Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

Gatsu reče Dne, 20. 3. 2023 at 7:29:

Pizda Diablo 2 in 3 sta mi bila ko jebena droga. Diablo 4 me pa tako nič ne zanima da nisem pogledal niti en fucking gameplay video/analizo te bete... Definitivno ne bom zraven day1.

Gatsu reče Dne, 31. 5. 2023 at 7:43:

Malo skrbi da so imel reviewerji rubberbanding and shit. Me je že zamikalo da bi clo deluxe prednaročil pa sem se premislil in bom počakal na odzive ob izidu.

Gatsu reče pred 4 urami:

 

Kater build pa? Freeze sorsa je sicer super dokler ne prideš do šefa ki so vsi imuni na freeze in pol traja v 3pm dolgo fight, če pa še adde spawna je pa sploh grdo. ŠEfa v Kor Dragonu nisem uspel ubit pa da se jebem... Model ima nek nasty homing spell + adde ki jih ne ubiješ ampak samo začasno onesposobiš, zadnji add ima pa še auro - ščit in me prej ko slej sesujejo ko prasca :P 

Three stages of Gatsu
 

Če končam z enim likom in odklenem WT3. Grem potem lahko z drugim likom direktno v WT3?

 

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka
AMF reče pred 10 minutami:

Three stages of Gatsu

 

Ma dobro prvi post je pred beto ki me sicer ni sezula, ma videl sem pa da to ni sranje ala Diablo Immortal :D Do konca so me pa prepričali zelo pozitivni opisi.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

sem prebral o sacred in ancestral itemih.

 

fuck me, bedarija na bedarijo. pa dejansko se trudim vzljubit igrico in razmisjam, da bi kupil in si naredil enga necromancerja.

 

mas navadne iteme, ki imajo glede na power level mal boljse statse

 

pol mas pa se sacred in ancestral iteme, ki so v bistvu isti itemi, sam da majo mal boljse statse

 

pa daj ne me jebat.

Povezava do prispevka
drevored reče pred 17 minutami:

sem prebral o sacred in ancestral itemih.

 

fuck me, bedarija na bedarijo. pa dejansko se trudim vzljubit igrico in razmisjam, da bi kupil in si naredil enga necromancerja.

 

mas navadne iteme, ki imajo glede na power level mal boljse statse

 

pol mas pa se sacred in ancestral iteme, ki so v bistvu isti itemi, sam da majo mal boljse statse

 

pa daj ne me jebat.

ja glej

ni to diablo 2 ko si mel rune jebiga takih igric ne delaj ovec

je pa vseeno zabavno in ni tako slabo kot izgleda 

meni je ql levelirat in izpopolnjevat build.. nekako deluje vse skupaj in itak je 100x boljsek ot diablo 3 vanilla valda pol ne vem

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

zdaj sem zagnal D2R da vidim mal iteme. najprej me ni spustilo v igro niti offline, ker sem bil vec kot 30 dni offline. jebem jim mater

 

anyway, kva ma amazonka gor:

 

30/35 skin of the vipermagi (lvl 29)

eth titane (lvl 42)

razortail belt (lvl 32)

35% spirit runeword v monarchu (lvl 54)

45% war travelers (lvl 42)

shako (lvl 62)

raven frost in dward star ringa (lvl 45)

cat's eye amulet (lvl 50)

 

vecina itemov pod lvl 50 in modelka ubija hell krave kot za salo. KOT ZA SALO.

 

lepo nardis build iz uniqov, ki jih dobis ze v nightmare lahko.

 

nobenega grindanja enih in istih legendarijev just to keep up with the scaling. 

 

pa tko skor stoprocenten sem, da tist ki je igral d2 prebere te iteme in takoj ve o cem se gre. medtem k legendariji v d4 pomoje cist soulless. o tistih par uniqov, ki so na voljo pa ne bom izgubljal besed k mi zgledajo kot build enablerji ki si jih je blizzard zamislil.

