Skoči na vsebino

[random] Gaming talk in novice


Priporočeni prispevki

Uletel je večji dodatek za Battle brothers, neko mešanico Darkest dungeona (Ki ga močno priporočam za vse ki ga še niso igrali) in Mount&Bladea (Tudi top zadeva).

 

Poveljuješ najemniški bandi ki hara po naključno narejenem svetu in v poteznih bojih pobijaš nasprotnike oni pa tebe. Fora je v tem da jim nastavljaš kanonfuter in poskušaš livelat ostale Battle Brotherje, ki so boljši...

Če je kdo zainteresiran lahko napišem kej več, a kdo mogoče že igra?

Povezava do prispevka

Darkest dungeon meni ni všeč sploh. Not je en kup mehanik, ki zahtevajo nepotrebn grind, da podaljšajo igralsko izkušnjo, ki zaradi tega trpi. Sem probal ene trikrat, pa mi je presedlo. Najbolj me je motilo, da nisi mogel z heroji več na lažjo stopnjo, ko si zlevelal. Ni dovolj dobra, da bi z glavo ob zid butal.

 

Battle brothers, sem igral že nekaj časa nazaj. Je bla ok, sam me moti ker ni blo nekega cilja. Pač hodiš okrog in pobijaš v neskončnost ... postane dolgčas če ni neke zgodbe v ozadju.

uredilo bitje darksaga
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Kaj pa je s Ćamir-om? On profil je bil najjači, razen profilne slike.

Moram se prelogirat

 

Ej tomazek, a boš stegnil pirata Crusader Kings 3? Lih downloadam iz Partisa, nazadnje sem igrico spiratiziral pomoje 10 let nazaj :D

 

Upam, da ne bo delalo, da bom lahko na Partis napisal "ne dela" in tako unlockal achievement slovenskega interneta 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 23 minutami:

...piracko verzijo...

Evo ti novo profilno sliko, ker je tudi Foksner umazan pirat!

 

ribic-pepe.jpeg.7059a7e4e52b1d6d39d169b64cd69ea7.jpeg

 

Chenier_ reče pred 3 minutami:

Ej tomazek, a boš stegnil pirata Crusader Kings 3? Lih downloadam iz Partisa, nazadnje sem igrico spiratiziral pomoje 10 let nazaj :D

 

Haha... saj bi... samo jo mam brezplačno v Game Pass :D

 

Sem se stegnil za Spiritfarer namesto tega, pa Tell Me Why me je tudi mikal, pa je tudi free na Game Pass... Frdaman Game Pass, preveč ma tega zastonj, da več ne piratiziram tolko :D

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...