Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Gods & Monsters ki naj bi izšel že letos februarja je očitno axed? Še sreča da nisem gledal tega showa ker dobesedno nič ni blo za videt zame. WD: Legion ni my cup of tea. AC: V bom kupil ko bo vsaj Mefisto price, FC6 ni blo nič gameplaya itak pa še vedno čakam na napol zastonj verzijo FC5

Povezava do prispevka

Dobre so te igričarske novice...  ali sem spregledal ali pa nisem zasledil Dead Stranding 14. julij 2020 on PC :)


https://store.steampowered.com/app/1190460/DEATH_STRANDING/

Zdaj me samo zanima (ker na PS4 nisem igral): je vredno nabaviti ali pač upam in počakam na padec cene? Mudi se mi res nikamor, čeprav sem radoveden, ker je bilo o tej igri res veliko govora in večinoma same dobre kritike.
(dejansko se mi 60 €, npr.za Steam verzijo, zdi kar veliko; igra je ipak 2019 letnik s par izboljšavami :) 

Povezava do prispevka

izvoliš komentar kojime

 

“Of course, compared with the PS4 version, the resolution and the frame rate have been upgraded,” he responded through a translator. “But the biggest surprise I think that people will get is that we supported the 21:9 ultrawide screen, and this is surely expanding the horizontal perspective to bring you like dive into the game with the immersion and the presence with it.

 

“Also, when you have this wider horizontal perspective, you can see more enemies and also you can kind of find where you want to go, because the amount of information is actually just much more viewable.”

 

“So yeah, I touched a little bit about the ultrawide screen, but this is not just only in the game part, but this ultrawide we’ve adjusted so that even in the cutscenes, you can see it in ultrawide in the PC version,” he said.

 

“So compared to the previous one, I could kind of say that you’re kind of watching a TV drama in the previous game, but this time in the PC version it’s more you get the impression that you’re watching a movie at the cinema.”

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:

Dobre so te igričarske novice...  ali sem spregledal ali pa nisem zasledil Dead Stranding 14. julij 2020 on PC :)


https://store.steampowered.com/app/1190460/DEATH_STRANDING/

Zdaj me samo zanima (ker na PS4 nisem igral): je vredno nabaviti ali pač upam in počakam na padec cene? Mudi se mi res nikamor, čeprav sem radoveden, ker je bilo o tej igri res veliko govora in večinoma same dobre kritike.
(dejansko se mi 60 €, npr.za Steam verzijo, zdi kar veliko; igra je ipak 2019 letnik s par izboljšavami :) 

 

Men je bil DS - does this go to eleven/10....tak da kupi, ampak obstaja moznost da pac ne bo to tvoja salca caja..

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 6 minutami:

Ja, saj sem si že premislil. Bom počakal, ko bo Mefisto cena. Ker se mi reeeees ne mudi.

Edino pravilno! Pa ne se pustit zapeljat tem poznanim forumskim hyper podlasicam, ki praisajo vse kar je čudaško, tako kot sem se jaz in zadevo kupil. Na srečo sem 3 dni po nakupu naletel na drugega forumskega naivneža, ki je od mene odkupil zadevo po hitrem postopku.

 

Vsekakor sem prepričan, da boš dobil nekaj poizkusov spreobrnitve. Ostani močen!

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ma naj se jebejo v p mater.. on, twitch in vsi tej novinarji insajderki, ki nocejo nic povedat.. naj se jebejo oni in njihove tozbe na sodiscih..

 

Ce nisi sposoben se primit za jajca in zavzet neko stalisce..

 

Vsekakor pa se obnasa kot da je kriv ali pa vsaj ni preprican, da je nedolzen.. tako je po navadi ko si tiho in cakas, da se stvari malo razpletejo.. pomoje je kak govoril proti corona virusu in za proteste al pa so ga dobili, da se meni z kaksno drugo streaming platformo al neki..

 

Zame je picka ker noce povedat. Ko ga jebe. In zdaj izkorisca ta momentum za come back.. prav uno ko ga jebe, da bog, da ga vsi pozabijo oz popusi cwl njegpv momentum do come backa

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče Dne, 12. 7. 2020 at 23:30:

Pa je.. grafika je jacca izgleda ko w3.. uno bolj bogat OW

 

Pac ja pogon je se vedno star, ker bo za stare konzole tut.. ampak dolocene podrobnosti v svetu so jacce.. sicer bo itak downgrade.. amapk na novih konzolah pomoje bo ziher izgledalo podobno kot na trailerju.. za stare konzole pa pitaj boga

jaca kot witcher? my ass.

se vedno zgleda sprano, low res, genericno, celo procedurally-generated, napram vidnemu rocno-ustvarjenem svetu v witcherju. sploh ce das kak mod v witcherja dobis fidelity detailov proti kateremu se assassin's creed skrije.

 

zacuda sem pri Odyssey dobil obcutek da vse zgleda na splosno slabse kot Origins. bolj na hitro (1 leto glavnega fokusa studia) narejen grindfest kot Origins kjer so si vzeli 2 leti in se pozna

Povezava do prispevka
Galko reče pred 25 minutami:

Torej če straight bel moški slučajno pade po štengah, fukne na glavo in si zaželi igrati Assassins Creed igrico - se priporoča Originse kot top tier AC, ki je cool tudi v 2020?

 

mislim, nedavno je uletel en precej solid AC, na japonskem se dogaja

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Galko reče pred 28 minutami:

Torej če straight bel moški slučajno pade po štengah, fukne na glavo in si zaželi igrati Assassins Creed igrico - se priporoča Originse kot top tier AC, ki je cool tudi v 2020?

Na prejšnjem forumu sem pisal ene poste o Originsih. Je najboljši AC, samo v Ćamirjevi beležki 5/10. Naredi s to informacijo, karkoli želiš :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...