 

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka

Ne vem. Kot nekdo ki ne bere kaj bo pol ko bom tier 3 in 4…. Bom pac delal to kar mi ponuja špil. Ce mi dajo side queste, jih bom naredil :) mal mi je smesno da jih kao ne bom delal, ker vem kaj bo pol. Verjetno so z razlogom tam. Nisem videl se spila k bi dal dungeone in side queste, zato da bi jih delal pol ko bom končal špil. Nikjer ne piše to. Sploh me pa min maxanje builda sploh ne rajca. Naredis kul build ki sesuva in je to to ^^ sicer pa kot je rekel @bitsurugi itak je to season content, torej bo treba vsak season na novo naredit char in it vse še enkrat skozi. I tako sto puta. Po moje bom itk koncal z vsakim charom in bo to to z diablotom :) razen ce pride pol nov kontent/nov character itd. 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 3 minutami:

Ne vem. Kot nekdo ki ne bere kaj bo pol ko bom tier 3 in 4…. Bom pac delal to kar mi ponuja špil. Ce mi dajo side queste, jih bom naredil :) mal mi je smesno da jih kao ne bom delal, ker vem kaj bo pol. Verjetno so z razlogom tam. Nisem videl se spila k bi dal dungeone in side queste, zato da bi jih delal pol ko bom končal špil. Nikjer ne piše to. Sploh me pa min maxanje builda sploh ne rajca. Naredis kul build ki sesuva in je to to ^^ sicer pa kot je rekel @bitsurugi itak je to season content, torej bo treba vsak season na novo naredit char in it vse še enkrat skozi. I tako sto puta. Po moje bom itk koncal z vsakim charom in bo to to z diablotom :) razen ce pride pol nov kontent/nov character itd. 

Najbolj pomembno je, da cimprej naredis Altars of Lilith in vseh 5 lvlov renowna v vsaki coni, ker ti odklene bonuse za vse prihodnje like, ki jih bos kadarkoli naredil, ne glede na sezono.

 

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 2 urama:

Ne vem. Kot nekdo ki ne bere kaj bo pol ko bom tier 3 in 4…. Bom pac delal to kar mi ponuja špil. Ce mi dajo side queste, jih bom naredil :) mal mi je smesno da jih kao ne bom delal, ker vem kaj bo pol. Verjetno so z razlogom tam. Nisem videl se spila k bi dal dungeone in side queste, zato da bi jih delal pol ko bom končal špil. Nikjer ne piše to. Sploh me pa min maxanje builda sploh ne rajca. Naredis kul build ki sesuva in je to to ^^ sicer pa kot je rekel @bitsurugi itak je to season content, torej bo treba vsak season na novo naredit char in it vse še enkrat skozi. I tako sto puta. Po moje bom itk koncal z vsakim charom in bo to to z diablotom :) razen ce pride pol nov kontent/nov character itd. 

Kaj ti misliš da si končal špil k greš skozi main story al kaj? To je kot da bi world of warcraft igral za story. To je hack and slash dungeon crawler. Story je približno tako pomemben kot pri Pokemon igrah.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 32 minutami:

Kaj ti misliš da si končal špil k greš skozi main story al kaj? To je kot da bi world of warcraft igral za story. To je hack and slash dungeon crawler. Story je približno tako pomemben kot pri Pokemon igrah.

Nisem pa še videl špila, ki bi pričakoval od mene, da pustim dungeone in side queste za na konec igra, ko končam main story, ker če ne bom overlevelan in ne bom več dobival expja. Zakaj pol sploh dat not side queste in dungeone preden končaš zgodbo?

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 10 minutami:

Nisem pa še videl špila, ki bi pričakoval od mene, da pustim dungeone in side queste za na konec igra, ko končam main story, ker če ne bom overlevelan in ne bom več dobival expja. Zakaj pol sploh dat not side queste in dungeone preden končaš zgodbo?

Ah igraj ti kakor ti sede sej ni pravil. Folk sam pravi da je fajn skozi story it čimprej ker dobiš notri mount in potem world tier 3 kjer dobivaš dosti boljši gear v dungeonih. Drugače rabiš itak delat side queste da dobiš renown in potem skupaj 10 extra skill pointov. Manj časa ti vzame če lahko vse to delaš s konjem. Meni osebno je tudi boljše če končam story in imam potem še dosti side questov, če ne mi ostanejo na koncu itak sam dungeons in world bosses. Če gre za katerokoli drug špil pa končam vedno vse side queste pred zgodbo ker v večini RPGjev lahko po koncu grem samo new game plus ali pa končam z igro.

