Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Vem da je to debata o gamingu ampak sem samo prisel dat support - gostilna je ratala totalni cringefest mnogih uporabnikov in dacapota ki vsakic ko gre tema malo v sumljive vode sforsira spremembo teme.

Gostilna prej je bla random talk o gamingu pa tu in tam kaksne gluposti, trenutni content mi je cist brezvezen in pozdravljam namensko gaming gostilno (kar bi morala originalna gostilna bit, ma dobro).

Povezava do prispevka
Arey reče pred 14 minutami:

Vem da je to debata o gamingu ampak sem samo prisel dat support - gostilna je ratala totalni cringefest mnogih uporabnikov in dacapota ki vsakic ko gre tema malo v sumljive vode sforsira spremembo teme.

Gostilna prej je bla random talk o gamingu pa tu in tam kaksne gluposti, trenutni content mi je cist brezvezen in pozdravljam namensko gaming gostilno (kar bi morala originalna gostilna bit, ma dobro).

Ni šans, da bom plačal za dodatne račke. Dajem verbalni support instead.

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 54 minutami:

 A imajo dejansko slabo igro to generacijo?

warcraft 3 reforged
Pa lizanje šupka medvedku Puju
Ne vem kaj se je dogajala z bungiejem, ampak po poročanju so imeli po ločitvi z Aktivžinom take zabave, ki jih Galko gleda na Fast Boyz TV

Na kratko:

 

amnesia reče pred 1 uro:

bolje microsoft kot activision

 

Povezava do prispevka

Jaz dosti krat kakam po gostilni... no dosti krat kak se vzame - 1x tedensko nekje. Zgleda sem v preteklosti res malo sodeloval tam, ker se mi je več kot zadnje pol leta na starem forumu že zdelo, da je čist drug namen gostilne kot zdaj pravite. Sem mislil vedno, da je to pač gnojišče znotraj konzolca, namenjeno za sve in svašta. Ok zdaj, ko je ta tema je res lahko komot naprej gnoj znotraj igrovja tam.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Jaz dosti krat kakam po gostilni... no dosti krat kak se vzame - 1x tedensko nekje. Zgleda sem v preteklosti res malo sodeloval tam, ker se mi je več kot zadnje pol leta na starem forumu že zdelo, da je čist drug namen gostilne kot zdaj pravite. Sem mislil vedno, da je to pač gnojišče znotraj konzolca, namenjeno za sve in svašta. Ok zdaj, ko je ta tema je res lahko komot naprej gnoj znotraj igrovja tam.

Ma nemen je bil tak kot praviš. Plac kjer se da menit brez strahu, da boš neki ful off topic in kjer nobena tema ni tabu.

Sam te mitraljez debate mano a mano, ki jih imate eni tam not so res krneki. Deluje kot da se menite po SMSih, ne pa na forumu.

 

"Kaj bova jedla danes zvečer, miško?

"Ne vem, jaz bom mal mcdonceljna. Kaj boš pa ti?"

"Ej jaz bom eno kranjsko klobaso s fižolom, sam pol mi bo pomivalni stroj z utripom težil, da prdim na kavču. Grem pogledat v COSMOPOLITAN, če so kaki nasveti glede tega."

"Hehe, pubec ma tudi ene probleme z vetrovi,..."

ETC.

 

Ne vem no, ko vidim take poste mi res tko na polno sleče kožo s telesa od znotraj.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...