Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

jaz sem malo igral. dokler mi ni crashnil cel pc

grafika je ql, combat tudi deluje okej.. iziv je vsekekor..

skoda da niso balo boljse animacije oz grafika pri poskodbi, ko ga mahnes z mecem.. premikanje je okej, sam ni lih na nivoju soulsov.. kaj jaz vem.. ql je, upam da bodo se posteno spolirali do izida pol bi bilo mogoce celo za preigrat

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 8 urami:

Premikanje sploh ni vredu poštimano, tisti zamik pri dashu je kar beden. Al pa sem samo js navajen hitre borbe zaradi kilometrov v Niohu, ne vem, bomo vidli


Je zadeva občutno počasnejša od katerekoli Souls igre.

Zame je tole pass (oz kupim, ko bo znižana)

Povezava do prispevka

Sej veste da je to indie igra ki jo dela 15 folka?  Cena na PCju je 30€ za konzole se pa še ne ve. Jaz sam upam da bo healanje drugač speljano kot trenutno ker ni bolj bedne stvari kot da v zajebani igri rabiš čakat na neke respawne healing itemov ki zapovrh še pozdravjo samo pol hpja v eni minuti... 

 

Igra je očitno prelahka... :D

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Sej veste da je to indie igra ki jo dela 15 folka?  Cena na PCju je 30€ za konzole se pa še ne ve. Jaz sam upam da bo healanje drugač speljano kot trenutno ker ni bolj bedne stvari kot da v zajebani igri rabiš čakat na neke respawne healing itemov ki zapovrh še pozdravjo samo pol hpja v eni minuti... 

 

Igra je očitno prelahka... :D

 

Jaz sem vceraj 45min spilal in niti nisem ugotovil kak healing funkcionira :D

 

Se pa spomnim tega tipa ko je Sekiro špilal...brezveze :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 3 urami:

Sej veste da je to indie igra ki jo dela 15 folka?  Cena na PCju je 30€ za konzole se pa še ne ve. Jaz sam upam da bo healanje drugač speljano kot trenutno ker ni bolj bedne stvari kot da v zajebani igri rabiš čakat na neke respawne healing itemov ki zapovrh še pozdravjo samo pol hpja v eni minuti... 

 

Igra je očitno prelahka... :D

 

Ja malo jih jebe iFrame sem opazil.. pac dosti krat ti ne zbije energije cim malo zarolas

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 45 minutami:

 

en model, ki zivi v kolibi izven civilizacije, je po moje zmozen sproducirat boljsi voice acting


Tole je imo že kr trejdmark AC serije. Zanimivo je to, da tega noben od top kritikov ne omeni.

Drugače pa naj ima zadeva Uber Denuvo zaščito, ker ni šans, da kupim

Povezava do prispevka
Navedek

"MSI President and CEO Sheng-Chang Chiang has died, he was 56. The Taiwanese press reports that he died from falling from a building, causing head injury, although the circumstances behind the fall are unknown and subject of a Police investigation. "

 

model je padel s sedmega nadstropja, vprasanje, ce mu ni ccp pomagala na drugi svet

Povezava do prispevka
Vučko3 reče pred 17 urami:

Jaz priznam, da sem sucker za AC in lahko samo upam, da bo kej boljse, ampak sodec po tem, hard pass

Zagotovo se bo vseeno zanimivo poditi naokrog po vikinških okoljih/Evropi 9. stoletja. Kot se je bilo po Egiptu in Grčiji :wub:

Povezava do prispevka

Men je ta gameplay zgledal še slabš ko Origins in Odyssey tbh. Pol pa greš na resetero in je cel kup folka čist navdušenga.. WTF je folku no. Pač ko bo cena padla pod aproved Mefisto bo verjetno spet za preigrat, ampak day 1 nakup to absolutno ni  kot je bil npr AC4.

Povezava do prispevka

Bolj upam, da ta leak ni pokazal točno to kar nas čaka, ampak, da je nedodelan in the making leak. Torej, da bo ob izidu vse skupaj boljše. Spet, upam, da je to to, je pa res, da dvomim, da bo FUL boljše. 

 

Sicer pa, vprašanje za profesionalce, nikoli nisem špilal Mass Effect 3, a je kul? Zdaj špilam dvojko, pol bi tudi trojko!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...