Skoči na vsebino

[multi] Diablo serija al neki


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 7 minutami:

Čakte malo... igra je čist frišna pa ste že pri koncu (endgame)? Koliko ur traja kampanija?

Noben problem, ce mas mal prevec cajta pa gres lepo uizi cez zgodbo in se ne ubadas s sidequesti, ampak delas samo "obvezne" zadeve.

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 1 uro:

In, tisti k ste celo prisli do endgamea, kolk ste kej spucal najtezji dungeon?

 

Jst sm 11 al 12 max, samo sem sele 57, je pa dost izi zaenkrat s tem shit gearom. Affixi so mi dost neizvirni in so bolj nadlezni ali pa jih ignoriras, mogoce se pol v visjih tierih je spremeni. Tud sam gearing je dost brezvezen in pac molis za res dobre rolle tapravih affixov (in ne tolk samih vrednosti), ker lahko samo enkrat enchantas in pol se jebi.

 

Tud uni Helltide-i so en velik meh, samo jih mors delat, da dobis en rare shit, ki ga rabis za "crafting". Se mi zdi, da spil dost resuje smooth gameplay in sam design sveta, gearing mehanike so res plehke in zaradi dost majhnega prihodka golda/rare matsov, mors res gledat, kako zapravljas. Imo, ko boti enkrat zalaufajo, se bo prodajalo golda se pa jos, pol bo pa itak se Bli$$ard skocu na bandwagon s kakim tokenom, ker so nesposobni pucat kitajsko zalego.

jaz sem pri tem levelu delal okoli 15

ja itak igra je bolj za casulce kot prejsnje 

ce tipi so ze naredili lvl 100 na hardcore, resistence sploh ne igrajo vloge.. samo armor in HP in gas :)))))))))

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Sej nihče ne oporeka temu. dzaver govori, da si je bedno spoilati izkušnjo PRVEGA playthrougha, ne o end game stvareh.

Kaj pa vem js mislim da povprečen casual gamer ne more it na slepo take igre igrat ali pa fromsoftware iger. Mu prej pokvari izkušnjo in odneha. Enostavno preveč informacij če nisi izkušen v teh igrah.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 47 minutami:

Kaj pa vem js mislim da povprečen casual gamer ne more it na slepo take igre igrat ali pa fromsoftware iger. Mu prej pokvari izkušnjo in odneha. Enostavno preveč informacij če nisi izkušen v teh igrah.

Ma odvisno od človeka 

Folk je na slepo obračal demons soulse ku se nč ni vedlo pa se je še vedno prodalo u dosti velikem številu 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 11 urami:

Sej nihče ne oporeka temu. dzaver govori, da si je bedno spoilati izkušnjo PRVEGA playthrougha, ne o end game stvareh.

Meni to, da pogledam na netu build za Rougea in kako izgleda ni noben spoiler, vam pa je. Vsakemu svoje. Mi pa olajša, ker raje igram 4 ure več, kot pa da bi ta čas porabil še za brskanje po skill drevesu in iskanju kombinacij, ker se mi to preprosto več ne da. Sorco sem sicer sprobal na slepo v beti, ostali liki me pa niso zanimali. Zgodbe in ostalega si nisem pogledal, nimam pojma kaj je naprej in napredujem po občutku. Izkušnja je ZAME na ta način super.

Povezava do prispevka

Kljub najhitreje prodajani igri doslej nisem imel nobenih problemov z loginom kar je pohvalno. Sem pa včeraj večkrat občutil rubberbanding. Predvsem ko greš iz vasice nazaj v divjino. Pa doslej mi je igra enkrat crashnila in enkrat zmrznila in enkrat sem jo moral ponovno zagnat ker teleport ni več hotel delat.

Povezava do prispevka

Jaz sem tudi včer vrgel ene 3 ure not, sem svičal na sorco iz necrota in mi je kul, moj prvi sorce v djablih. 

 

Nobenih čakalnih vrst, props. Edini bug ki sem ga zasledil je da mi na ene dve lokacije (varjanta izhod iz mesta) ni pustil it in sem se ene 15 sekund zaletaval v nevidni zid pol je pa šlo.

 

Pomoje bom delal ene 20% klicajev ostalo pa samo maine v prvo, ker tudi če ne delaš tok klicajev vseeno v teh dungeonih lahko zapraviš tudi po pol ure tko da mi je dost.  Imam pa trenutno na world lvl2 in so mi ene scene lih prijetno težke. Je pa ful odvisno od lika, z necrotom bi verjetno samo gazil vse...

Povezava do prispevka
kemik reče pred 17 minutami:

Nobenih čakalnih vrst, props. Edini bug ki sem ga zasledil je da mi na ene dve lokacije (varjanta izhod iz mesta) ni pustil it in sem se ene 15 sekund zaletaval v nevidni zid pol je pa šlo.

