Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 11 minutami:

Moram dat downloadat allora

 

Ou kaksen klas bos ti? jaz bi vještico.. mojega brata bom preprical da naj bo paladin.. sam ne vwm kolko bo on igral, cene bom mogu jaz paladina za support 🤣

 

@bitsurugi

 

Jaz bom Sorca kot v beti, imam že build naštudiran. Držim pesti, da boš Paladin ali mogoče kak druid, tako da si lepo posheramo drope. Paladin ni le za support, ampak je tudi nasploh en boljših začetnih likov, je ful močen tudi za uberje in na sploh all around štarter lik.

Povezava do prispevka

Sem najprej mislil necrota (skely+ce+pn), zdaj se pa bolj nagibam blizz (ali orb) sorci za farmanje...zgolj ker je najhitrejša. 

Se vidimo čez slabih 46 ur.

 

Tudi kakšna trap assa bo spet zanimiva, a malo kasneje in odvisno od sreče z dropi. Upam le da so tisti trap bug odpravili.

 

 

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

A nisi reku, da imaš velike roke/prste in to ful vpliva?

Drugače valjda ne moreš shujšat v prste. Smo se samo hecali. :D

Jaja ti se vedno samo hecas, sej vem da ai master troll

 

Nene jaz imam pickaste roke, nikoli nisem imel velikih.. mislim velike imam ker sem velik.. ma drugace so tko po belikosti nekoga ki je 180 185 in pac pickaste, podobno kot kurac.. pac vsec ao pickam 🤣🤣 dobro razen unim ki imajo rade prave moske iz hoste

Povezava do prispevka

pač si poženščen polž ki je 95% cajta delovnika in 90% frej cajta za nekim monitorjem, sej smo klele vsi isti :D 

 

meni je še zmeri mind boggling ko srečam dedka in mu dam roko. Letnik '34, ima 87 let, ves posušen, shujšan in zgrbljen... Ma prsti na rokah pa še vedno glih za tri moje skupaj :D:D Prov uno faking klobase no

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

pač si poženščen polž ki je 95% cajta delovnika in 90% frej cajta za nekim monitorjem, sej smo klele vsi isti :D 

 

meni je še zmeri mind boggling ko srečam dedka in mu dam roko. Letnik '34, ima 87 let, ves posušen, shujšan in zgrbljen... Ma prsti na rokah pa še vedno glih za tri moje skupaj :D:D Prov uno faking klobase no

Ko uni Gianni Morandi uni je nek majhen in ima roke ki izgledajo ko lopate..

 

gianni-morandi-lancia-il-sasso-ma-non-riesce-a-nascondere-la-mano.jpg.8f75b888d53a63bd91d86eeec4031b43.jpg

 

Ne sej nekazerim pickam je to vsec jebiga.. treba si izbrat prqvo druzbo in predvsem cenit kar imas 🤣🤣

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...