viddek Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 carsko, treba dodajat aditiv aditivu res ne vem zakaj bi kdo v ${CURRENT_YEAR} sploh se fural dizla 2 Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 (urejano) Ripper reče pred 48 minutami: Veš kaj pa opaziš. Stari modeli avtomobilov tam do 2000, pa da so bili takrat luksuzna vozila (BMW5 naprej, Audi 6 in gor, večje mečke), to še danes ko pogledaš notri tak avto je plastika kot iz trgovine, usnje lepo, vse deluje, nič ne škriplje.... Takrat se je luksuzni razred res poznal na detajlih v notranjosti vozila. Danes se mi zdi imajo vsi isto krš piano plastiko, dvomim da bo čez 30 let še vedno vse tipi topi... Posebej mi dvom zbujajo tele ekrani čez pol avtomobila in vsa naphana elektronika v njih. Ja, danes cena nič več ne pove. H&M majica ali majica za 100 € od "znamke" je vse isti drek, ki se spere ko 2 pranjih. Avti praktično isto. 29. maj 2026 uredilo bitje CPC_agent_za_SrednjoEvropo 1 Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 (urejano) viddek reče pred 9 minutami: carsko, treba dodajat aditiv aditivu res ne vem zakaj bi kdo v ${CURRENT_YEAR} sploh se fural dizla TIL Navedek But modern diesels are programmed so that if the AdBlue/SCR system fails, the car may go into limp mode or eventually refuse to restart, because legally it is no longer emissions-compliant. the manufacturer is required to prevent normal operation when the emissions-control system is not functioning Evropa naša draga 29. maj 2026 uredilo bitje CPC_agent_za_SrednjoEvropo 1 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 mislm, celotna zadeva okoli dizlov je svinjarija testiranje se dela z aktivnim DPF. "lej kako smo cisti" nakar se nabrano sranje vsakih 600km-1000km dobesedno shotguna ven ko projektilna driska. resitev je nic vec dizlov za osebno rabo oz. prfuknjena obdavcenost ce se jih uporablja. talke mamo. Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 viddek reče pred 26 minutami: resitev je nic vec dizlov za osebno rabo oz. prfuknjena obdavcenost ce se jih uporablja. talke mamo. Dobra rešitev. Sam mora biti kot takšna implementirana, ne pa neko aktivno kontroliranje izpustov in whatever 1) Prepoved dizlov z 2025 2) Prepoved bencinarjev z 2030 3) ??? 4) Profit A v zaostali družbi, ki smo si jo postavili, bomo verjetno 150 let staro tehnologijo uporabljali še po 2100 Navedek Povezava do prispevka
jlpktnst Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 Ripper reče pred 2 urama: Veš kaj pa opaziš. Stari modeli avtomobilov tam do 2000, pa da so bili takrat luksuzna vozila (BMW5 naprej, Audi 6 in gor, večje mečke), to še danes ko pogledaš notri tak avto je plastika kot iz trgovine, usnje lepo, vse deluje, nič ne škriplje.... Takrat se je luksuzni razred res poznal na detajlih v notranjosti vozila. Danes se mi zdi imajo vsi isto krš piano plastiko, dvomim da bo čez 30 let še vedno vse tipi topi... Posebej mi dvom zbujajo tele ekrani čez pol avtomobila in vsa naphana elektronika v njih. Hja avti takrat so imeli tudi večino delov made in Europe. tudi plastiko Zdej je pa v EU tako stanje da praktično skoraj vsi deli tudi pridejo iz Kine. Ker so zjebal nemško industrijo. viddek reče pred 1 uro: mislm, celotna zadeva okoli dizlov je svinjarija testiranje se dela z aktivnim DPF. "lej kako smo cisti" nakar se nabrano sranje vsakih 600km-1000km dobesedno shotguna ven ko projektilna driska. resitev je nic vec dizlov za osebno rabo oz. prfuknjena obdavcenost ce se jih uporablja. talke mamo. Tisti cleaning mode ne vrže vse svinjarije ven kar tako. tisto je piroliza ko se segreje noro in sežge ostanke. Itak so pa to saje kar ni nič takega. Jeba je če ne voziš dost da bi se to naredilo avto pa tudi nima opcije da to vklopis sam kar je zelo idiotsko. Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 CPC_agent_za_SrednjoEvropo reče pred 1 uro: A v zaostali družbi, ki smo si jo postavili, bomo verjetno 150 let staro tehnologijo uporabljali še po 2100 Ta izjava mi je najjaca Ko so dejansko elektro vozila bla prej ko avti But i digress 1 Navedek Povezava do prispevka
doz Objavljeno 29. maj 2026 Share Objavljeno 29. maj 2026 naša civilizacija bazira na rafineriji surove nafte naprimer mi ne moremo brez ostalih dobrot, ki pridejo iz rafinerije... praktično vse kar nujno rabimo je iz tega če nehamo uporabljati nafto in bencin kam bomo z njo ? zlili v oceane ? Navedek Povezava do prispevka
bainit Objavljeno 30. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 30. maj 2026 (urejano) Spomni nas @mr.killer , kaj je ze blo z mazdo? Adblue dost rad crkava ja. Kuk bo pa dal kolega za popravilo? @viddek dpf zazge tiste saje na vsake jurja km. Dizel spusti v izpuh, da se v dpf ful poveca temperatura in tisto sraje zgori. 30. maj 2026 uredilo bitje bainit Navedek Povezava do prispevka
bainit Objavljeno 30. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 30. maj 2026 (urejano) CPC_agent_za_SrednjoEvropo reče pred 16 urami: A v zaostali družbi, ki smo si jo postavili, bomo verjetno 150 let staro tehnologijo uporabljali še po 2100 Boljse opcije, sploh pa take, kjer Nemčija ne proda ekonomije kitajski, itak sploh ni. 2030-35 je itak tik pred vrati, z elektro avti pa good luck brez da bi sel ves kes na kitajsko. 30. maj 2026 uredilo bitje bainit Navedek Povezava do prispevka
bainit Objavljeno 30. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 30. maj 2026 (urejano) 100-150 shranjenih big macov se pac nekako more pretvoriti v kaksno drugo energijo, tle nimas kaj. 30. maj 2026 uredilo bitje bainit Navedek Povezava do prispevka
Kočevc Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 Ripper reče pred 20 urami: Veš kaj pa opaziš. Stari modeli avtomobilov tam do 2000, pa da so bili takrat luksuzna vozila (BMW5 naprej, Audi 6 in gor, večje mečke), to še danes ko pogledaš notri tak avto je plastika kot iz trgovine, usnje lepo, vse deluje, nič ne škriplje.... Takrat se je luksuzni razred res poznal na detajlih v notranjosti vozila. Danes se mi zdi imajo vsi isto krš piano plastiko, dvomim da bo čez 30 let še vedno vse tipi topi... Posebej mi dvom zbujajo tele ekrani čez pol avtomobila in vsa naphana elektronika v njih. vcasih k si kupil visjo klaso avta, je bilo lepo usnje povsod. Danes ti dajo usnje tu vseeno samo kot opcijo, ampak kljub temu je usnje oz premium material samo v obmocju tvojega pogleda. Torej ko sedis, od kolen gor. Vse kar je nizje dol, je jogurtov loncek plastika. Tak da spara se na kvaliteti in materialih 1 Navedek Povezava do prispevka
Kočevc Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 bainit reče pred 1 uro: Spomni nas @mr.killer , kaj je ze blo z mazdo? Adblue dost rad crkava ja. Kuk bo pa dal kolega za popravilo? @viddek dpf zazge tiste saje na vsake jurja km. Dizel spusti v izpuh, da se v dpf ful poveca temperatura in tisto sraje zgori. sej mas search, ce ze ne najds tapravga fascikla. Lej kolk je zgodnja ura bila, valda si bos cas vzel da zopet pridobis te informacije 1 Navedek Povezava do prispevka
