Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Kje so časi ko sem bil najbolj nahypan ravno glede Blizzardovih iger. V D2, WOW in D3 sem verjetno zagonil krepko preko 12.000 ur lol  Zdaj mi pa dobesedno dol visi za njihove igre... Sicer tale D2R skor ne more razočarat, ker gre za legendarno igro, ki rabi samo remaster grafike ter stabilne serverje ter povezan stash za vse chare ampak vseeno dvomim da bom zadevo igral dlje ko ene 100-200 ur...

 

BTW je kdo kupul njihov Arcade classic komplet? Mal me mika da bi spet igral Vikinge in Blackthorna :)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

BTW a D4 koga prepriča? 

 

niti p od preprica, dobesedno nimajo idej za proper mehaniko/gameplay, ker pa morejo naredit tako igrco da bo cimvec ljudi igralo > nic razmisljat samo en spell klikat da bo cimvec mrtvih demonov (s tem ne mislim nekega hudega roket sajensa, ampak vec zanimivih in uporabnih buildov aka vec razlicnih skillov)

uredilo bitje WinterThane
Povezava do prispevka
WinterThane reče pred 43 minutami:

 

niti p od preprica, dobesedno nimajo idej za proper mehaniko/gameplay, ker pa morejo naredit tako igrco da bo cimvec ljudi igralo > nic razmisljat samo en spell klikat da bo cimvec mrtvih demonov (s tem ne mislim nekega hudega roket sajensa, ampak vec zanimivih in uporabnih buildov aka vec razlicnih skillov)

 

Sej ne da imajo v D3 odlično osnovo za naredit novo igro. Igralnost je odlična, buildov na tone, combat in loot progression zakon. Edino premalo temačen je za marsikoga. Ampak bolje barvit risankast špil ko pa zdrizast dolgčas kot je D4 po doslej prikazanem.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

 

Sej ne da imajo v D3 odlično osnovo za naredit novo igro. Igralnost je odlična, buildov na tone, combat in loot progression zakon. Edino premalo temačen je za marsikoga. Ampak bolje barvit risankast špil ko pa zdrizast dolgčas kot je D4 po doslej prikazanem.

Nevem no, Path of Exile je kinda potisnil build variety na nov level, to kar je v D3 izpade kot nek idle mobile game ki se igra z dvema gumboma napram PoE.

Povezava do prispevka

v D3 sem s frendom stisnil gladko 300+ ur couch coopa, tko da recimo da poznam igrico.

 

In ne, D3 ne izpade kot idle mobile game z dvema gumboma :D Nasprotno, res hud looter ARPG je. Mogoče je za hardcore looter ARPG igralce oziroma za folk, ki hoče igrico res igrati v WoW / D2 / Path of Exile / Fortnite količinah... res preveč softcore. Za biti lifestyle igrica ji verjetno res zmanjka. Ampak vsem ostalim jo pa lahko samo priporočim. Diablo 3 v zdajšnji obliki je vsaj na PS4 eden izmed najbolj cool looter naslovov, kjer lahko z užitkom skuriš par sto ur. Mislim jaz bi ga dal ob bok takemu beastu kot je Monster Hunter World. 

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 19 minutami:

Nevem no, Path of Exile je kinda potisnil build variety na nov level, to kar je v D3 izpade kot nek idle mobile game ki se igra z dvema gumboma napram PoE.

 

 

POE2 sicer nisem igral ker mi enostavno zgleda kot nekaj kar igraš ure in ure in ni nobenega napredka. Nekako tako kot D3 ob izidu ko sem boljšo opremo dobil na AH kot pa v igri sami. Pri D3 kot je sedaj mi je super ravno to da si hitro poplačan za svoj "trud".  

 

Tud sam sem ob izidu WoW classic mislil da sem še pripravljen igrat ure in ure in ure brez da bi videl en lvl up. Do lvl 40 je bilo še zabavno potem pa je igra zelo hitro izgubila svoj čar. Leta 2005 sem bil seveda povsem drugega mnenja ;)

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Ne vem no. Gledam tele gameplay izseke iz D2R, pa nekako ni več tistega čara, ki go je igra imela pred 20 leti. Je zgleda in mene in špil enostavno "povozil" čas.

 

Mogoče bo prodajo pospešila nostalgija nas starih prdcev, a to ima zelo omejen vpliv...ne verjamem da se bo špil spet prijel.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

Ne vem,.. Mislim da je praktično cel špil na PS5,.. 24gb ps4 verzija je samo 9?

Ja je Diablo 2,.. še zmeraj nevem kako preklopit na Legacy mode (ki baje laufa zadaj,..) Je pa vredu,.. izgleda odlično,.. Ne vem sicer zakaj je super HQ  4K reso mode lockan na 30,.. imaš pa opcijo verjetno 1440p? ki je 60,..

 Pa s kontrolerjem je čisto vredu,.. (ene stvari so veliko počasneje,.. zlasti inventar,.. ša verjetno kaki magi itd bodo meli avtoaim)

 

Če kdo ve kako se prešalta na Legacy mode ,.. na konzolah,.. Do tell,..

Ja je Diablo 2,..  Vzdušje je super,.. in izgleda tudi svetlobna leta bolje od D3,.. do nivoja da skoraj ne verjamem da je tole karkoli tukaj poligonsko

 

OK LEGACY MODE JE

L2 + touchpad

 

Jp neverjetno daleč smo prišli,.. je pa smešno PC 25fps verzijo gledat četudi se igra čisto spodobno,.. Hell ene stvari so morda celo veliko bolj pregledne in razvidne,.. ker je rudeča bila včasih zelo rudeča,.. Ja je D2  razen Huda in inventarja je 800*600 ali 640*480,.. podpira pa tudi perspective mode ,.. da ima kao globino,.. in res deluje :),.. 

Kaj je ta perspective mode ne vem,.. Skratka izgleda bolj 3d kot RE verzija ki je baje poligonska,.. samo kaj pa vem ker je tako detajlno vse,..

Ne spomnim se da bi D2 imel ta perspective mode,.. je pa neki zelo kul trik ki ti zdrma mozag,..

 

Mislim bravo Blizzardu,.. Končno en spodoben špil.

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...