Skoči na vsebino

The Mandalorian


amnesia

Priporočeni prispevki

Bi rekel da si med zlo redkimi, mene ni zmotilo storywise ampak bolj lenoba pri CGI-ju oz. audio je bil malce off. Škoda da ni bil Boba Fett tudi na ladji, bi bilo kar awkward. :D Je pa res vprašanje kako zdaj naprej z Mandalorianom saj je Grogu bil neka rdeča nit v obeh sezonah, navkljub bolj epizodičnemu načinu serije. Verjetno bo zgodba šla v smer poskušanja obnovitve Mandalorja in pa kaj s tem darksaberjem. 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Seth reče pred 19 urami:

Bi rekel da si med zlo redkimi, mene ni zmotilo storywise ampak bolj lenoba pri CGI-ju oz. audio je bil malce off. Škoda da ni bil Boba Fett tudi na ladji, bi bilo kar awkward. :D Je pa res vprašanje kako zdaj naprej z Mandalorianom saj je Grogu bil neka rdeča nit v obeh sezonah, navkljub bolj epizodičnemu načinu serije. Verjetno bo zgodba šla v smer poskušanja obnovitve Mandalorja in pa kaj s tem darksaberjem. 

 

Skywalker CGI je bil konkreten fail. Zgledal je kot lik iz LA Noire.

 

Ali Groguta čaka sedaj smrt ko je šel s Skywalkerjem? Glede na to da Skywalkerjeva Jedi akademija zgori z učenci vred.

uredilo bitje RUBUZ
Povezava do prispevka

Sej bl se gre zato, da je Bo-Katan že ene trikrat hotla prevzet Mandalore, pa ji ni nikoli ratalo. In je zdej Dark Saber sam še en plot kako ji bo... Realno bo S3 pač naš fant ratu kralj Mandalora, vmes bojo pa pač zapleti. Samo wild guess :D 

 

Pač kralj Arthur kinda thing.

 

Upam, da Groguja še kej vidmo. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Meni se je zdel Luka posrečena in predvsem presenečena pojava. Vsaj en element, o katerem se ni špekuliralo že mesece prej. Ko sem videl jedija na tistih zaslončkih, sem sicer sprva pomislil na Ezro, a ko sem videl en orokavičeno in eno golo roko, ni bilo več vprašanja. 

 

Mark Hamill kljub imenu v kreditih NI odigral Luka, ga je tale model spodaj, le fris so mu globokoponaredili. Me je pa zadnji kader zmotil zavoljo čudne muzike in zlasti zato, ker so čisto vsi (ne samo Luke) stali kot lipovi bogovi. Ja, Luke je bil nekam čudaški, ampak vse tri ženske v ozadju so bile kot 2D lizike, Pedro pa je kljub boljši kožni teksturi od Luka ravno tako izpadel kot kip. Grogu, ki se za sodobna vremena giblje preokorno (pretirano lutkasto), je bil pravi akrobat proti vsem ostalim.

 

Max Lloyd-Jones

 

image.thumb.png.7d69a0986ffbc8e23ad6c657120a4837.png

Povezava do prispevka

Sam sploh nisem opazil rokavice ker sem samo videl barvo lightsabreja in sem si mislil pa da ni to Luke? Drugače je mene zmotilo da ga kao ni noben prepoznal, ok Moff Gideon bi ga verjetno moral poznati ampak je bil conveniently knocked out. Ampak lol vprašanje "Are you Jedi?". A nisi videl kako je model naredil s temi dark trooperji medtem ko si ti komaj zmazal enega. :D In tu je minilo samo par let pa že več nihče nič ne ve o Jedijih, tako da me ne čudi da v A New Hope vsi mislijo da so Jediji zgolj mit. ;) Ampak majster Palpatine bi ziher fural neka propagandna poročila v stilu Starship Troopers kjer bi Luke in kompanija bili na neki most wanted listi. Drugače me včasih takšne malenkosti bolj dvignejo kot neke večje luknje v zgodbi. :P:D

Povezava do prispevka
Caffrey reče Dne, 19. 12. 2020 at 8:29:

Brez tistih smešnih; sredi boja "freeze, drop your weapons" da majo good guys čas da jih postrelijo seveda ne gre:)

Meni je ta kanunfuter (komično nesposobnih) stormtrooperskih soldatov že malo pretiran. Ti prizori so postali čisto predvidljivi, nepotrebni in ne vsebujejo kakršnekoli napetosti.

