Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

v d2 niti ne vidis stevilk ampak samo feeling kako hitro  ubijas mobe. sej lahk si tud cifre pogledas v stats screenu sam niso lih natancne kolko vem. recimo lighting spelli vem da so meli visoke stevilke pa niso bli nujno efektivni.

 

jaz sem dobu obcutek, da se v trenutnem updejtu niso nekaj posvecali itemizaciji tko da upam da se bo se to dost spremenilo.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • Diablo® II: Resurrected™ will be released on or before December 2021.
  • Internet connection, Blizzard® Battle.net® desktop app and Blizzard® registration to play.

https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/diablo_ii_resurrected

 

weeeeeeell.

 

40€ mogoče ni tolk, ker a ni bil D2 z vsemi expansioni precej obsežen? 

 

po videnem nisem baš prepričan, da jim bo uspelo ohranit original atmosfero, kljub temu, da naj bi blo mostly večina nespremenjeno. 

Povezava do prispevka
Damir reče pred 1 uro:

pride 2021 kosta pa 40 euricev v preorderju. kar se mi zdi precej fucked up, glede na to da si lastim original.

 

Jup lastniki originala bi moral dobit zastonj upgrade. Mislm wtf, zakaj bi mogl placat za to da upgrejdajo grafiko pa optimizirajo za nove sisteme. Kera predrznost.

Povezava do prispevka

Kot star Diablo ventilator sem se zaljubil v Ressurected trailer, vendar pa se tudi absolutno strinjam s tem:

Pastir_Matic reče pred 1 uro:

D2 jst nebi preorderal, ker lahko se izkaze, da bo isti smec kot W3 reforged.

 

Sem si pa zdaj tudi prebral ta članek na PC Gamerju:

 

What's changing in Diablo 2: Ressurected

 

Po prebranem imam rahlo upanje, da so se pri tem remasterju očitno bolj zgledovali po EA-jevem C&C remasterju, vsaj glede določenih funkcij ter ohranitve starih (oz. zastarelih) mehanik:

 

Navedek

Completely remade cutscenes: This is the one place where D2R actually is a remake. The cutscenes have been completely redone rather than upscaled from the original files, but with involvement from people who worked on the cutscenes back in 2000. "We wanted to take this really dramatic story and take all 27 minutes of the cinematics... and remake them from scratch with modern technology and CGI," says Fergusson. "So it's going to look fantastic. But again, same performances, shot-for-shot, if it cut from one scene to another in the original it's going to cut at that moment in the remake of those videos."

 

It's a fully separate game: Diablo 2 classic remains untouched. Diablo 2: Resurrected is a separate game. The multiplayer ladder board is now global, but how everything works will be mighty familiar.

 

The content: Resurrected includes Diablo 2 and the expansion Lord of Destruction. Same seven characters, same campaigns, no new modes or story. It's Diablo 2. Blizzard's developers said they were tempted to add more material, but decided to focus on nailing the remaster.

 

The original graphics and game code: You can switch to Diablo 2's classic graphics on the fly and swap the new dynamically lit 3D for the classic 2D sprites. That's because Resurrected is running on that original code.

 

The inventory size: Blizzard considered changing this as a modern quality of life update, but decided against it. :ododava:

 

Battle.net chat lobbies: "You can totally go into a lobby and do your chat and see your avatars along the bottom just the way it used ot be," Gallerani said.

 

Ne morem verjeti, da smo prišli do točke, ko se veselim, da se Blizzard v nečem zgleduje po EA :confused:

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Nasplosno pri Blizzu sploh nic ne nabavljat v preorderju, ker nikol ne ves kolk gnil/zbugan spil bo.

 

Mogoce za D2:R bo kaj drugace, ker je samo pac HD mod. Bodo pa serverji zagotovo pocepal prvi dan.

 

D4 se pa nasploh pocaka kak teden, ker bo isti shitfest, kot je bil D3 release.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

WTF stash so pustli tak kot je bil? Ne hvala kr po štengah se fuknte kreteni blesavi. Res se ne mislim spet zajebavat s tem da imam 10 mul, da ne omenjam da rabiš še nekoga ki ti drži igro.

 

Če bi kliknil na link in si prebral cel članek, bi našel tudi ta info (in hindsight mi je žal, da ga nisem že prej dodal):

 

Navedek

A shared item stash: Say goodbye to mule characters. You'll now have a shared item cache to use between multiple characters, so you won't need to devote other characters to the task of schlepping and storing gear. It's probably the biggest quality of life change over the original game.

 

Povezava do prispevka

Meni pa gre na k da mi delajo teasing s temi trailerji 

 

Hocem eno novo dobro igrico, da jo igram na ps5 jebojih.. zdaj imam na muhi Outlanders 1. Aprila in RE7 Maja

 

Sicer pa samo jebejo s temi trailerji pol pa prestavljajo izide, ko bo bolj ugoden cajt za prodajo.. naj se jebejo.. vcasih so se borili za ugodne datume Marca Aprila Maja.. Septembra Oktobra Novembra.. zdaj samo cakajo konec pandemije in vlagajo v bitcoin pizde jedne in me prcajo s temi trailerji kao sej bo 2021.. kurac bo.. mogoce na koncu leta, ko se bodo vai maguzvali v picko mater in ne bos mogu igrat tri spile na 1x

 

 

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 8 urami:

 

Če bi kliknil na link in si prebral cel članek, bi našel tudi ta info (in hindsight mi je žal, da ga nisem že prej dodal):

 

 

 

Ti ti ti porednež! ;) Ja to pa popolnoma spremeni stvar. Ker sem izgubil na tone opreme v D2 HC zarad tega ker je igra dropnila medtem ko smo mulal lol... :)

Povezava do prispevka

Sem fan Diablo 1 & 2 in bom igral D2R, vendar ne prednarocim, ceprav D2R ni v rokah ekipe, ki je reforgala Warcraft 3.

Mehanika, dropi in vse ostalo naj bi blo identicno in nespremenjeno od orginala - baje naj bi se dalo preklapljat med orginalom in remasterjem (neki takega kotv C&C remaster, baje)

 

Pejte na official Diablo page in se prijavite na alpha/beta testing. Ce bo kdo mel sreco in prisel notr bo lahko povedal, ce bo zadeva worth.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...