bainit Objavljeno 30. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 30. maj 2026 (urejano) Kočevc reče pred 4 minutami: vcasih k si kupil visjo klaso avta, je bilo lepo usnje povsod. Danes ti dajo usnje tu vseeno samo kot opcijo, ampak kljub temu je usnje oz premium material samo v obmocju tvojega pogleda. Torej ko sedis, od kolen gor. Vse kar je nizje dol, je jogurtov loncek plastika. Tak da spara se na kvaliteti in materialih Tut usnje ni vec vedno pravo usnje because krave Mogoce pri kitajcih ali kaksnih drazjih avtotih 30. maj 2026 uredilo bitje bainit Navedek Povezava do prispevka
DaMachk Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 doz reče pred 17 urami: če nehamo uporabljati nafto in bencin kam bomo z njo ? zlili v oceane ? Seveda, isto ko so delali prej, ko so uporabljali svetilke in vse iz kitove masti. Kar rabis, pokuris, ostalo fuknes v morje (sala, sala) Navedek Povezava do prispevka
jlpktnst Objavljeno 30. maj 2026 Share Objavljeno 30. maj 2026 A je vegansko usnje res vegansko če je narejeno iz mrtvih dinozavrov? Navedek Povezava do prispevka
bainit Objavljeno 30. maj 2026 Avtor Share Objavljeno 30. maj 2026 jlpktnst reče pred 4 urami: A je vegansko usnje res vegansko če je narejeno iz mrtvih dinozavrov? Vecinoma je iz alg afaik Navedek Povezava do prispevka
Berbasecks Objavljeno 31. maj 2026 Share Objavljeno 31. maj 2026 CPC_agent_za_SrednjoEvropo reče Dne, 29. 5. 2026 at 12:51: Ja, danes cena nič več ne pove. H&M majica ali majica za 100 € od "znamke" je vse isti drek, ki se spere ko 2 pranjih. Avti praktično isto. Men res ni jasno, kaj eni delate/delajo s cunjami, da se vam tk zjebejo. Pa so edini kosi, kjer kupim ne čist ceneno, obutev in leder jakna. Sori za off-topic Navedek Povezava do prispevka
Bessie Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Navedek Pride Japonec na obisk k Franciju, pa mu reče: "Ti pokažem nekaj po japonsko?" Franci: "No pa daj." Japonec Francija nalomi in ta ga vpraša: "Kaj pa je bilo to?" Japonec: "Karate! Ti pokažem še nekaj?" "No, pa daj!" Japonec premetava Janeza levo, desno, gor, dol, da je ta čisto fertik." "Kaj pa je bilo to?" Japonec: "Judo!" Janez: "Ti pokažem še jaz nekaj Japonskega?" Japonec presenečeno: "No, pa daj!" Janez privleče neko železno palico in z njo premlati Japonca, skoraj do nezavesti. Japonec izdavi: "Kaj pa je bilo to?" Janez: "Polosovina od Toyote, pizda ti materna!" 2 Navedek Povezava do prispevka
mr.killer Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Epilog. Prijatelj bo izklopil adblue system lep lp. Sam sem prevzel Mazdo ta vikend po 1 mesecu. Menjano komplet verige motorja pogonska veriga veriga oljne črpalke obe odmični gredi izpušna odmična sesalna odmična, ker je bila že porozna oziroma načeta elementi povezani z odmičnimi gredmi dročniki uteži pripadajoči deli okoli gredi vakuumska črpalka hladilna tekočina lambda sonda motorno olje oljni filter ostali filtri Opravljeno / očiščeno očiščen komplet motor oziroma notranji deli, kjer je bilo odprto očiščeno sesalno koleno očiščen sesalni sistem opran oziroma spucan DPF filter pregledano stanje motorja znotraj pregledano stanje sesalnih kanalov napolnjena klima To je pomojem to. Vse skupaj je bilo 2.6k ojrov Še slikca obeh Azijcev. 1 2 Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Adriano Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Dongfong (shit)box fack! Navedek Povezava do prispevka
