Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

sm zelo skepticn glede d4

cinematic je hud, tak kot vsi ostali blizz cinematicsi, ampak kolk sm vidu gameplay pa bol slabo kaze

 

ze to, da najprej 4 leta al kolk nic, pol pokazejo tisto zalost od gameplaya in potem "tell us what you want", mi pove da se jim ne sanja kaj morejo nardit

 

kot fan diablo 1 in 2, upam da bojo skup spravli vsaj nekaj povprecnega, ampak ostajam zelo skepticen

Povezava do prispevka

Sem bil velik fan enke in dvojke in kmaj čakal trojko. Vse predstavitve ki so kazale kaj bo v trojki, kakšna grafika, kakšni boji, kakšni učinki, spelli, lastnosti characterjev, vse je zgledalo fantastično, cedile so se sline... Potem pa sem začel igrat in mi je bilo kot da igram nek povprečen generičen diablo klon. Dejansko me ni potegnilo. Mogoče je problem v meni da sem se naveličal teh iger, mogoče rabim malo več glbine kot samo pobesnelo klikanje, samo kaj ap vem, bomo videli štirko, se bom pustil presenetit.

Povezava do prispevka

D2 remasterja ne rabimo, za začetek bi bil dovolj že knof v b.net launcherju, za enostavno namestitev, ne pa da je treba telovadit z downloadom datotek, vnosom ključev in šele potem instalacijo.

D4, cinematic je super, a gameplay po videnem vizuelno ne navduši, ok res niso veliko pokazali, a če bo vse sivo rjavo, no me gusta.

Povezava do prispevka

Imo, ze ce naredijo to, kar so s originalnim Starcraftom.

 

Ga dodajo na bnet + malo boljse teksture in podpora za widescreen.

 

Ce bodo sli po poti W3 Reforged (dvomim, ker bi za to porabili veliko vec casa in denarja), lahko recemo samo RIP.

Povezava do prispevka

d2 remaster ne vem kako bodo hendlali za danasnje velike ekrane. k s spremembo resolucije tud vidno polje povecas in lahk enemije pol "dva ekran" vstran s spelli tolces.

jzt pa mocno upam in sem tudi mnenja da bodo d4 nardili dejansko dober. da bodo spredvideli da tale infinite scaling sistem nima smisla in bodo sli mal back 2 the roots.

Povezava do prispevka
MesarMate reče pred 8 urami:

Kaj pa shared stash v D2 pa možnost delanja RW, ki so sicer ladder only na single player + balanciranje RW ki so čiz preveč OP: Enigma, Grief,... To bi blo pa preveč? Pa balanciranje melee klas...

 

Dvomim, da bi sli kaj dost zadeve.

 

Naj nekdo pogleda SC remaster, ce so kaj naknadno balansirali zadeve.

Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 3 urami:

d2 melee sorc ftw

 

Ja no.. seveda se tle ne upoštevajo neki troll, bolano high budget buildi. Ko je ladder reset menda noben ni začel z Bear/melee soso... Takisto na single player, brez razširjenega/skupnega stasha ni sploh mogoče nardit tak build, kar je moj point...

Povezava do prispevka

na single player mas itak te mode k ti shared stash omogocijo.

drugace se mi runewordi ne zdijo tko zelo OP. treba je tud vedet, da ce si legit player zelo tezko prides do takih itemov. buildi tud niso tak problem zato ker ce pogledas kontekst v katerem obstajajo ni problem, da so predobri. ni greater riftov da bi folk jamral, da je nek build premocan. edino mogoce bi bilo treba ene builde malo pobuffat. ampak spet kje pol potegnes mejo med legit/troll buildi ki jih je treba buffat?

 

edino kar je res annoying so meele klase k se scalajo z wpn dmg. to je d3 hotu resit in spektakularno failal imo.

Povezava do prispevka
MesarMate reče pred 25 minutami:

 

Ja no.. seveda se tle ne upoštevajo neki troll, bolano high budget buildi. Ko je ladder reset menda noben ni začel z Bear/melee soso... Takisto na single player, brez razširjenega/skupnega stasha ni sploh mogoče nardit tak build, kar je moj point...

zakaj bi mogu met vse builde dostopne takoj v startu?

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Mah določene stvari so izboljšal... Šminka špila je kul, ampak loot je pa v pizdi (tut če so določene izboljšave implementiral).. Loot je osnova tazga špila in če ta ne štima se vse sesuje. Za skille sicer obljubljajo da bojo še dodatno v bodoče objavl, sam dejansko mislm da lahko enostavn skill tree ( v stilu d2) nardijo, pa neb zajebal tolk k pa z lootom.. Spet grejo v crit% pa crit dmg%.. in kot da se z d3 niso nič naučil potem spet dajo neke legendary iteme ki enostavno dodajo nenormalne multiplikatorje dmga določenga skilla :(Tele prefixi in suffixi so čiz zgrešeni. 

P.S.:Zakaj je folk prfukjen pa se pali na visoke (neizgovorljive) številke dma.. Osebno bi mi blo velik bolj všeč da bi blo recimo 5000 dmg-a že tist "OMG kter dmg"... al pa še manj.. v D2 si lahko rekel za frozen orb k je delal 500 dmg-a, da je top sheet.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...