Tole sem doživel ko sem šel prvič iz Fractured peaks v Scosglen. Sem že bil jezen, da so dali tako butast soft barrier za prehod v naslednjo regijo. Ampak očitno se je moralo še vse naložit in bodo to popravili za naprej. Potem mi je še eno minuto štekalo ko zmešano, da sem skoraj crknil, nato je nekako speljalo.

 

So pa ti world eventi kul, vsake toliko se ti pridruži kdo in par minut skupaj pobijaš, pol greš pa spet svojo pot. Je pa vseeno dokaj prazno vse skupaj in razen v mestu res redko vidiš koga. 

Povezava do prispevka

V glavnem.. igricaj je ql.. sam morete se zavedat da je vanilla.. tako story kot endgame

 

Vceraj sem dobil obcutel, da so jo dali s5 ven nedokoncano kot diablo 3, s tem da ta je boljsa, kot nedokoncan produkt in precej casual friendly

 

Audio in video je vrhunski, sploh audio

 

Igra crahsa meni osebno po 5x na dan.. kolegu skoraj nic.. to mi je najvecki minus, poleg casual endgajma

 

Pri endgaymu se pozna, da so jo rushali

Sej ni slab in je causal frendly in je igrabilen in zabaven, raznolik.. sam ne mores na wt4 da resitence sploh niso pomembni :)))) samo armor in lajf kot da si wt 2 to naredi progres ful lazji, brez stresa in hkrati brez filinga napetosti in strahu pri igranju oz pred umiranju, sploh v helltidesih ipd.. ne vem mogoce prvih parurc lo prides v nov world tier, ma pol hitro postane faceroll

 

Pa izi je naredit builde, ni talo geekovsla igra in lazje je vse..

 

Ne vem zakaj imas neke resistence buffe in afixe ce pa ti ne rabi??? To je cisti dokaz da so izdali neki nedokoncanega

 

In celo sem pomislu da mogoce na visjij nightmare dungeonoj rabis.. sam po buildih na endgame imajo vsi geme za armor in brez rsistence afixov.. ni ne.. ni se toto kar bo moglo bit glede arpg .. a v arpg je proper.. rpg pa ni vec geekovski 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 urami:

Čakte malo... igra je čist frišna pa ste že pri koncu (endgame)? Koliko ur traja kampanija?

 

Se že cel čas sprašujem isto. :lol: Preorder opcija igranja špila, ki uradno še niti izšel ni, pa so momci že vege, fin, the end, kraj, koniec...:confused:

Povezava do prispevka

Ja, ce si streamer k je igral po par dni v kosu.

 

Nek casual k jst, je pa glih na zacetku endgamea in lepo lvlam in odklepam paragon pike pa delam preostale renown lvle s side questi itd. K pa se ta zadnji account lvl shit odklenem, bom sel pa eno drugo klaso lvlat, da vidm kako se igra.

 

Pac stuff za pocet je, samo je klasicen ARPG grind, ki vecino casual plebov tle not ne bo preprical in jim bo brezvezen.

Povezava do prispevka

Meni bo na koncu prevagnilo le to, če je combat dober. Trojka vanilla je govno od igre, dlc bolji sm še vedno eh, mam pa ogromno ur not ker je dober feeling combata.

 

Vprašanje, a je gameplay občutek pri boju bolji ali vsaj enak kot v D3?

 

Povezava do prispevka
Pastir_Matic reče pred 1 uro:

Ja, ce si streamer k je igral po par dni v kosu.

 

Nek casual k jst, je pa glih na zacetku endgamea in lepo lvlam in odklepam paragon pike pa delam preostale renown lvle s side questi itd. K pa se ta zadnji account lvl shit odklenem, bom sel pa eno drugo klaso lvlat, da vidm kako se igra.

 

Pac stuff za pocet je, samo je klasicen ARPG grind, ki vecino casual plebov tle not ne bo preprical in jim bo brezvezen.

 

Lol kva sem jaz pol ultra casual k sem šele v act3 in lvl 50 :D 

Povezava do prispevka

Karakter ki si ga naredil se bo brisal samo če ga boš ti sam brisal. Za sodelovanje v sezonah bo pa pač treba narest nove karakter tak ko vedno doslej. Lahko pa to igrnoriraš in igraš navadne karakterje bp.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
shure reče pred 30 minutami:

A ni bilo rečeno, da če enkrat obrneš kampanjo ti v novi sezoni ne bo treba čez zgodbo za WT3?

 

Zgodbo rabiš nardit le enkrat in nikoli več. EVER. Če seveda hočeš. Namreč vsak nov lik, tudi seasonal (ali celo hardcore) ima nato opcijo ''skip campaign''.

 

WT pa mislim, da deluje drugače, na WT3 prideš ko nardiš capstone dungeon, ki je na lvl 50, kako prideš do tega, da nardiš Capstone dungeon je tvoja odločitev. 

 

So pa cene rerollanja bolane v štirki, prav halo, kak smisel ima, če je tako restriktivno, sploh kar se golda tiče.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...