Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Haha, sem šel lurkat najine pogovore v tistem dnevu, ko sva se zmenila za drugi date. Prav high five sem si dal, modelka mi pove, da dela na Batman: Arkham Knight. Moj prvi odziv? Valda ji utrujat, da naj ne bo preveč streljanja z batmobilom, ker nisem fan streljanja v igricah. Uno res, nisem se spremenil blast from the past :D:avadodo:

IMG_20200626_103458.jpg

Povezava do prispevka

Umiram ob branju loga, prav šokiran sem nad svojo konsistenco :avadodo: . V nekem drugem msgju tipico pošiljam igrat Paper's Please, da ji malo nakaže moralne dileme v igrah. Sem pa si vsaj razjasnil, zakaj je padel ghost po faci. Una romanca s tujcem iz neke revne vukojebine Slovaške, pol pa samo nasveti, kako delat boljše igrice po faci :avadodo:

Povezava do prispevka

ćamir je zbudi, pogleda okol sebe, soba izgleda kot deponija za rabljene kondome

 

mal mu traja, da se spomni prejsne noci in kaj mu je zenska rekla

 

zenska: "jutri hocem brutalno analno"

 

mhm okej, si misli ćamir, whatever, nekaj drugega je bilo...

 

zenska: "delam na igrici batman"

 

ćamir: 1FMaabePDEfgk.gif

 

 

MUST. SAVE. GAMING.

 

IMG_20200626_103458.jpg

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Jaz vem sam za un očitek, da je Batman ful out of character, ker v stripih nikoli ne ubija. Tle pa kr neke batrakete v zlobneže. :D


amm... Ni čisto tako.
Tanki so na dalinca. Batratatata pa preklaplja med naboji.

Povezava do prispevka

dr. disrespect permabanan na twitchu, folk dobiva refunde za subscriptions, discord prekinil partnerstvo, google je instantno popravil njegov opis v "former streamer"

 

rod breslau, dejansko legit gaming reporter, ki je porocal o #metoo zadevah v svetu gaminga, pravi, da noce napisat, zakaj (torej je verjetno neka res fucked up zadeva)

 

 

zadnjih 8 minut streama je kar creepy, zivcnost, zadrzuje solze

 

 

2:00: Wife texts cops are outside(?). He knows its over at this point and he completely changed.

4:25: Wife comes to try to get him off stream. He wants to have a few more minutes as he knows it will be the last time.

7:51: Reacts to a loud sound and later scrambles to get off.

 

dejansko zgleda, da mu je FBI uletel na vrata

 

glede na to, da mu je twitch nekaj mesecev nazaj placal milijone dolarjev (da ne bi sel na mixer), mora bit neka huge clusterfuck zadeva

 

game over, man

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 3 urami:

dr. disrespect permabanan na twitchu, folk dobiva refunde za subscriptions, discord prekinil partnerstvo, google je instantno popravil njegov opis v "former streamer"

 

rod breslau, dejansko legit gaming reporter, ki je porocal o #metoo zadevah v svetu gaminga, pravi, da noce napisat, zakaj (torej je verjetno neka res fucked up zadeva)

 

 

zadnjih 8 minut streama je kar creepy, zivcnost, zadrzuje solze

 

 

2:00: Wife texts cops are outside(?). He knows its over at this point and he completely changed.

4:25: Wife comes to try to get him off stream. He wants to have a few more minutes as he knows it will be the last time.

7:51: Reacts to a loud sound and later scrambles to get off.

 

dejansko zgleda, da mu je FBI uletel na vrata

 

glede na to, da mu je twitch nekaj mesecev nazaj placal milijone dolarjev (da ne bi sel na mixer), mora bit neka huge clusterfuck zadeva

 

game over, man

Prava detektivka stari :D. Me res zanima, kaj je razlog. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...