Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 10 urami:

A folk je kar kupoval po več kosov? Podpiram odločitev, da se zatre skalperje.

 

Bom pa vsekakor postal naročnik. Tako dobre akcije, pa še to od domače prodajalne, je nujno treba podpirati. Revija je itak kul.

Playgame naroču 100 kosov :avadodo:

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

 

This kinda sux :( Revija me žal ne zanima niti približno, ker pač ne berem teh zadev sploh... ne, ker bi bila slaba. Moj vir informacij je izključno ta forum in kak link, ki ga kdo prilima. Sem pa do zdaj prednaročil ene 5 s tem kuponom v zadnjem obdobju... zgleda bom od zdaj naprej kupil od kakega forumaša, ko preigra in da naprej.

Če boš kdaj imel željo kaj naročiti preko njih se javim, da ti predam svoj kupon, ker poredko kaj naročam pri njih, sploh pa ne za plejca, sem pa reden naročnik. :happy:

 

uredilo bitje NixoN
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 4 minutami:

Če boš kdaj imel željo kaj naročiti preko njih se javim, da ti predam svoj kupon, ker poredko kaj naročam pri njih, sploh pa ne za plejca, sem pa reden naročnik. :happy:

 

Super, tnx. Bom te imel v mislih. Imam eno odprto prednaročilo in bomo videli, če bo to še šlo skozi (že oddano).

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Js še vedno ne morem verjet da me ob 2h zutri ni spustilo v game.... ko kupim skin za konja in grem nazaj not sem pa že v gejmu lol. Zero queue. Pravi gangsterji so Blizzard. Mojim kolegom katerim sharam game ne dela. Je sicer nek awkward fix za usposobit ampak res annoying

Povezava do prispevka

Ne pomnem live service igre, polne hypa, ki bi imela tako smooth release date izkusnjo.

 

0 queue

0 errorjev

0 rubber banda ali laga

 

Pohvalno, tole me je se najbolj skrbelo. 
 

Delam vse solo na wt2, zaenkrat konca act1 story, strongholde, skoraj vse sidekveste in altarje, dungeone le tiste ki sem rabil za svojo klaso ali za kak sidekvest.

 

Zdaj pa v act2, koncno na nekaj kar se nisem videl v beti.

 

So far so good.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 33 minutami:

Ne pomnem live service igre, polne hypa, ki bi imela tako smooth release date izkusnjo.

 

0 queue

0 errorjev

0 rubber banda ali laga

 

Pohvalno, tole me je se najbolj skrbelo. 
 

Delam vse solo na wt2, zaenkrat konca act1 story, strongholde, skoraj vse sidekveste in altarje, dungeone le tiste ki sem rabil za svojo klaso ali za kak sidekvest.

 

Zdaj pa v act2, koncno na nekaj kar se nisem videl v beti.

 

So far so good.

 

Meni je pa špil 1 x zmznil in sem moral zapret, ter na novo zangat na PS5. Drugače pa ostalo res brez pripomb ja

Povezava do prispevka
seattle reče pred 8 urami:

A pol je dobra igrica?

jaaahh dobro vprasanje

 

ni slaba med 85 in 90 bi ji dal tako po storju

malo se spomnem drevoreda ko je tle tezil, da so povsot samo tuneli.. sicer jaz ne gledam tako ampak je res.. biomi se spremenijo ma stil je isti povsot

 

ne vem ce mene vprasas, itak najboljsi diablo ever.. ker je pac nov in dober. to je tudi odgovor na tvoje vprasanje.. ni pa... stari manjka mu neki duše, da bi lahko bil na nivoju diablo2 quality, ceprav je novejsa in boljsa igra in bi raje igral diablo 4 kot diablo 2, brez dvoma.  ima d2 neko posebno duso.. mape, ko umres izgubis ex in mores po loot, trejding, ipd.... sicer tle lahko trejdas rumene iteme kar ni bad.. ampak ja.. d2 ima nek posebno duso.. d4 je pa boljsa igra overall.. tudi zaradi nacina igre in seveda novosti. v d2 si pac imel razlicne tezavnosti in si moral kampanijo jovo na novo na vsaki tezavnosti. tle pac, ko koncas kampanijo na 1. ali 2. tezavnosti je toto in pol imas end game activities in se ti dviga tezavnost glede an level in opermo od 50 naprej in pol od 75 ima milestone dungeone , ki ti odlkenejo visjo tezavnost.. pac open world mmo stil.. je bolj raznolika igra, vec je stvari za pocet, tudi buildi so bolj v izi, nisot tolko geekovsi in jih je vec oz. skoraj vse je lahko dobro, ce nimas lih clustefuck.. d2 pa je bil za to kar je ponujal od tistih par actov, randomly generated mape, MP bonbonckov, vzdusja nevarnosti ala Soulsi, biser za svoj cas 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...