Lepi Šime Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 đizs, kako so pa temeljito predemfali tole Mazdo. Meanwhile, jaz še zmeraj cel zadovoljen trajbam svojo 16 let staro dizelsko gajbo brez nekih večjih zapletov 2 Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 2. junij 2026 Share Objavljeno 2. junij 2026 Ne vem zakaj niso dali kr cele nove glave Drugace je cena, glede na narejeno, dosti nizka Navedek Povezava do prispevka
CPC_agent_za_SrednjoEvropo Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 (urejano) Lepi Šime reče pred 14 urami: đizs, kako so pa temeljito predemfali tole Mazdo. Meanwhile, jaz še zmeraj cel zadovoljen trajbam svojo 16 let staro dizelsko gajbo brez nekih večjih zapletov Staršema isto 2.0 bencinar 2010 še vedno služi in dela kot nov (6); edino na voznikovem sedežu je crknilo ogrevanje; gledam zdaj maze 3 nove in so šli na 2,5 mašine, woot? pa ne morm verjet, da so mazdo 6 dali electric only 3. junij 2026 uredilo bitje CPC_agent_za_SrednjoEvropo Navedek Povezava do prispevka
Tadey Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 #dailyreminder dej spucat kanale za odvodnjavanje vode pri šibedahih Danes zjutraj sta me mokra stebrička opozorila na to... #jebentigonjejnedrevesinpuščavskipesekindrek Navedek Povezava do prispevka
viddek Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 (urejano) CPC_agent_za_SrednjoEvropo reče pred 5 urami: gledam zdaj maze 3 nove in so šli na 2,5 mašine, woot? 2.5 skyactiv masine so standard za US in JAP trg, ze od 2013. Tudi prejsnje duratec masine (LF/L5) so bile DiSi 2.0 in 2.5. EU smo se dobili 2.0 masino 2.3 v mazdaspeed, 2.5 pa ne. edit: americani recimo sploh niso dobili 6 karavana. 3. junij 2026 uredilo bitje viddek Navedek Povezava do prispevka
Ripper Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 (urejano) Še ena stvar, kjer starodobniki peljejo scat nova jajca. Polnjenje klime. 15 let stara Honda, nikoli polnil klime, delovala do zadnjega dne BP. Sedaj 12 let stara Mečka, enako. Vmes pa poslušam folk kako polni klime, pa cele jebe okoli hladilnih sistemov. Ne vem, ali vas na servisu nategnejo, ampak načeloma je to zaprt sistem, ki bi moral biti bullet prof. Saj hladilnika pa skrinje doma tudi ne vozite na servis, da vam nafilajo plin? Druga je da opaziš, da ne deluje pravilno. Samo drmati zaprt sistem, ki deluje je slabše, kot da ga pustiš na miru. 3. junij 2026 uredilo bitje Ripper Navedek Povezava do prispevka
mr.killer Objavljeno 3. junij 2026 Share Objavljeno 3. junij 2026 Ja, ker hladilnik se fura po avtocesti, je izpostavljen kamenčkom, soli, temperaturam od -20 do +80. Sej tudi jst nikoli nisem polnil klime, in pihalo je vedno mrzlo, tudi zdej na koncu. Sam to ne pomeni da je dovolj plina bilo noter. Avto je isto star 10 let, in pač na 10 let če dodaš plin ni noben bav bav. Če pa pušča, je to največkrat kondenzator klime, ki je na udaru vsem kar naša gradbišča, se oprvičujem, ceste, ponujajo. 2 Navedek Povezava do prispevka
mr.killer Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 Fantje in dekleta, da ne pozabite, marsikomu je potekla vinjeta (ali pa bo v prihodnjih dneh). Da ne bo kazni Navedek Povezava do prispevka
╭∩╮ Adriano Objavljeno 5. junij 2026 Share Objavljeno 5. junij 2026 Hvala, ne bi blo treba, sem dobil že dva mejla Navedek Povezava do prispevka
Priporočeni prispevki
Pridruži se debati
Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.