Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Niblonian reče pred 4 urami:

 

 

 

 

Evo ravno zaradi takih novic je dobro, da folk ne gleda gaming forumov. Ker se že 1 uro tresem in ne morem niti miške pravilno držat, prov 1% predvidenega joba nisem naredil :D

 

Mislim ne vem za ostale, ampak je meni je tale novica enake jakosti kot o FF 7 in RE 2 remasterju

Povezava do prispevka
Kočevc reče Pravkar:

Men zgleda dost lesen oz tk k original igrca

Jaz si prav želim, da bi bil lesen oziroma kot original igrica. Post-THPS(4) nadaljevanja so se meni zdela v marsičem preveč random in na easy abusana. Komboti so šli iz par deset tisoč na milijone milijard. V THPS 1/2 je bilo vse zelo straightforward, v vsakem momentu si štekal, kaj tvoj lik lahko naredi in ni padalo nekih čarobnih magičnih movov iz vesolja, plus mape same so bile zelo osnovne in prizemljene. Edini mehaniki, ki sta mi bili všeč iz nadaljevanj, sta bili revert iz trojke (škoda, da ga ne bo) in sestop s skejta, da si lahko hodil okoli (to pa zaradi tega, ker se je na skejtu včasih bilo težko spravit na kakšno carsko cono, od koder bi štartal svoj kombo). 

 

Sicer pa navijam, da igrica ostane basic, ker za te napredne mehanike in miljardne kombote itak obstaja 20 nadaljevanj, tako da tole bi lahko naredili clean and smooth :D 

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 13. 5. 2020 at 11:53:

 

Evo ravno zaradi takih novic je dobro, da folk ne gleda gaming forumov. Ker se že 1 uro tresem in ne morem niti miške pravilno držat, prov 1% predvidenega joba nisem naredil :D

 

Mislim ne vem za ostale, ampak je meni je tale novica enake jakosti kot o FF 7 in RE 2 remasterju

 

 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...