Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Civa ma ponavadi tko narjeno, da dobiš vse mehanike iz vseh expansionov že samo, če kupiš zadnjega. Potem ti manjkajo samo cive iz tistega dodatka, ki si ga izpustil, mogoče kakšen wonder ali mapa. Sicer nisem 100% za VI, tko da preverite. Je pa spet z vsakim dodatkom boljša, čeprav meni se je zdela VI dost bolj feature complete kot V že od začetka. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

Ja sem pogledal zdaj. Je pa v akciji tudi Platinum Edition upgrade za 79,99€ 39,99€ (enako kot stane samo New Frontier Pass, ki pa ni v akciji). Ker tolko let že nisem igral Civilization bom najprej sprobal verzijo brez in se potem odločil kako in kaj, če bo vleklo.

Pa verjetno sr lahko koristis 10€ bonus za game nad 15€ v casu mega sale-a(?) Torej 29€?

Povezava do prispevka

Saints Row serija je tako kot si rekel bolj odfukan in zabaven GTA klon. Oziroma je to bil dokler s štirico niso šli v neko bedno matrica & superheroji parodijo.

Od prvih treh je ta trojka vsekakor najboljši del. Predvsem pa serija za razliko od GTA iger nima lesenih kontrol. 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Saint's Row 3 je v Jokerju 221 (2011) dobila oceno 66, plusi in minusi:

+ pisana in zabavna na svoj neandertalski način
+ nemalo stranskih za­dol­žitev v odprtem svetu
+ obilica pristopov ... 
- ki pa so brez reda zmetani na kup
- orjaška reciklaža serije in žanra
- nenehno streljanje postane duhamorno
- kampanjo opra­viš z levo roko in se vleče

Sine jo je igral na PS3 (jaz sem zgolj občasno), itak je končal main story in potem še vsaj enkrat preigral, pa še potem je kar nekaj časa prebil v open worldu.
V bistvu se mi zdi, da je igra en tak konkreten, neresen "odfuk", čisto OK za malo norenja in neke vrste sprostitve. 

Štirka pa me enostavno ni niti malo "vlekla" k igranju. Edini všečen del mi je čisti začetek (torej uvod) in pa ta scena:

 

 
   
   
   
   
   
   
uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...