Skoči na vsebino

[udarna] avto tema


bainit

Priporočeni prispevki

ja, js se tud ne strinjam glede videza

tudi če ne bi bil karavan velik bolj praktičen, mi je velik lepši

je pa šestka mela 2018 facelift, če slučajn misliš še prejšnjo 

 

drgač Sanitarni, sej vedno lahko sam downshiftam, če mi ne paše

pa kot sem rekel, v sport mode tega filinga ni

 

trojka je pa tud men pure secks, edin lepša bi bla še trenutni grill + rit od prejšnje generacije

@Galko se sicer mal pritožuje tud nad ta močnim bencinarjem (midva sva testirala sam švohnega)

 

 

 

Povezava do prispevka
Sovir reče pred 5 minutami:

no way dude

 

Berbasecks reče pred 1 minuto:

ja, js se tud ne strinjam glede videza

tudi če ne bi bil karavan velik bolj praktičen, mi je velik lepši

je pa šestka mela 2018 facelift, če slučajn misliš še prejšnjo 

 

drgač Sanitarni, sej vedno lahko sam downshiftam, če mi ne paše

pa kot sem rekel, v sport mode tega filinga ni

 

trojka je pa tud men pure secks, edin lepša bi bla še trenutni grill + rit od prejšnje generacije

@Galko se sicer mal pritožuje tud nad ta močnim bencinarjem (midva sva testirala sam švohnega)

 

 

 


Stvar osebnih preferenc, meni so vsi karavani grdi, vkljucno celo z alfo 159 :D

Povezava do prispevka
Sanitarni-Inšpektor! reče pred 2 minutama:

 


Stvar osebnih preferenc, meni so vsi karavani grdi, vkljucno celo z alfo 159 :D

Zanimivo, men v zadnjih 20 letih ne vem, če je bil kater karavan slabš videza od limuzinske verzije. Ne rečem tisti zelo stari mercedesi pa te generacije, ko so bili karavani res ena brezzvezna škatla, sam zdaj je že dolgo obratno. (IMHO)

Povezava do prispevka

Jp, Mazda 3 ima tudi s ta najmočnejši skyactiveX AT motorjem pospeške kot malo hitrejši polž :D  Pa žre ga tudi kar pošteno

 

Izgleda pa godtier dobro, in od znotraj in od zunaj. Pa vozi se tudi fino, dokler pač ne spuščaš drag-race looka čefurjem v bemflih na zaloški

Povezava do prispevka

drugač pa valda, če kdo pozna koga k bi ga zanimal moj jazz i.3 iVTEC, letnik 2009, 170k km

oglas bom dala gor za vikend, morm ga še v redu opucat da bo vsaj mal lep za slike

ma Executive opremo s panoramsko streho, vožen 90% na relaciji, neproblematičen, znotraj večji k zunaj, poraba okol 6l, letne in zimske gume so dobre še za kero sezono, ma glih nove diske in ploščice pa akumulator

izgleda zanič k sem redno vzdrževala sam vitalne dele (mam račune), tud neki je rjav okrog zadnjih koles (made in Japan mater jim nepocinkano) pa mal potolčen po vseh vogalih

mn3njalničarjem dam za 4k

Povezava do prispevka

Lepa mazdica, naj vama dobro sluzi.

Glede trojke pa ja, kot je galko rekel sem ze govoril, se vidi da nima turbota tako da se zbudi ko pritisnes na gas priblizno tako hitro kot jest zjutraj (ce ne polezim vsaj 20 minut po alarmu je nekaj narobe), tako da je tudi nisem potem vzel (plus vozila se mi ni tako lepo). Lepa pa je, ceprav se strinjam z Jayom, takoj bi rit od prejsnje generacije vzel namesto sedanje.

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka
bendeho reče pred 13 urami:

če govoriš za hondo jazz, večina jazzov po 2009, za naš trg, so izdelali na kitajskem,

če ima vin LU na začetku je kitajski, J je japonski

pol sem bla pa narobe obveščena

anyways, kakor sem gledala take po delih če bi kr cele boke zamenjala, so bli po 2010 vsi ok, pred tem pa noben

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 4 urami:

pol sem bla pa narobe obveščena

anyways, kakor sem gledala take po delih če bi kr cele boke zamenjala, so bli po 2010 vsi ok, pred tem pa noben

kakšni so pa pospeški na mazdi? baje bolj poden za tako konjušnico :hmm:

razen tega je pa kool avto

Povezava do prispevka
bainit reče pred 45 minutami:

kakšni so pa pospeški na mazdi? baje bolj poden za tako konjušnico :hmm:

razen tega je pa kool avto

bolj mal različnih avtomobilov s tako močjo sem vozila prej, tako da nimam glih primerjave

še šihtnega golfa GTD nisem uspela kej bolj sprobat k je bla skos gužva :(

na default nastavitvah menjalnik porabi kšno sekundo da downshifta, na sport je pa praktično instantno

definitivno neprimerljivo z jazzom, nič več vsaj 5s navijanja obratov da bom zdej lahko prehitela koga :D

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Dne, 19. 3. 2021 at 13:53:

pomoje še bistveno premalo km za komentirat

drgač zaenkrat vrhunsko, pozna se, da sva vajena avtov brez izolacije in precej švoh, tko da morš orenk pazit, da nisi takoj krepko čez omejitev

včeri sem šele 2. v lajfu vozil avtomatika, tk da sem tud neki poizkušal grabit hebl (no, v 3. krožišču sem že skapiral, da ni treba)

 

mogoče, mogoče se mi zdijo mal švoh bremze, oziroma da morš res ful prtisnit

ampak vrjetn tud posledica tega, da sem ga res pripizdil v ovinke + bistveno težji avto :)

se pa fantastično drži tud z zimskimi gumami (mal me že zdej boli glava za ceno letnih, ko bo treba te menjat 225/45/19)

 

malo pozno tud downshifta, k pohodiš gas v regular mode

v sport pa odlično

 

tnx za tale forum, se bo treba prijavt

A ti je že ratal bremzo zabit namest kuplunge? :D

 

Drugač pa prekleto lep avto, bi veliko raje imel kot tole volksvagenco ampak jebiga, se mi ni lublo iskat. Srečno vožnjo

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...