Povezava do prispevka

Danes prejel obvestilo od Jazbine in GLS-a, da lahko jutri pričakujem igro. Ni bilo potrebno tako dolgo čakati očitno ali pa jo celo dobim kot je bilo predvideno, naročil sem namreč navadno verzijo igre. V petek ste jo prejeli samo tisti, ki ste naročili višji tier igre, drži?

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 45 minutami:

Nisem pa še videl špila, ki bi pričakoval od mene, da pustim dungeone in side queste za na konec igra, ko končam main story, ker če ne bom overlevelan in ne bom več dobival expja. Zakaj pol sploh dat not side queste in dungeone preden končaš zgodbo?

Zakaj bi delal side queste sploh? Side questi imajo smisel samo, če jih delaš sproti. Side questi sem vedno razumel kot pomoč, ki ti pomaga lvl nabiti na nivo, da si lahko nadaljeval main story.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 urama:

si narocen na revijo?   @reaper

Ne, nisem. Sem pa igro prednaročil nekje marca. 

 

Dajte prosim kakšen link za te builde. Jaz že od otroštva igram Diablo, začel z 2-jko in se nisem nikoli ukvarjal z buildi, paragoni itd. ampak sem igro preigral čez zgodbo in to je bilo to. Kakšen dober beginners guide mogoče? Da si malo razjasnim vaše endgame, sezone ipd.. 

Povezava do prispevka
reaper reče pred 1 uro:

Ne, nisem. Sem pa igro prednaročil nekje marca. 

 

Dajte prosim kakšen link za te builde. Jaz že od otroštva igram Diablo, začel z 2-jko in se nisem nikoli ukvarjal z buildi, paragoni itd. ampak sem igro preigral čez zgodbo in to je bilo to. Kakšen dober beginners guide mogoče? Da si malo razjasnim vaše endgame, sezone ipd.. 

Napis v youtube klaso katero hočeš igrat in daj levelling build. Vzem kar ti deluje osebno najbolj zabavno. Vsaka klasa ima lahko dober build. 

Povezava do prispevka
reaper reče pred 9 urami:

Dajte prosim kakšen link za te builde. Jaz že od otroštva igram Diablo, začel z 2-jko in se nisem nikoli ukvarjal z buildi, paragoni itd. ampak sem igro preigral čez zgodbo in to je bilo to. Kakšen dober beginners guide mogoče? Da si malo razjasnim vaše endgame, sezone ipd.. 

https://maxroll.gg/d4/build-guides/twisting-blades-rogue-leveling-guide imas tudi za celoten build v detajle za Rogueahttps://maxroll.gg/d4/build-guides/twisting-blades-rogue-guide Jaz sem žal postal too old for this shit, da bom gledal skill tree par ur pa sestavljal kombinacije. Raje igram in ne zapravljam časa s tem. Včasih mi je pa sedlo. Imaš tudi za ostale classe, se pa strinjam, da pač poglej par gameplay filmčkov in se odloči kaj ti najbolj sede.
 

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Zadnji act! :avadodo:  

 

Na cinematic sekvence kot stari poba že dolgo ne trzam in jih ne jebem pet posto, ampak madonca v tej igri so res izjemni cinematici, sploh pa tisti v zadnjem actu! Kapo dol in 10/10 na tem segmentu!

 

Igra je po moje izjemno dober value for money, sploh za it vsaj enkrat skozi story in side kontent ter nato na tisti točki končati (dejansko je igra relativno kar dolga), tudi če ne jebeš pet posto za endgame in loot. Najbolj mi je všeč, da so zadeli res tisto mračno, turobno vzdušje. Grafika in muzika naredita svoje za tako vzdušje.

 

Tudi boss fighti so, upoštevaje žanr, zelo dobro in dovršno narejeni, zadnji boss mi je bil res všečen fight.

 

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...