 

Tudi Bill Burr epizoda bi bila (po mojem mnenju) toliko boljša, če bi ostala na nivoju špionske infiltracije in napetega dialoga v kantini (ala prizor v Inglorious bastards, z drugačnim zaključkom), brez večjega spopada in eksplozij. 

Povezava do prispevka

Sam se čudim, kako je Imperiju, prvemu ali drugemu, karkoli uspelo, če njihove 'profesionalne' vojake nadkrilijo čisto vsi, od ewokov do posameznikov. Uletavajo v bednih valovih kot v igri, nobene taktike, in nase povlečejo čisto vsak laser. Že prej smo vedeli, da so najbolj nesposobni (še bolj kot gothamska policija), Mandalorian pa jih je kar pretirano 'ponesposobil'. 

Povezava do prispevka

no, vsaj nekaj taktike so v E6 le prikazali :)

mene kvečjemu že skos bolj moti, kaj jim sploh služijo ti oklepi

če pridejo v nek največji backwater, kjer še vedno uporabljajo strelno orožje z jeklenimi izstrelki in nože?

ker očitno jih vsak blaster hit vsaj onesposobi, če ne že ubije

 

ostajam pa team Droidekas > Dark Troopers

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Pogledal s2, ze dolgo se nisem tako zabaval ob sw materialu. Niti nisem dojel teh scen, ki vas motijo, zame je to sw - zabaven, akcijski, lahkoten ampak epski, dobro posnet ampak na case cringe odigran. 

 

Zame, ki nisem videl original trilogije v kinih, je to najboljse kar gledam "v zivo". Sem kar presenecen nad odzivi tule, bi si mislil da vam bo ta rpg kvest like format bolj dogajal. 

 

Kaj je v zadnjih 20 letih boljsega iz sw filmsko/serijskega univerzuma kot tole, da si ogledam? 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
kemik reče pred 5 urami:

Pogledal s2, ze dolgo se nisem tako zabaval ob sw materialu. Niti nisem dojel teh scen, ki vas motijo, zame je to sw - zabaven, akcijski, lahkoten ampak epski, dobro posnet ampak na case cringe odigran. 

 

Zame, ki nisem videl original trilogije v kinih, je to najboljse kar gledam "v zivo". Sem kar presenecen nad odzivi tule, bi si mislil da vam bo ta rpg kvest like format bolj dogajal. 

 

Kaj je v zadnjih 20 letih boljsega iz sw filmsko/serijskega univerzuma kot tole, da si ogledam? 

se strinjam

Povezava do prispevka

Tudi jaz se strinjam. Vse super.

 

Razen...

 

Muzike. Par postov nazaj sem sicer zagovarjal orkestrsko glasbo, vendar pa plasiranje tem in gradacija napetosti glede na video material po moje (kot orkestrskemu glasbeniku btw...) včasih ni na mestu. Primer: ko Luke pride in naredi darmar oz. jih vse kot po čudežu odreši je glasba totalno nenavdušojoča, celo melanholična glede na dogajanje. Res me zanima, kaj bi v tem primeru naredil gospod bog filmske glasbe John Williams...

Povezava do prispevka
kemik reče pred 11 urami:

Pogledal s2, ze dolgo se nisem tako zabaval ob sw materialu. Niti nisem dojel teh scen, ki vas motijo, zame je to sw - zabaven, akcijski, lahkoten ampak epski, dobro posnet ampak na case cringe odigran. 

 

Zame, ki nisem videl original trilogije v kinih, je to najboljse kar gledam "v zivo". Sem kar presenecen nad odzivi tule, bi si mislil da vam bo ta rpg kvest like format bolj dogajal. 

 

Kaj je v zadnjih 20 letih boljsega iz sw filmsko/serijskega univerzuma kot tole, da si ogledam? 

 

Se totalno strinjam. Sam bi poleg Mandalorca sem dal še Rogue One. 

 

Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...