Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

kid666 reče pred 1 uro:

sej imo ko lidliči pridejo v špil zna zagustit, ker se bojo serverje mal bol zafilal

itak blizzarda ni preveč za hvalit

če slišjo pretirqane hvalnice, se bojo potrudl, in skenslal serverje, da bo spet miserable izkušnja

Upam da ne bojo zajebal tako kot za early access. Na playstationu pomojem 90% folka ni moglo zagnat igre ob izidu, razen če si kupu nek skin lol. Gameshare še vedno jebe, se mi zdi da so namerno to nardil.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 30 minutami:

To ste vsi ze končali :D jst sm level 45 in skušam naredit vse dungeone, side queste itd. pa še vedno nisem vsega v prvem področju naredil. Danes prišel v akt 2 🙈

ne vem ce je pametno..

ne mores v tier 3 ce ne koncas campajne

 

pol bos lvl 50 v act 3 in ne bos dobival vec nek xp

razen ce si teir 1, pol mogoce bos lvl 50 malo kasneje

Povezava do prispevka
coupet reče pred 4 urami:

ne vem si prioritet postavt, ka naj najprej  naredit v igri? rumene queste? najraje bi prvo prišel do konja, da potem lažje se šetam in dela side ipd...

Čim hitreje story končat. Pravi game se začne na lv 50. Nima smisla delat vse te generične mmorpg side queste.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 55 minutami:

Čim hitreje story končat. Pravi game se začne na lv 50. Nima smisla delat vse te generične mmorpg side queste.

ja.. edino.. pol ko si lvl 50 dobis za reputationn 5 na mapi 4 paragone.. a za bit reputation 5 na mapi.. mores naredit tudi karnekaj side questov :))) sam boljse jih je delat v tier 3, ko dobis kej exp kot pa da si lvl 50 v act 3 in pol naslednje acte jebes jeza, ker ti xp ne gre vec kot toliko gor nad 50 in pod tier 3

Povezava do prispevka

Sam to je pa bedno… zakaj pol dajo tok questov in dungeonov?! Se pravi moram rushat cez zgodbo, zato da imam moznost da se mi odpre paragon. To je pa res najvecja bedarija ever. Pol naj ne dajajo questov pred tem. Jaz ne igram zato da pridem v endgame. Pac počasi in vse kar pride po poti. 
 

se mi je zdelo da je mogu blizzard nekje zajebat. Zanimivo da noben od reviewjev ni to izpostavil. Prvi rpg k te kaznuje zato ker delas vse kar ponuja. Great!

 

ne bi rekel, da bi farmal. Ne, samo delam vse kar mi igra ponuja. To mi je tko zbilo level excitment za igrat na 0. Najvecja bedarija res.

 

se pravi ker sem naredil skoraj vse v prvi coni in sem level 45, mi igra zdaj pravi, da moram rushat do konca in ne delat nic side contenta, ker če bom, bo šel exp v nič? 10/10 spil

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

ja.. edino.. pol ko si lvl 50 dobis za reputationn 5 na mapi 4 paragone.. a za bit reputation 5 na mapi.. mores naredit tudi karnekaj side questov :))) sam boljse jih je delat v tier 3, ko dobis kej exp kot pa da si lvl 50 v act 3 in pol naslednje acte jebes jeza, ker ti xp ne gre vec kot toliko gor nad 50 in pod tier 3

Jebes jeza v kakem smislu? Da je pretezko ali ne dobivas pac toliko xp-ja? Kar je itak v večini iger, če si overlevelan.

 

Kako je pa z WT1 proti WT2? Je kak smisel igrati z višjo težavnostjo?

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Ne.

 

Na WT2 das takrat, ko rabis nardit capstone dungeon, da se ti odklene WT3.

 

Pa za lvl4-5 renown po conah se ti steje tud ce mas se zaklenjeno, tko da ce nardis kej extra, ne vrzes stran renowna.

 

Delat sidequeste je brezveze na zacetku (mogoce pol na koncu za odklenit preostali renown, ce se ti ne da farmat random eventov/dungeonov), gres cez kampanjo, v vsaki coni odklenes vse oltarje in prve tri lvle renowna in si lvl50 glih prov na koncu zgodbe, tko da lepo pades v endgame pri lvl50, ko obrnes zgodbo.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Hmm jaz sem tud lvl 45 ob komaj končanem ACT1 lol... Ok bom zdej delal samo še rumene queste do konca kampanje, pa šaltal dol na T1. Z freeze sorso sem imel kar nekaj težav z določenimi šefi ker enostavno nima single target bursta proti šefom ta build... Login težav nobenih. Couch coop stestiran včeraj s hčerko in dela super, sam pač pogrešam hotkeye ko nekaj pobereš da instant opremiš tak ko v D3... Je pa insane velika mapa in bo verjetno šlo 70+ ur da narediš ves sidecontent kar mislim narest s tem likom.

