Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 1 uro:

Najbolj mi je všeč, da so zadeli res tisto mračno, turobno vzdušje. Grafika in muzika naredita svoje za tako vzdušje.

+ sidequesti (ker so jih nekateri dissal) velik dodajo k temu vzdušju imo, res niso neka remek dela, sam men fajn "flesh outajo" diablo svet

men so fine nekatere od teh mini zgodbic, npr kot una serija questov nune k izganja hudiča

edin kar bi si želel pr SQ je mal več recurring karakterjev

 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 6 urami:

Na cinematic sekvence kot stari poba že dolgo ne trzam in jih ne jebem pet posto, ampak madonca v tej igri so res izjemni cinematici, sploh pa tisti v zadnjem actu! Kapo dol in 10/10 na tem segmentu!

Mene je pa ravno to razočaralo, ker so samo koščki bli dodani na že releasene cinamtice :( 

Povezava do prispevka

Ej kako ste vi igrali včasih špile, ko ni blo youtuba? :) zdej preden začnete igrat gledate kateri build si boste naredili, pol ko koncate pa kaj je treba pol delat itd. A ni fajn odkrivat stvari sam? Si prebrat kaj delajo skilli in sprobat stvari? :D a ni pol vse čist brez veze ko skopiras en build od enga tipa na youtubu in si pol kao dober? Isto kot ce preplonkas test od piflarja in dobis 5ko. Men je boljsi filing ko sam naredis mamujeben build na podlagi tega kar vidis v skilllih

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 2 minutama:

Mja, kolega je igral po enem buildu in skoz jamral kako je švoh, js pa po filingu in sem dost lažje prišu skoz story kot on.

Ja, sej to, ker si boljse poznal skille in si točno vedel kako kateri skill deluje. In si lahko tudi kaj spreminjal in tweakal. Če skopiras, pojma nimas kaj dela kej. Pa tut ni rečeno da so te buildi iz youtuba najjači. 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 37 minutami:

Ej kako ste vi igrali včasih špile, ko ni blo youtuba?

Moj D1 warrior je bil vanila vse do koščenega princa.
Maister mi je vsakič zabil golenico v šupak do grla.

Pol sem pa na mamory cardu ponevedoma odkril od bratranca save file in sem z njegovim likom prefukal vse.
Edin bedn mi je bilo, da mojemu liku ni bilo več ime Andrej, ampak 2pac

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 49 minutami:

Ja, sej to, ker si boljse poznal skille in si točno vedel kako kateri skill deluje. In si lahko tudi kaj spreminjal in tweakal. Če skopiras, pojma nimas kaj dela kej. Pa tut ni rečeno da so te buildi iz youtuba najjači. 

se boljsi filing je ce sam odkrijes vse staute of lilith al pa najdes ghoste v destiny ;)

Povezava do prispevka

Osebno mi gre na kurac igrat isto kot vsi ostali. Do izida sploh igre ne pogledam in tudi med igranjem ne čekiram buildov. Tk je bolj pure experience, drugače postane le chore.

 

Drugač mi pa gre na kurac, da vsakič ko eno opcijo dialoga klikneš, se sogovorec obrne v tebe. Ko konča govorit traja animacija odmika kamere, le ta se obrne od tebe stran, kot da ne ve, da si tam. In pol ko klikneš naslednjo dialog opcijo se spet obrne vate.

Kaj res tega noben tester ni opazil? Seems cheap...

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 8 minutami:

A nisi ti imel excel tabelo z bossi v DkS in sproti čekiral ali si kej zgrešil?

To je samo tabela z imeni, da sproti barvam in pred koncem počekiram, da nisem kaj falil.

 

Je pa res, da se ne spomnem, da bi kaj falil in moral nazaj it iskat.

 

EDIT: Oziroma tist picture world od Ariami sem falil in sem šel nazaj.

uredilo bitje MaDrung
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 40 minutami:

Se mi zdi, da si sarkastičen, sam a ni res to kar praviš? :D

imas prav prijatel

malo mi je bilo smesno, da tip dela vse trofeje v igras, z yt valda 

in pol tle govori kako je igrat brez gledat na net..

 

ampak ok :)

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

Ej kako ste vi igrali včasih špile, ko ni blo youtuba? :) zdej preden začnete igrat gledate kateri build si boste naredili, pol ko koncate pa kaj je treba pol delat itd. A ni fajn odkrivat stvari sam? Si prebrat kaj delajo skilli in sprobat stvari? :D a ni pol vse čist brez veze ko skopiras en build od enga tipa na youtubu in si pol kao dober? Isto kot ce preplonkas test od piflarja in dobis 5ko. Men je boljsi filing ko sam naredis mamujeben build na podlagi tega kar vidis v skilllih

Gledali male knjigice in guide. Včas si jih mel pri vsaki igri. Te stvari dodajo špilu ne pa vzamejo stran lol. Isto pro fromsoftware igrah. Greš na slepo boš zgrešil pol igre.

Povezava do prispevka

nekoc je v knjigicah pisalo kako zadeva deluje, torej kaj je fora da si buildas vitality pa strength in mogoce kako block chance deluje in podobne zadeve

 

v youtube ti pa recejo evo dej si tolk tock v vit in tolk tock v str pa izberi ta in ta skill

 

kaj je pol fora nekega skill treeja, ce igras skopiran build iz interneta.

