Skoči na vsebino

The Mandalorian


amnesia

Priporočeni prispevki

Meni je dolgčasno za popizdet.

Gre Mandalorian v neko vukojebino, lokalci majo problem, on ga reši in gre questat naprej. To je obnova vsakega dela. Dodaj še malce fajtanja s pošastmi in to je to. 

Pa to da so ga spet sparili z baby yodo je posiljeno in čisto odveč.

V primerjavi z Andorjem je res meh. 

Povezava do prispevka

Zanimivo, zgleda sem očitno bolj 8 letnik, ker meni je glih kontra - Andor mi je bil boring za popizdit, pravi snoozefest, celo sezono sem čakal da se nekaj zgodi in me je vedno pustilo "meh". Po drugi strani pri Mandotu pa uživam v vsaki minuti in mi je vsak del zakon. Mogoče je glih to finta - je easy going in ni nekih kompleksnih zadev - paše za spočit živce. :) 

Povezava do prispevka

Ljudje smo si različni, če želim gledat komedijo gred gledat komedijo, ne pa da so sedaj s temi marvel filmi ki imajo posiljene fore na vsakem koraku začel to delat povsod. Tudi original SW, kateri je jasno narejen za mladino in ima svojo lahkotnost, obenem še vedno daje občutek da celotno dogajanje nekaj šteje, da je nevarnost resnična, da ob neuspehu bodo posledice. To kar počnejo z Mandalorianom in Boba Fett je pa kopiranje video iger questanje, kjer je težavnost nastavljena na najnižjo stopnjo. Nekaterim to sede, eni si zvijejo enga in gledajo zadeti, jaz osebno si želim GRRM podton, kjer kot je rekel avtor, da želi da si bralec boji obrniti list. In enako mi lahko nekdo reče, da preprosto ta vsebina ni delana zame in nisem ciljna populacija, kar je verjetno popolnoma res, zato sem pa toliko bolj užival v Andorju. 

 

Nekako imam občutek, da s komercializacijo fantazijskih svetov (tolkien, sw, star trek, grrm itd.) se le ti vkalupljajo v standardni proces pisanja/produciranja/snemanja vsega in potem dobimo vse enako kot marvel film le z drugimi kostumi in imeni. Marvel filmi so pa največji zmazek zadnjih 10 let in za moje pojme uničujejo filmsko industrijo oz. požrešni kapitalisti kateri itak vse financirajo. Pa se lahko zdaj gremo, da je tako vedno bilo, ampak jaz ocenjujem le čas ko sam gledam filme/serije.

Povezava do prispevka

jaz sem bil ready za še eno mandalore avanturo, pol pa neka depresivna zgodbica o kolaborantih (ki je bla sicer huda, star wars vesolje postaja čedalje bolj creepy). mi je blo pa fino kako emocionalna scena je bla z bo katan, ko je bila sprejeta v klan - kljub čeladi. 

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 8 minutami:

Kaj je blo tisto v vodi tam?

LIVING WATERS

THESE MINES DATE BACK TO THE AGE OF THE FIRST
MANDALORE
.
ACCORDING TO THE ANCIENT FOLKLORE THE
MINES WERE ONCE A MYTHOSAUR LAIR. MANDALORE THE
GREAT
DEFEATED AND THEN RODE THE MYTHICAL BEAST. IT
IS FROM THESE LEGENDS THAT THE SKULL SIGNET WAS
ADOPTED AND BECAME THE SYMBOL OF OUR PLANET.

Povezava do prispevka

skratka sped sidequest in zgodba ne gre nikamor..

 

vprašanja :

 

-kaj lahko dajo čelado dol al ne ? nikoli al samo ko so sami ?

-koga vajenci ciljajo v vodi ? kakšen trening je to ? streljanje v vodo lol

- duel med grogujem in enim na pol metra ? lol

-tavelik tič je par dni mel otroka v gobcu, ne da bi ga ražrlo ? zakaj ga nebi takoj nafotral..lol

 kot da bi 5 letnik pisal lol

Povezava do prispevka
OBI WAN reče pred 10 urami:

skratka sped sidequest in zgodba ne gre nikamor..

 

vprašanja :

 

-kaj lahko dajo čelado dol al ne ? nikoli al samo ko so sami ?

-koga vajenci ciljajo v vodi ? kakšen trening je to ? streljanje v vodo lol

- duel med grogujem in enim na pol metra ? lol

-tavelik tič je par dni mel otroka v gobcu, ne da bi ga ražrlo ? zakaj ga nebi takoj nafotral..lol

 kot da bi 5 letnik pisal lol

Creed kršijo zgolj, če jih kdo vidi brez čelade.

 

Povezava do prispevka

Ma dej kako je ta serija šla suddenly v total cringefest, I hate when that happens. Mislim kaj je ta zadnji del? Naenkrat ko gledaš une mandalorijce v jami se ti začnejo porajat razna vprašanja, ki veš da nimajo odgovora, pol napad unih piratov in celo mesto, ki očitno šteje 20 ljudi, cela scena z glavnim piratom in unim bojem pol v mestu je tako otročje in patetično, na eni točki, ko je ta cringe dosegu vrhunec, me je postalo sram, da to gledam.

uredilo bitje Vse_je_najslabse
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...