 

Včerajšnji patch je že konkretno nerfal OP builde sem videl. 

Povezava do prispevka

@davidslo igraj kot hočeš. Ni napačnega načina igranja. Mobi nehajo scalat pri 50, razen v strongholdih, kjer so vedno na +2 od tebe, tako da dobivaš manj XPja od navadnih mobov, je pa tudi res, da XP po 50 tako ali tako gre drastično bolj počasi tudi na višjih težavnostih.

 

Jaz delam vse cone, ves sidestuff razen dungeonov, ki jih bom delal tako ali tako na višji težavnosti. Delam vse solo in vse na WT2 in nisem imel nobenih težav do sedaj (sigurno je WT1 bolj učinkovit, ampak jebeš tole, ne tekmujem s stremerji za world first lvl 100, raje uživam, sploh ko prvič igram v lajfu D4). Naredil sem tudi vse strongholde in bolj ali manj vse sidekveste. Šel sem tudi delat tiste world event in v obe dark coni. Trenutno sem komaj začel akt5 story in sem lvl 52 ali 53 se mi zdi. Niti ne gledam na lvl in mi je tak vseeno.

 

Igram tako da mi bo zabavno in rushat story mi NIKOLI ne bo zabavno. Pač uživam v delanju side kontenta in exploranja.

uredilo bitje bitsurugi
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 26 minutami:

 

Sorco, kot v beti.

 

 

Kater build pa? Freeze sorsa je sicer super dokler ne prideš do šefa ki so vsi imuni na freeze in pol traja v 3pm dolgo fight, če pa še adde spawna je pa sploh grdo. ŠEfa v Kor Dragonu nisem uspel ubit pa da se jebem... Model ima nek nasty homing spell + adde ki jih ne ubiješ ampak samo začasno onesposobiš, zadnji add ima pa še auro - ščit in me prej ko slej sesujejo ko prasca :P 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 41 minutami:

 

Kater build pa? Freeze sorsa je sicer super dokler ne prideš do šefa ki so vsi imuni na freeze in pol traja v 3pm dolgo fight, če pa še adde spawna je pa sploh grdo. ŠEfa v Kor Dragonu nisem uspel ubit pa da se jebem... Model ima nek nasty homing spell + adde ki jih ne ubiješ ampak samo začasno onesposobiš, zadnji add ima pa še auro - ščit in me prej ko slej sesujejo ko prasca :P 

 

Furam fire build, samo pa dosti menjavam, prvo sem imel fireball, pol firewalla, zdaj furam incinerate, mogoče prešaltam še na lightning kmalu. Kor Dragana sem se lotil že pri lvl30 in je kar šlo brez posebnih težav, ker sem ga poznal že iz bete. 

Povezava do prispevka

Enkrat julija bo prva sezona

 

Sicer pa glede xp

kot je rekel bitsu bitsu.. je pa malo kisla, da si vec kot 50 in se jebes z tier 2 ko pa ti v tir 3 dropa boljse iteme.. ne vem to bi mogli naredit, da lahko menjas tier ze prej..aja pa se nekaj, konja dobis, ko koncas tier 3 tako, da pol gre hitreje lutat po mapi

 

v glavnem splaca se naredit strong holde, statue od lilith, in kakssn dungeon, ce ima ql aspect.. renown vsaj 1 na vsakem podrocju

Povezava do prispevka

Tisti ki ste kupili fizično verzijo špila za ps5...je špil vezan na vpis kode ali dejansko laufa zgolj z "diska"?

Lp

 

@ v bistvu niso...mislim da je imel Ubisoft neke fore, ko so prodajali fizično verzijo, notri je bila pa koda za vpisati zraven in ko si jo vpisal, ti sam disk ni kaj veliko pomagal več oziroma ga nisi mogel prodati dalje (če nisi želel koga okrog prinesti).

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka

Aja, pa še to:

 

naj vas ne bo prestrašilo, da ostanete dlje na WT1/2 kot na 3 ali 4, ker boste kao ''zgubili nevemkakšne boljše iteme''... spoiler: ne boste, tudi če boste, nič od tega ni ''wow, kako je to dobro/zomg must have''.

