Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Chenier_ reče Pravkar:

Pa itak je POP: Sands of Time tako fino orientalski s svojim lookom, to bi sam mal fuknili teksture v HD in je to to

Aja, so že

 

Na PS3

 

V POP: Collection

 

Kjer so tri igre stale toliko kot zdaj ena

 

OK :D 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Meanwhile Nintendo fukne rome treh starih igric na eno kartico in prodaja po 60. :avadodo:

Samo Nintendo ni remastral ali remakal samo port je. Mal upskejlal, par lepotnih popravkov in lepše zgleda kot tale "remake" POP, ki bolše zgleda na PS2 :D

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

505 Games accidentally does what they said was impossible: Upgrades Digital Deluxe owners of Control to Ultimate Edition, then revokes it.

https://www.resetera.com/threads/505-games-accidentally-does-what-they-said-was-impossible-upgrades-digital-deluxe-owners-of-control-to-ultimate-edition-then-revokes-it.284165/

Kaj pa to...kaki smradi so 505 Games :D

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Slava Bogu v višavah (mir na Zemlji vsem ljudem). Še prodajno naj ga proper nafloppa pa je to to u lajfu.

 

Prov na jok mi gre od sreče ko publisher namesto potencialno vrhunskega špila naredi tako očiten cash grab, potem mu pa vse skupaj razfuka nazaj v faco. Če se pa to zgodi še EAju za eno FIFO, se pa od veselja poserjem na lasten povšter, nastavim na FB story in boostam za 61 eur

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Prodajno sem mislil s FIFO... Kar se tiče ocen IMO dejansko doživimo sub-70 meta oceno enkrat v naslednjih letih, ker zdej se pa tudi opisovalci ne smejo delati več takih budal. Problem je da se EAju slattko jebe dokler vsako leto zasluži dobesedno milijardo s FIFO. Joj da jim prodajno flopne, jooooj kaj bi dal

 

Edit lol @epic meta ocene :D:D fak nisem mislil da smo že tam, super :')

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

Prodajno sem mislil s FIFO... Kar se tiče ocen IMO dejansko doživimo sub-70 meta oceno enkrat v naslednjih letih, ker zdej se pa tudi opisovalci ne smejo delati več takih budal. Problem je da se EAju slattko jebe dokler vsako leto zasluži dobesedno milijardo s FIFO. Joj da jim prodajno flopne, jooooj kaj bi dal

 

tako no, pomoje lahko imajo 5 let zaporedoma metascore pod 40 pa ne bo prodajno flopnila

 

imejno v mislih, da večina kupcev fife ne pozna niti vseh črk v naslovu metacritic.com

 

samo sigurno pa vpliva na odnos ostalih publisherjev, ki pa jim renome pomeni  več (aka bolj vpliva na prodajo), da vidijo česa ne počet :D

Povezava do prispevka

Pa kot je že Slinch nakazal, večina FIFA kupcev ima tako tesno povezavo z gamingom kot jo ima uporabnik Chenier z remaki :D

 

Rajši ne bi o tem, kje in od koga sem slišal pogovore o FIFI, od 37 letnih kolegov ki ne vejo kaj je xbox, resnih gamerjev, obraznih kirurgov, random nabitih varnostnikov na fitnessu, svežih priseljencev iz bosne ki nažigajo fuzbal na plati pa do 12 letnih otrok na igrišču in folka ki zna komaj sešteti 200 eur za rabljeno konzolo, ki jo kupuje od tebe. Meni je prov fenomen kok se te igrice prešpila v Sloveniji

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Jop. Pa tudi na drugem koncu spektra, moj brat, ki je mlad, lep in uspešen (v vseh treh točkah me gladko prekaša) je blizu launcha nabavil ps4, da s kolegi malo nabijajo fifo in nba. Sem mu tudi nastavil moj acc, kjer je zbrano za nekaj let ps+ igric (in kakšna kupljena, fuj), pa mi samo looka sputi, ko ga vprašam, če je že katero pognal.

Povezava do prispevka

Plus tega, da fifa in nba feni vejo, da dobijo copy paste igro iz leta v leto in pač kupijo samo, ker je rooster update za Fut ali Myteam, da pač se jim fajn zdi prvi mesec grindat tiste igralce.

Jaz dam vsaka čast PESu, ki so se odločli nebo novega špila samo plačljiv rooster update in raje dajo čas, da naredijo  drugo leto vredo špil za novo generacijo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...