Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

ne spomnim se kdo točno je pisal, da so igrice vsako generacijo dražje, samo dodal bi, da sem leta 2002 dal za igrico ace combat 4  na ps2 15.990 SIT aka 66€ oziroma upoštevajoč inflacijo slabih 90€

 

na ps3 so nove igrice stale 59,99€, razen ekskluziv in hype naslovov, ki so bili 69,99€

 

na ps4 stanejo nove igrice 59,99€, razen ekskluziv in hype naslovov, ki so 69,99€

 

pomoje bodo next gen igrice stale 59,99€ in 69,99€

Povezava do prispevka

aja isto so iz ps3 na ps4.. niti se ne spomnem vec dobro, se mi je zdelo kot da so vsako generacijo drazje.. jaz se spomnem ko so bila 50 eur pol 60 pol 70

 

ko so bili se tolarji pa se sploh ne spomnem, ker se itak anbavljal vse piratsko ce se je le dalo in sem bil true SP player kot Galko, dejansko pred ps4 sem drkal samo SP, razen na PCju kaksnega quejka, halo, unreal tournament ipd

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Glejam zdaj malo te naše mainstream retailerje in so zgleda kar lepo vse igrice 69,99. Ne vem kdaj točno se je zgodil ta premik, samo očitno bo kar tukaj ostal trend, tako da vzamem nazaj. Ne bo 59,99 igric :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
SmukY reče pred 11 urami:

Ne spomnim se da bi bil neoptimiziran. Kvečjem je bil celo bolj optimiziran od večine špilov, ki se niso pustili poganjat na slabših mašinah, se je Crysis precej dobro odrezal na takratnih low-mid end mašinah.

Problem je, ker igra ne uporabi več kot dveh jeder in v zadnjih 10ih letih hitrosti procesorjev niso šle gor z enako hitrostjo kot so šle tam do releasa Crysisa ampak se je bolj osredotočalo na dodajanje večih jeder. Tako da imaš lahko še tako moderen PC ampak iz vidika igre še vedno furaš nek 2010 setup.

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 uro:

Eden izmed prvih večjih videogame streamerjev, Reckful, storil samomor :(

 

 

 

 

 

Dost žalostno :( ni največje presenečenje na svetu, ker je imel dolgo zgodovino depresije in se je zadnja leta po spirali peljal samo še navzdol, ampak vseen dost šokantno, da je naredil ta korak :( RIP

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...