranjostjo, edino kar me odbija je značka no :D. Ampak na te labele sem se itak že odvadil gledati, mi nepomenijo zmeraj manj:D

Povezava do prispevka
Kakarotto reče pred 4 urami:

Očitno nisi mel lade nive, ker notranjost je bila vedno ravno nekaj obratnega od lade. Se pa strinjam, da do teh zadnjih serij tudi meni niso sedle oblikovno te oblike notranjosti in zadka zunaj, zdaj je pa package tudi meni zelo privlačen celokupno. Zunanjost z notranjostjo, edino kar me odbija je značka no :D. Ampak na te labele sem se itak že odvadil gledati, mi nepomenijo zmeraj manj:D

haha, dobro sej si me razumel :D

 

Kaj zdej, ti ne pomenijo zmeraj manj al ti pomenijo zmeraj manj? :lol:

uredilo bitje Skynetz
Povezava do prispevka

Ma ja, lih zandjič sem poslušal ene novinarje, ko so govorili da danes slabih avtov ni več. Kar je res. No ajde, mogoče Lada je še vedno slaba, ker je še vedno ista kot 30let nazaj, v osnovi pa res ni več slabih avtov.

 

Po drugi strani pa niti ni več poceni avtov, so vsi postali dragi in že skoraj da out of reach večine ljudi.

Povezava do prispevka
bainit reče pred 21 urami:

 

 

tale xm res ni en looker, ne vem, če je @Avril Lavigne sarkastičen al ne, k ga je edin tle videl že v živo.

je pa najbrž narejen za amere in bo tam najbrž bolj uspešen.

ne zajbavam se, men je bil že na slikah hud

 

v živo pa še boljš

 

iX mi je npr. grd

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...