Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

folk je opazil, da je imel model na streamu napisano "prepare for the 29th"

 

tmZMdOv.jpg

 

zdej je valda polno govoric, da naj bi on, shroud in ninja nardil svojo streaming platformo, potem so eni pogruntal, da naj bi se spotify pripravljal na vstop v streaming sceno, facebook gaming ponuja 2x visje zneske za prestop k njim (edit: kot jih je mixer), tencent naj bi tudi kmali uletel z neko svojo zadevo (trovo.live)

 

verjetno je twitch izvedel za neke skrivne plane in so mu po hitrem postopku servirali permaban

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka

Slinch master of philosophy :avadodo:

 

Drugace osebno dovimim, da je kaj tekaega, ker je neka stimerka postala:

Da je tip done in ne samo na twitchu in da ve za kaj. Ampak ja itak vsi enki spekulirajo, nihce ne ve.

Sier iskreno dvomim, da je to res, ker je tip pred kratkim, med komentiranjem Mixerja, Ninjo, ipd ipd.. ful hvalil Twitch, kako je ta platforma ultimativna zaradi gaming communitija, ki jo je dejansko zgradil in ima trdno osnovo bla bla bla

 

Anyway.. meni se se vedno zdi cudno, da nihce nic ne ve.. to je po eni strani ful sumljivo.. in zna bit res da so se kaj zmenili.. ker drugace bi ze kdo kaj zblebetal. .sploh kdo iz twitcha, glede na to da nobenemu drugemu ni nic jasno

 

 

Povezava do prispevka

Zeh... vsega lepega je enkrat konec. Ko ti slava v možgane preveč stopi in začneš misliti, da si nad vsemi in ti noben nič ne more, pa hočeš nekaj po svoje furat... takrat te šele doleti roka pravice. Adijo on (čeprav nimam pojma kdo sploh je ta lik) pa bo že zasedel mesto nekdo drug. Saj v glasbi in še marsikje je slično. Eni doživijo 5 minut slave pa konec, drugi niti ne doživijo teh 5 minut. Še to treba, da se bomo zaj v Sloveniji in po polovici sveta jokali za enim fame seekerom, ki je doživel trenutek slave in ga tudi izgubil. A gremo s kolesi na ulice?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Kako se časi spreminjajo. 

Kot mulcu mi je bila največja mora, da sem prišel k nekom na obisk in sem lahko samo gledal kako on igra.

Ali v Arcade igralnici čakati, da se tvoj omiljeni avtomat sprosti in si upal da igralec nima več žetonov.

 

Danes je pa resen biznis v temu, da folk gleda kako drugi igrajo igrice. Tega ne morem razumet. 

 

Twitch, not even once!

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

 

@atomic 

 

Jaz sicer tudi nisem gledalec streamov, bolj kako krajšo kompilacijo ali Let's play ljubega špila pogledam na YT, a mislim, da smo v preteklosti že večkrat debatirali, da so argumenti v stilu ''jest raje igram igrice, k da bi gledal druge, kako igrajo'' precej zgrešeni.

 

Folk gleda streame gameplaya drugih v času, ko sicer sami niti ne bi špilali igric, verjetno takrat, ko njihovi vrstniki drkajo instagram/snapchat/tiktok, al pa (malo starejši) buljijo TV oz Netflix serije, brskajo po FB/messenger chat itd. Al pa zjutraj na busu/vlaku, zvečer pred spanjem, na WCju itd. Zdaj ali je to večja izguba časa kot zgoraj omenjene dejavnosti, je stvar posameznika.

 

Ne verjamem, da občasno gledanje streamerjev ali pa gamer Youtuberjev direktno rezultira v manjši količini dejanskega igranja igric pri tipičnem najstniškemu/20+ igričarju.

 

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

Jaz tudi niswm napaljen na stremanje.. razen ce je laksen poseben event.. tipo word fist pri destiny al karkoli drugege.. raje si pogledam posnetke na yt.. on Dr Disrespecta, ceprwv je tip malo otrocji kot praci Bitsurugi hehe, swm pogledal kako ti igra, da vidim kire hude fore.. vcasih vem da sem gledal unega ManMacine al kaj je, ko je igral DS.. sam ker mi je bil smeh tip.. 

Povezava do prispevka

Jaz dejansko včasih gledam zaradi gameplaya. Recimo kakšne retro game streamerje, ker se meni starih igric ne da igrat, rad pa jih malo pogledam. Pol zelo rad za svoje najljubše igre a la The Witness / The Last of Us 2 itd. pogledam odzive med igranjem, pač da recimo vidiš, kako se odzovejo na bolj zajebane momente v TLOU 2 oziroma kako se lotijo težke Witness puzle. Pol naslednje so MP igre — gledam kakšne pretepačine in igre s kartami, ker proji igrajo na nivoju, kjer jaz ne bom nikoli in mi je noro spremljat, kaj vse izbrana igra ponuja. Gledam tudi vsakoletne festivale speedrunnanja, ker sem resno impresioniran nad tem, kako se lahko kakšna breaka na polno ...

 

Skratka. Ni vse samo "v osebnosti". Meni je včasih tudi gameplay sam po sebi zanimiv :). Je pa res, da sem v otroštvu gledal Hugota in sanjaril o ideji, da bo kdaj obstajala kaka proper oddaja o videoigrah, ki jih dejansko igram — ne samo o Hugotu. Zato mi je res žur, da so se te želje uresničile na miljonto potenco heh

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 1 uro:

Ce bi bil klasicni cancel culture bi verjetno ze povsod pisalo tako ko pa noben nic ne  rece pa sklepam da bodo vse izjave glede zadeve preko odvetniskih pisarn in/ali PR agencij.

 

tocno to

 

modela ima pod svojim okriljem agencija CAA, ki je ena izmed najvecjih na svetu

 

plus, sponzorji so preventivno odstranili njegove reklame, zdaj so pa spet nazaj, recimo tole v bannerju: https://twitter.com/gamefuel

Povezava do prispevka

Jz mislim da majo streamerji kr dobro vlogo v gamingu. Od projev se lahko naucis kaksnih kul taktik, od ententainerjev pa, no, ej ime vse pove. Jz recimo pogledam tu in tam kaksen game grumps video ne zarad iger ampak ker sta mi tipa zabavna. Ce ne bo pogledal njiju bi verjetno pocel kaj podobno neproduktivnega.

Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 28. 6. 2020 at 20:07:

Ne poznam scene. Na prejšnjem forumu je bila daleč najbolj popularna tema in to z res dolgim stažem Šilc tema. Mislim da si ti celo neko knjigico naredu al neki. Men recimo zelo nezanimivo spremljat kogar koli kaj počne, kaj šele retardiranega varnostnika.

 

Ma treba se je tudi vprašat, zakaj se nekoga spremlja. Zakaj se napiše knjigo o šilcu. Zakaj se gleda folk na bigbrotherju. Zakaj se snema dokumentarec o Jordanu. Vsaka od teh zadev ti da nek vpogled, ti nekaj predstavi, morda nekaj komentira. Lahko poda svoje stališče, lahko ti pusti svobodo ustvarjanja lastnega. Lahko te obogati, lahko te oškoduje. Ni nujno, da vsi iz teh vsebin dobimo isto. Ni nujno, da vsi dobimo sploh kaj. Sigurno pa je v vsem moč najti nekaj.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...