Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Jaz swm vcerah nabijal ko budala.. zacelo sw mi je spat ob 19h in igral sem do 1.30 dokler mi ni nardilo slabo od utrujenosti, ko v starih casih

 

Pizda ta moj hamerdin, neki ne stima tip pusi prevec mane.. morem si dat not rune al neki.. zeloth je bil malo boljsi ao far se mi zdi

 

Bem bomo vidli vrhetno rabim boljsi gear je pa OP.. ceprav Sorc je bil jaci so far acr 2 v beta

 

Anyway.. svetujem da gres not blind brez buildov.. jaz swm v beti, preden sem zacel gledat builde online ful bolj uzival... in tudi jebal jeza in porabil vec casa v prazno seveda

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

 

tok imam tople spomine na D3 couch coop igranje, da sem dejansko pozabil, da je D2 hardcore PC špil in da tega ni imel, heh

 

jah klinc pol pa nič ne, se bo pa SP igral, čeprav bi res res MEGA sedlo. Da bi pa s kolegi spet kište vlekli h komu domov smo pa že mal prestari :D 

 

D2 je tolk hardcore špil, da igra ne jebe 5 posto, da bi te vodila za rokico. Sem že pozabil, ampak imaš te cvetke:

 

- vsakič ko umreš na Hell fašeš -10% total XP za level. Leveli od 90 dalje pa so like par dni za en level up, 98 do 99 pa tednov. 

- ko umreš si nato nag in bos ter moreš kot v soulih pridet do svojega corpsa. Seveda, ker si nag, je velika verjetnost, da spet umreš in vsakič fašeš -10%XP :D 

- največja cvetka je pa ta, da če več kot 15x zapored umreš (kar se lahko zgodi, še posebej, če te kdo enostransko želi pvp-jat) tvoj prvi corpse, kjer je ves jebeni gear, ki si ga grindal mesece, ''popne'' in pade na tla prosto, da ga lahko vsak nagrabi :D 

 

 

Jah, drugi cajti so to bli, ni kaj ^^

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 35 minutami:

 

D2 je tolk hardcore špil, da igra ne jebe 5 posto, da bi te vodila za rokico. Sem že pozabil, ampak imaš te cvetke:

 

- vsakič ko umreš na Hell fašeš -10% total XP za level. Leveli od 90 dalje pa so like par dni za en level up, 98 do 99 pa tednov. 

- ko umreš si nato nag in bos ter moreš kot v soulih pridet do svojega corpsa. Seveda, ker si nag, je velika verjetnost, da spet umreš in vsakič fašeš -10%XP :D 

- največja cvetka je pa ta, da če več kot 15x zapored umreš (kar se lahko zgodi, še posebej, če te kdo enostransko želi pvp-jat) tvoj prvi corpse, kjer je ves jebeni gear, ki si ga grindal mesece, ''popne'' in pade na tla prosto, da ga lahko vsak nagrabi :D 

 

 

Jah, drugi cajti so to bli, ni kaj ^^

Ja haha

 

Lahko se disconnectas in te caka gear v mestu baje

Povezava do prispevka

Save and quit po smrti ti da truplo zraven tebe ko se spawnaš v mesto nazaj.

 

Btw a kdo najde kako grupo? Danes sem delal act 3 in 4 in mi ni najdlo nikogar vedno je odprlo novo igro... Počas mi je žal da sem tole kupil ker solo tole ni fun at all za levelat... Sej gear že farmaš solo sam levelat je pa res podn. Pizda Diablota sem delal več ko pol ure ker mi vse okostnjake, merca in golema scvre v momentu... Zapovrh pa še itak da nič ni dropal :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 16 minutami:

Btw a kdo najde kako grupo? Danes sem delal act 3 in 4 in mi ni najdlo nikogar vedno je odprlo novo igro... Počas mi je žal da sem tole kupil ker solo tole ni fun at all za levelat... Sej gear že farmaš solo sam levelat je pa res podn. Pizda Diablota sem delal več ko pol ure ker mi vse okostnjake, merca in golema scvre v momentu... Zapovrh pa še itak da nič ni dropal :D

kak build pa mas?

pr diablotu bi lahko mel max summon skeleton, 1 summon mastery, 1 clay golem, 1 amplify dmg

uredilo bitje WinterThane
Povezava do prispevka

Vcer sm rageov, ampak "o.k"... prvi dan global release.. standart za Blizz.. ampak da mi zdej pa ze drugi dan isto pickarijo dela...  Da mi res postaja zal da sm se lotil tega.

Vcer sm lahko samo cakov kdaj bojo postimal, da sem igral ob 23 pa do 1.30... dans pa ocitno spet pred 23 ne bo nc.. spil te sili met socialn lajf ocitn...

 

Povezava do prispevka

CE bi kdo igral skupaj naj me doda na PS5:      zvonecUSA

 

 

Ma dobro vsaketolko ti kaj droppne.. bolj mores kupovat od vendorjev.. pac naredis una dva rune worda.. kaksen kos socketas, al mu pojacas rarity.. tu pa tam ce cekiras ima kiro vendor kaj dobrega.. itak za novo tezavnost rabis gear z resistence

 

Sicer pa ce igras na slepo.. so dropi cisto okej.. pac niso okej ce hoces bit OP ker ves tocno kaj in kako.

 

Pa v secret cow levelu so boljsi dropi se mi zdi.. rune farmas v unem towerju, geme pri baalu.. 

 

Itak kaj ces igrat vec kot tolko treba it na nightmere 

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...