Skoči na vsebino

The Mandalorian


amnesia

Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 45 minutami:

Nekaj ne razumem. A je do baby yoda ali pač ena en iste vrste? Ali je prav Yoda Yoda? 

Ista vrsta, so ze med S01 povedali ustvarjalci.

 

Pa glede na to, da se to dogaja po original trilogiji, bi bilo malo cudno, da bi bil Sneed Yoda.

 

Folke je samo normie scum in je pac ga krstil za "Baby Yoda", ker drugega ne poznajo.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
Superkamijakob reče pred 4 urami:

Čak, a je tista stvar v komori bla Snoke? 

 

Ko moff na koncu gleda tiste črne armorje na koncu meni vse skupaj deluje kot

 

plot od Jedi Outcast 2. Imperial remnant skuša ustvariti force imbued shadowtroopereje, samo da je namesto kristalov, al kaj je že blo, kri od baby yode.  

Povezava do prispevka
Brdavs reče pred 48 minutami:

 

Ko moff na koncu gleda tiste črne armorje na koncu meni vse skupaj deluje kot

 

 

  Skrij vsebine

plot od Jedi Outcast 2. Imperial remnant skuša ustvariti force imbued shadowtroopereje, samo da je namesto kristalov, al kaj je že blo, kri od baby yode.  

 

 

Spoiler

Jaz sem imel kr flashbacke  na začetek igre s to bazo :D

 

Povezava do prispevka
Merithyn reče pred 4 urami:

Zame bo vedno Starbuck iz Battlestar Galactice. In njene nenehne "What the Frak!" pripombe... :D


Baje pa da ne bo v novem Remake-u. :\

Ko sem jo videl prvič, ko je tekala (jogging) po hodnikih Galactice,...it was love on a first sight ! :wub:

uredilo bitje cashman
Povezava do prispevka
Caffrey reče pred 2 urama:

Odličen del. Verjetno najboljši do sedaj. Če zamenjaš obleke in orožje je komot Clint Eastwood western, ali pa kakšen japonski samurajski film.

 

men dost zbuja asociacije na tole serijo

 

 

sicer sem pogledal samo par delov na enem od nemških kanalov

 

intro mi je še zdaj carski

 

 

 

uredilo bitje Ascender
Povezava do prispevka

Jaz sicer nisem gledal animirane serije..ali serij,kolikor pač jih je...pred leti sem sicer pogledal  The Clone Wars..ampak ugibam,da ste se navadili na "karikiran" prikaz obrazne mimike animiranega medija..rahlo zapretiran prikaz čustev..pa ne mislim  tega slabšalno..glede na par scen,ki sem jih pogledal naknadno na youtubeu je meni ta stil animacije precej pretiran kar se tiče podajanja izrazov obrazne mimike..ni neke subtilnosti,ki jo lahko live action igra igralcev prenese na platno..omejitve medija ali morda nadarjenosti,veščine animatorjev..ali pa pač takšen stil animacije..ne vem..meni je bilo na začetku,ko se je začela prva serija odbijajoče in zato posledično nisem sploh gledal zadeve...no,potem me je tudi minilo vsesplošno navdušenje nad čisto vsem kar je star wars..sem postal bolj selektiven,izbirčen v konzumiranju franšize.. ampak of topic..kar hočem povedati je da že zaradi same razlike med animacijo,natančeje stilom animacije in live action serijo pride do razkoraka v "lesenosti" ali "nelesenosti",emotivnosti likov..

..mene ni motila lesenost Ashoke,sem dojel kot nek poiskus prikaza stoičnosti jedijev al neki...plus to da je lik tukaj starejši..torej bolj zrel..

 

..al je pa  Rosario res skiksala pa sem pač pristranski  :P

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...