 

Itemi so bolj ali manj isti, samo scalani z zelo minornimi 0,1% navzgor in višjim def/att value (ki pa je itak relativen, saj tudi mobi bodo imeli več HPja, ker boš ti višji lvl !!). Dobivaš iste iteme ponovno in ponovno. Za tiste unique (mimogrede: jih je le 8-9 različnih na posamezno klaso, torej minimum od minimuma), pa jih itak nočeš dobit preden ne boš na WT4 in nekje visok lvl. Pa so tako ZELO redki, da res ne naredi razlike, če nardiš side kveste ali ne.

 

Itemizacija je dokaj slaba oz. vsaj za moje pojme izjemno dolgočasna, ni ga itema, ki bi ga dobil in rekel, wow, zdaj bom pa razbil ves kontent. Pač so tiste 0,5%-1% izboljšave, ki jih absolutno ne čutiš v praksi. Saj tudi skilli so tako narejeni: a vas zanima keri je key passive za fire sorco? To  je skill, ki imaš lahko le ENEGA izbranega in se moraš kao pametno odločit, kaj vzet: no, pri fire je .... 2% (da, DVA procenta!) večji fire dmg, pod pogojem, da target burna... srsly, lol. In ostali ni da so kaj dosti boljši. 

 

Sej ne trdim, da bo to nujno slabo na dolgi rok. Lahko bo tudi dobra stvar. Ne dvomim, da šparajo marsikaj za expansion down the road (rune, runeworde sem skoraj siguren). Ampak kot pravim, kar se loota tiče ABSOLUTNO NIČ ne zamujate. Izboljšave seveda so, ampak so postopne in ZELO minorne, skoraj neopazne. In če si kaj upam napovedat... čakte par tednov/mesec, da se bo casual banda začela pizdit, kako nima smisla grindat na dolgo, ker je loot za en drek dolgočasen in si vedno ''švoh''.

 

Zato še enkrat svetujem: posveti se prvem skozihodu, ki ta bo challenging, bo zanimiv in bo pač prvi in ta je le enkrat in nikoli več. Tisti gear, ali če ga boš dobu, ali ne, bo isti šmorn v praksi, worst case, ga dobiš čez par dni in itak ga bo treba celega zamenjat. Ker špil deluje na sezonskem konceptu bo tako ali tako treba čez 6 tednov z novim likom z nule.

 

 

Povezava do prispevka

mah

 

sam dve stvari na hitro

- ce si v actu 2 lvl 50 ne vem koliko je chalenge

- itemi v tier 3 so boljsi (sacred) imajo drugacne afixe in legendary imaj tudi boljse aspecte, tako da :) pa power level je do 700 oz mogoce se vec in so konkretno boljsi..  :)) in tudi ko ti dropne en hud aspect v novem teiru al ce mas res sreco pravi uniqe je kar game changing  :) pol v tier 4 pa so (ancestral)

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

glede tega da si vedno svoh. a ni blo receno da se scaling pri 50tem levlu ustavi? torej lahko npr pri lvl 65 delas 62lvl content in si mocen. sicer dobivas mal slabsi xp in iteme ampak mogoce still worth it?

 

kaj so to sacred in ancestral itemi?

 

a si power lvl itemov kdaj ustavi al je infinite scaling?

Povezava do prispevka
drevored reče pred 33 minutami:

glede tega da si vedno svoh. a ni blo receno da se scaling pri 50tem levlu ustavi? torej lahko npr pri lvl 65 delas 62lvl content in si mocen. sicer dobivas mal slabsi xp in iteme ampak mogoce still worth it?

 

kaj so to sacred in ancestral itemi?

 

a si power lvl itemov kdaj ustavi al je infinite scaling?

pri lvl 50 se ustavi za tier 2 ... pol na tier 3 gre od 50 do 60.. na tier 4 pa od 70 do 100

 

sacred so upgrejdani itemi rare, legi in drugi na tier 3.. ancestral pa na tier 4 

imajo boljse aspecte, legi pa se afixe npr na tier 3 so umeni afixi za infjuzat in imajo boljse stvari za skille.. in tudi power level je vecji, sacred so do okoli 700..

 

pol ancestral so vrjetno do okoli 1000 ko je cap.. pomoje, dvomim da je infinite

 

pac pol farmas da ima prave affikse, na pravem mestu.. pa da ves kaj rerolat

 

ma podobno kot diablo 3.. sej ko pravis da je to diablo 3.5 imas deloma prav.. pac diablo 4 je kot bi moral bit diablo 3 za takoj na zacetku :) rablo jim je 10 let ampak okej 

 

 

assault7 reče pred 31 minutami:

 

A se nerf zelo pozna? Berem, da je skoraj nemogoče konstantno držat fury za ww

ma ja ni problem ce je dosti mobov in elti imas vedno ww.. to na tier 3.. na tier 4 so vrjetno kaksni aspecti se boljsi

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...