 

no sicer pa vsakemu svoje. meni je recimo zabavno svoj build sestavit in teoritizirat pa razmisljat kako bi ga nadgradil in to. drugim se pac to ne da in poiscejo guide, da dobijo vec veselja ob tamanjenju posasti. zdaj men se zdi, da je d4 igra, ki ustreza predvsem slednjim in bodo verjetno zadovoljni. sam sem pa refundal igro, ker bolj kot sem raziskoval mehanike bolj se mi je zdelo, da je samo layer na layer stackanja damaga brez globine in nimas nekih pomembnih tradeofov.

uredilo bitje drevored
Povezava do prispevka
drevored reče pred 4 minutami:

nekoc je v knjigicah pisalo kako zadeva deluje, torej kaj je fora da si buildas vitality pa strength in mogoce kako block chance deluje in podobne zadeve

 

v youtube ti pa recejo evo dej si tolk tock v vit in tolk tock v str pa izberi ta in ta skill

 

kaj je pol fora nekega skill treeja, ce igras skopiran build iz interneta.

 

no sicer pa vsakemu svoje. meni je recimo zabavno svoj build sestavit in teoritizirat pa razmisljat kako bi ga nadgradil in to. drugim se pac to ne da in poiscejo guide, da dobijo vec veselja ob tamanjenju posasti. zdaj men se zdi, da je d4 igra, ki ustreza predvsem slednjim in bodo verjetno zadovoljni. sam sem pa refundal igro, ker bolj kot sem raziskoval mehanike bolj se mi je zdelo, da je samo layer na layer stackanja damaga brez globine in nimas nekih pomembnih tradeofov.

 

To je moja glavna kritika Diablo franšize. Pač copy build in grind je end game. Vseeno pa rad odigram vsaj za kakšni mesec ali dva. :)

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 24 minutami:

Gledali male knjigice in guide. Včas si jih mel pri vsaki igri. Te stvari dodajo špilu ne pa vzamejo stran lol. Isto pro fromsoftware igrah. Greš na slepo boš zgrešil pol igre.

V knjigcah ti ni pisalo kako naredit build. Jaz sem vse sam odkril v fromsoft igrah, tako da mi ni noben youtube rabil :) 

 

ne vem no. Ni ga čez filing, da sam nekaj odkriješ v fromsoftovih igrah. Ce sem pa kaj zamudil, pa ni bilo tok pomembno, ne bom umrl. Ne bom pa igral s knjigo v roki ali videom ki mi govori kaj naj naredim.

 

ampak ja, vsakemu svoje. Ce ti to dogaja, pol kul. Vazno da ob tem uživaš

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 3 minutami:

V knjigcah ti ni pisalo kako naredit build. Jaz sem vse sam odkril v fromsoft igrah, tako da mi ni noben youtube rabil :) 

Lej tudi js sm elden ring odigral najprej popolnoma sam. Izbral sem weapone ki so mi izgledali najbolj kul. Za NG+ sem pa pogledal nek build na youtubu ker je opcij enostavno ogromno in sem hotel igrat kot pyromancer. Pomojem sem skoraj 10h+ extra zapravil s tem da sem delal queste za nek amulet, našel lokacije za nek gear ki jih po 100h igranja nikoli nisem videl in pobil par novih side bossov. Skratka tist youtube build video me je podal na nek osebni side quest s katerim sem spoznal samo še več igre in lora. Epska izkušnja ki je ne bi nikoli imel na slepo. 

Povezava do prispevka

ja sej na nek nacin je v enih igrah prevec moznih kombinacij, da bi vse sam raziskal. in pol mas vec moznih pristopov.

 

al si ti zamislis nek svoj build glede na to kar ti je kul. sam ker ni vse isto zbalansirano je mogoce pol tak build zanic pa nima veze kolk se trudis.

 

al si pa recimo pogledas na net okviren build kaj so drugi pogruntal pa je dobro in pol ga sam probas izpopolnit in kustomizirat.

 

lahk pa direkt vse skopiras do atributa natancno.

 

 

 

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 3 urami:

Lej tudi js sm elden ring odigral najprej popolnoma sam. Izbral sem weapone ki so mi izgledali najbolj kul. Za NG+ sem pa pogledal nek build na youtubu ker je opcij enostavno ogromno in sem hotel igrat kot pyromancer. Pomojem sem skoraj 10h+ extra zapravil s tem da sem delal queste za nek amulet, našel lokacije za nek gear ki jih po 100h igranja nikoli nisem videl in pobil par novih side bossov. Skratka tist youtube build video me je podal na nek osebni side quest s katerim sem spoznal samo še več igre in lora. Epska izkušnja ki je ne bi nikoli imel na slepo. 

Sej nihče ne oporeka temu. dzaver govori, da si je bedno spoilati izkušnjo PRVEGA playthrougha, ne o end game stvareh.

Povezava do prispevka

In, tisti k ste celo prisli do endgamea, kolk ste kej spucal najtezji dungeon?

 

Jst sm 11 al 12 max, samo sem sele 57, je pa dost izi zaenkrat s tem shit gearom. Affixi so mi dost neizvirni in so bolj nadlezni ali pa jih ignoriras, mogoce se pol v visjih tierih je spremeni. Tud sam gearing je dost brezvezen in pac molis za res dobre rolle tapravih affixov (in ne tolk samih vrednosti), ker lahko samo enkrat enchantas in pol se jebi.

 

Tud uni Helltide-i so en velik meh, samo jih mors delat, da dobis en rare shit, ki ga rabis za "crafting". Se mi zdi, da spil dost resuje smooth gameplay in sam design sveta, gearing mehanike so res plehke in zaradi dost majhnega prihodka golda/rare matsov, mors res gledat, kako zapravljas. Imo, ko boti enkrat zalaufajo, se bo prodajalo golda se pa jos, pol bo pa itak se Bli$$ard skocu na bandwagon s kakim tokenom, ker so nesposobni pucat kitajsko zalego.

uredilo bitje Pastir_Matic
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...